Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki nauszne Bluetooth MW60 Master & Dynamic
66° Zakończono

Słuchawki nauszne Bluetooth MW60 Master & Dynamic

1.104,90zł2.139,95zł-48%iBOOD Okazje
22
maj 4. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

masterdynamic.com/pro…nes

Bezprzewodowe słuchawki wokółuszne Master & Dynamic MW60 pozwalają użytkownikowi zanurzyć się w magicznym świecie doskonałego dźwięku. Model ten został zaprojektowany tak, aby z łatwością i wrodzoną naturalnością stał się nowoczesnym i mobilnym sposobem na otoczenie się fantastycznym brzmieniem. Bezprzewodowa łączność Bluetooth aptX pomaga skupić się na tym co ważne – czystej muzyce.

Projektanci Master & Dynamic zadbali o to, aby słuchawki MW60 mogły służyć przez wiele dekad. Konstrukcja wykorzystuje wyłącznie najlepsze materiały i została dostrojona tak, aby zapewniać bogaty w detale, ciepły dźwięk. Pasek nagłowny wykończony jest wysokiej klasy naturalną skórą, podkreślającą luksusowy charakter słuchawek. Poduszki wokółuszne pokryte są owczą skórą, pod którą znajdują się piankowe gąbki z funkcją pamięci, gwarantujące doskonały komfort i oddychalność. Poduszki wokółuszne można zdjąć, co ułatwia ich czyszczenie i ewentualną wymianę.Słuchawki MW60 wyposażone są w wysokiej klasy podzespoły ze stali nierdzewnej oraz specjalną aluminiową antenę, która zwiększa wytrzymałość całej konstrukcji i zapewnia najlepszy zasięg sygnału. Wbudowany akumulator zapewnia energię na 16 godzin ciągłej pracy, a 45-milimetrowe przetworniki z neodymowymi magnesami oraz wokółkierunkowy mikrofon wykorzystywany przez system izolacji od hałasu zapewniają najwyższej jakości dźwięk.Funkcjonalność słuchawek Master & Dynamic MW60 zwiększa pasywny tryb pracy. Nawet po wyczerpaniu się akumulatora użytkownik wciąż może cieszyć się najwyższą jakością brzmienia muzyki – wystarczy podłączyć dostarczany wraz ze słuchawkami 1,25-metrowy przewód
Aktualizacje społecznościowe
IBOOD OkazjeIBOOD okazja

Grupy

22 Komentarze
Avatar
Usunięty140277
Co to za firma w ogóle? Totalnie nie kojarzę
Biorę trzy
Mam mh40, przewodowe. W brązowej skórze. Grają na tyle dobrze że żałuję złotówki na nie wydane a wyglądają przy okazji obłędnie 😁
Za takie pieniądze słuchawki bezprzewodowe co max aptX obsługują? Trzeba upaść na głowę by to kupić. No chyba że ktoś jest po tym towarze ze szklaneczki co stoi obok - wtedy bedą OK
Simply put, there is no better wireless headphone.

wired.com/201…es/
na plus wykonanie: stal, aluminium i prawdziwa skora oraz ponadprzecietnie duze magnesy 45mm  • Technically superior - master & dynamic has a deep passion for designing technically sophisticated headphones that look as beautiful as they sound. The MW60 features best in class signal range Using Bluetooth 4. 1 with apt and a patent pending antennae. Other features include: 45mm neodymium drivers, 16-hour battery life, removable ear pads, inline mic. And foldable design.
  • Rich sound - tuned for a rich, warm sound, The MW60 offers a natural, detailed, live sound signature that captures the exceptional detail of well-recorded music. Our Tuning is designed to Compliment a diverse range of musical genres. Impedance- 32ohms
  • Premium materials - Built for decades of use and beautifully designed using the highest quality luxury materials including premium leather, Stainless steel, and aluminum - creating an Iconic, durable and timeless look. Key components, including lambskin ear pads and woven cords, are designed to be replaceable to ensure longevity. Accessories include: protective carrying case, USB charging cable, 2. 0m standard cable, 3. 5/6. 3mm Gold plated adapter and leather storage box
  • Industry leader - positively reviewed and highly praised by industry leaders for both sound and build quality. Wired Magazine named the MW60 “best Bluetooth headset”
leeloo11 min

Simply put, there is no better wireless …Simply put, there is no better wireless headphone.https://www.wired.com/2015/11/review-master-dynamic-mw60-wireless-headphones/


Taa 4 lata temu
mysle ze graja rownie dobrze, nawet tak samo co 4 lata temu ;-) jasne ze technologia idzie do przodu, jak i przy smartfonach, co innego 4 lata temu, co innego dzis. nie kazdy smartfon ma aptx hd, poza tym mozna zawsze posluchac na kablu.

ale ze teraz jest hype na plastikowe bose albo sony, lub co gorsza beatsy, to inna sprawa.
leeloo04/05/2019 12:16

mysle ze graja rownie dobrze, nawet tak samo co 4 lata temu ;-) jasne ze …mysle ze graja rownie dobrze, nawet tak samo co 4 lata temu ;-) jasne ze technologia idzie do przodu, jak i przy smartfonach, co innego 4 lata temu, co innego dzis. nie kazdy smartfon ma aptx hd, poza tym mozna zawsze posluchac na kablu.ale ze teraz jest hype na plastikowe bose albo sony, lub co gorsza beatsy, to inna sprawa.Tak, grają identycznie jak w 2015, ale wprowadzaniem w błąd jest twój cytat "Simply put, there is no better wireless". Zobacz to: youtube.com/wat…7Uo a zrozumiesz w czym rzecz. Mając wersję przewodową 44.1/16 da przepustowość bezstratną 1.4Mbps. Przy kompresji bezstratnej (np. FLAC) da ci to 800-900Kbps. AptXem prześlesz już skompresowane stratnie max 352 kbps. Inne popularne kodeki używane z Bluetooth
  • AAC: 250 kbps
  • SBC: 328 kbps
  • aptX HD: 576 kbps
  • LDAC: 990 kbps
I teraz za 1k kupować coś takiego? To jest leżak magazynowy.
USENET04/05/2019 14:39

Tak, grają identycznie jak w 2015, ale wprowadzaniem w błąd jest twój cyt …Tak, grają identycznie jak w 2015, ale wprowadzaniem w błąd jest twój cytat "Simply put, there is no better wireless". Zobacz to: https://www.youtube.com/watch?v=YOIozUxy7Uo a zrozumiesz w czym rzecz. Mając wersję przewodową 44.1/16 da przepustowość bezstratną 1.4Mbps. Przy kompresji bezstratnej (np. FLAC) da ci to 800-900Kbps. AptXem prześlesz już skompresowane stratnie max 352 kbps. Inne popularne kodeki używane z BluetoothAAC: 250 kbpsSBC: 328 kbpsaptX HD: 576 kbpsLDAC: 990 kbpsI teraz za 1k kupować coś takiego? To jest leżak magazynowy.


Nie wiem skąd przekonanie, że kodek/bitrate = jakość w słuchawkach BT. Wystarczy posłuchać tzw. "chińskich" słuchawek z "każdym kodekiem" a potem choćby B&W P7W, które mają zaledwie aptx i nie zostawiają śladu po nowych Sony czy Bose - mimo, że już od lat nie są nawet produkowane (a nowe PX to żart nie sluchawki!).
YFRYT04/05/2019 18:45

Nie wiem skąd przekonanie, że kodek/bitrate = jakość w słuchawkach BT. Wyst …Nie wiem skąd przekonanie, że kodek/bitrate = jakość w słuchawkach BT. Wystarczy posłuchać tzw. "chińskich" słuchawek z "każdym kodekiem" a potem choćby B&W P7W, które mają zaledwie aptx i nie zostawiają śladu po nowych Sony czy Bose - mimo, że już od lat nie są nawet produkowane (a nowe PX to żart nie sluchawki!).


Być może odegrają lepiej g...niane źródło w aptX. Lepszej jakości źródło (aptxHD czy LDAC) co najwyżej mogą próbować odtworzyć. Patrząc na to:
soundguys.com/the…14/
soundguys.com/lda…26/
nawet jakbyś paybackował to nie wezmę tego leżaka magazynowego! Szczególnie że twoje zdanie zabija:
soundguys.com/bow…42/
soundguys.com/son…24/
Naganiasz?
USENET04/05/2019 23:53

Być może odegrają lepiej g...niane źródło w aptX. Lepszej jakości źródło (a …Być może odegrają lepiej g...niane źródło w aptX. Lepszej jakości źródło (aptxHD czy LDAC) co najwyżej mogą próbować odtworzyć. Patrząc na to:https://www.soundguys.com/the-ultimate-guide-to-bluetooth-aptx-and-aptx-hd-19914/https://www.soundguys.com/ldac-ultimate-bluetooth-guide-20026/nawet jakbyś paybackował to nie wezmę tego leżaka magazynowego! Szczególnie że twoje zdanie zabija:https://www.soundguys.com/bowers-and-wilkins-p7-wireless-review-11942/https://www.soundguys.com/sony-wh-1000xm3-wireless-bluetooth-headphones-review-19824/Naganiasz?


Soundguys? - naprawdę?
Może lepiej recenzja z spidersweb albo innego "źródła specjalistów"!
Polecam poczytać fora ludzi którzy w sklepach audio zostawili równowartość domu i nadal inwestują a nie miejsca gdzie "ktoś coś powiedział i nie całkiem za darmo"
YFRYT05/05/2019 00:06

Soundguys? - naprawdę?Może lepiej recenzja z spidersweb albo innego " …Soundguys? - naprawdę?Może lepiej recenzja z spidersweb albo innego "źródła specjalistów"!Polecam poczytać fora ludzi którzy w sklepach audio zostawili równowartość domu i nadal inwestują a nie miejsca gdzie "ktoś coś powiedział i nie całkiem za darmo"


Podaj lepsze źródło potwierdzające twoje twierdzenia. Jesteś naganiaczem?
USENET05/05/2019 00:07

Podaj lepsze źródło potwierdzające twoje twierdzenia. Jesteś naganiaczem?


2281304-CGGtR.jpgPotrzebujesz lepszego źródła (dźwięku)?
Jeśli za naganiacza uważasz człowieka, który za własną kasę kupuje sprzęt i okazjonalnie mówi co o nim myśli...?
YFRYT05/05/2019 00:10

[Obrazek] Potrzebujesz lepszego źródła (dźwięku)? Jeśli za naganiacza uważa …[Obrazek] Potrzebujesz lepszego źródła (dźwięku)? Jeśli za naganiacza uważasz człowieka, który za własną kasę kupuje sprzęt i okazjonalnie mówi co o nim myśli...?


Podaj lepsze źródło potwierdzające twoje twierdzenia. To że dałeś się nabrać na aptX to sorry - nie mój problem. Gdzie słyszałeś na tym swoim źródle różnice między aptx, aptx HD, LDAC? Naciągasz?
USENET25 min

Podaj lepsze źródło potwierdzające twoje twierdzenia. To że dałeś się nabra …Podaj lepsze źródło potwierdzające twoje twierdzenia. To że dałeś się nabrać na aptX to sorry - nie mój problem. Gdzie słyszałeś na tym swoim źródle różnice między aptx, aptx HD, LDAC? Naciągasz?


Nabrać na aptx?
Zanim zaczniesz rzucać górnolotne teksty sprawdź co właściwie znaczy jakość muzyki odbierana przez ludzki słuch, na czym polega preferencja jednego "źródła" dźwięku przez daną osobę, czym wyróżniają się słuchawki czy głośniki polecane przez osoby, które niektórzy nazywają audiofilami BO choć są ludzie, którzy chcą porównywać dźwięk urządzeń bez odsłuchu albo udowadniać wyższość słuchawek na podstawie ich "danych technicznych/kodeków" to nie ma to żadnego wpływu na najważniejsze rzeczy - kodek jest nośnikiem informacji, która musi być zamieniona na fale akustyczne - jak driver jest gówniany, wytłumienie jest gówniane, komora rezonansowa jest gówniana, wzmacniacz i okablowanie (a takie są wbudowane w słuchawki BT) są gówniane to typ pliku i kodeku nie ma znaczenia bo dźwięk będzie gówniany ERGO kodeki to rzecz drugorzędną zwłaszcza przy tym jak obecnie są marne nawet LDAC.
Naganiasz?!
Podaj lepsze źródło potwierdzające twoje twierdzenia. To że dałeś się nabrać na aptX to sorry - nie mój problem. Gdzie słyszałeś na tym swoim źródle różnice między aptx, aptx HD, LDAC? Naciągasz?
no coz, najwazniejsze w muzyce to kodeki... taki postep technologiczny, przed chwila aptx, teraz aptx hd, jutro aptx 8k 5G OLED. i najlepsze okaza sie plastikowe sluchawki od ksajomi, bo tylko one beda obslugiwac ten kodek. a co najwazniejsze, dobrze wygladaja i pelno oplaconych recenzji na plus.

ta...... na pewno w przecietnej jakosci sluchawkach ktos odrozni.

tylko idioci sluchaja z winyli po kablu.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od leeloo. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst