Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki KZ ZS6 Black - najwyższy model
301° Zakończono

Słuchawki KZ ZS6 Black - najwyższy model

35
paź 14. 2017
kod: 4ALL5

29.32$ + wysyłka od $0,16 za nierejestrowaną przesyłkę co zapewne zwiększy szanse na bezVAT. Jak ktoś chce to moze wybrać rejestrowaną za 1-3$
W PL za 350zł :)

PS: To zamiennik
Campfire Audio Andromeda za
4500zł
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

Najlepsze komentarze
DamianKlimekpaź 14. 2017

Do andromed im lata świetlne

Chciałbym wierzyć, że miałeś oba modele, zeby poprzeć ta wypowiedź... Przy czym nie mówię, że nie masz racji. Kwestionuję jedynie podstawy.
35 Komentarzy
Do andromed im lata świetlne
DamianKlimekpaź 14. 2017

Do andromed im lata świetlne

Chciałbym wierzyć, że miałeś oba modele, zeby poprzeć ta wypowiedź... Przy czym nie mówię, że nie masz racji. Kwestionuję jedynie podstawy.
"zamiennik" jak już
wiem, że to cokolwiek śmieszne pytanie, ale czy to jest dobra cena?
na Ali oscyluje w okolicach $32 bez promocji
nobody14/10/2017 19:40

wiem, że to cokolwiek śmieszne pytanie, ale czy to jest dobra cena?na Ali o …wiem, że to cokolwiek śmieszne pytanie, ale czy to jest dobra cena?na Ali oscyluje w okolicach $32 bez promocji

Daj link, jeśli są w tej cenie to można urwać od niej jeszcze $4
DamianKlimek14/10/2017 19:43

Daj link, jeśli są w tej cenie to można urwać od niej jeszcze $4


W jaki sposób?
dałem się nabrać na to durne wyświetlenie najniższej ceny w aplikacji...
min. jaką znalazłem to $34.49, więc oferta nie jest taka zła.
s.aliexpress.com/zie…7Z7

prześladuje mnie wrażenie że jednak można taniej...
Słuchawki miały swoją premierę nie tak dawno temu, także spokojnie, jeszcze stanieją. Co nie zmienia faktu, że zastanawiam się nad ich zakupem na dzień singla, który przypada 11.11.
Hatampaź 14. 2017

Słuchawki miały swoją premierę nie tak dawno temu, także spokojnie, jesz …Słuchawki miały swoją premierę nie tak dawno temu, także spokojnie, jeszcze stanieją. Co nie zmienia faktu, że zastanawiam się nad ich zakupem na dzień singla, który przypada 11.11.

Masz rację, gearbest robi często wyprzedaż na produkty KZ
DamianKlimek14/10/2017 20:04

Nowe konto na aliexpress daje kupon na -$4


Daje $4 i nawet czasem udaje sie go użyć, ale zamówienie jest zamykane.
Kupowanie droższych rzeczy na ali to ryzyko. W GB masz przynajmniej ochrone PayPal
widmo8214/10/2017 20:25

Daje $4 i nawet czasem udaje sie go użyć, ale zamówienie jest za …Daje $4 i nawet czasem udaje sie go użyć, ale zamówienie jest zamykane.Kupowanie droższych rzeczy na ali to ryzyko. W GB masz przynajmniej ochrone PayPal

Jakoś nigdy nic mi nie zaginęło itd a zamawiam już kilka lat
powyżej 4.01 czy ilu?
DamianKlimekpaź 14. 2017

Jakoś nigdy nic mi nie zaginęło itd a zamawiam już kilka lat


Mówię głównie o sytuacji kiedy otrzymujesz wadliwy przedmiot lub bedziesz mial problem z reklamacją w pierwszych 6mc użytkowania.
Jak to gra w porównaniu do Breainwavz delta?
Podziwiam ludzi którzy potrafią kilka godzin słuchać na nich muzyki. One są tak niewygodne i tak bolą uszy ze szkoda gadac. Żeby było jasne pisze o wszystkich tego typu konstrukcjach. Btw kupiłem za 70 zł delty i uważam je za idealne. Szczególnie z piankami comply. Jeszcze tak wyrównanego dźwięku nie słyszałem. Przy okazji te wszystkie chińskie słuchawki są dla ludzi którzy nigdy nie słyszeli niczego za ponad 50 zł. Bez obrazy.
Avatar
Usunięty14691
Axo15/10/2017 08:42

Podziwiam ludzi którzy potrafią kilka godzin słuchać na nich muzyki. One są …Podziwiam ludzi którzy potrafią kilka godzin słuchać na nich muzyki. One są tak niewygodne i tak bolą uszy ze szkoda gadac. Żeby było jasne pisze o wszystkich tego typu konstrukcjach. Btw kupiłem za 70 zł delty i uważam je za idealne. Szczególnie z piankami comply. Jeszcze tak wyrównanego dźwięku nie słyszałem. Przy okazji te wszystkie chińskie słuchawki są dla ludzi którzy nigdy nie słyszeli niczego za ponad 50 zł. Bez obrazy.


To ciekawe, bo kupowanie tańszych słuchawek "markowych" właśnie straciło sens przy pojawieniu się chińskich, tańszych zamienników. Głupie KZ ZST które można kupić za ~40 zł wymiotły Alphy czy Delty z polecanych słuchawek w swoim przedziale cenowym. Twoja gadka to taki typowy ból tyłka kogoś kto wie że powychodziły lepsze i bardziej opłacalne modele od jego super słuchawek a jednak nie może się z tym pogodzić no bo "co tam chińszczyzna do moich".
Zaznaczam ze to tylko moje zdanie. Nic mnie nie boli. Sam kupiłem kz zs3 , ostatnio pistony i kilka innych. Słucham średnio 6 h dziennie w pracy, wygoda to podstawa. Jak jeszcze zs3 dało sie znieść bo miały obłe kształty to jakoś nie widzę tych tu podanych z linku. No cóż , trzeba sie przekonać na własnej skórze. Pozdrawiam u życzę udanych zakupów/wyborów.

Mój post należy traktować jako przestrogę a nie zniechęcanie do zakupów. Btw Xiaomi i tak lepsze:):):)
Edytowane przez: "Axo" paź 15. 2017
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst