Niestety, ta okazja już wygasła

Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 125 TWS

lip 1. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena z dostawą do Polski: 43,98 euro.
Cena w Polsce wg Ceneo od 350 zł.
Sprzedawcą jest Amazon.

Specyfikacja techniczna:

Wielkość przetwornika: przetwornik dynamiczny 5,8 mm
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
Czułość: 96 dB SPL przy 1 kHz 1 mW
Maks. SPL: 96 dB
Impedancja: 14 omów
Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP V1.7
Wersja Bluetooth: 5.0
Typ baterii słuchawkowych: Akumulator litowo-jonowy (85 mAh/3,7 V DC)
Typ baterii etui ładującego: Akumulator litowo-jonowy (850 mAh/3,7 V DC)
Zasilanie: 5 V 1,0 A
Czas ładowania (słuchawki i etui ładujące): < 2 godz. od poziomu całkowitego rozładowania
Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth: 8 godz.
Waga: 73 g

Technologia Pure Bass. Bez zbędnych kabli.

Zanurz się w swoim świecie. Bez względu na to, czy słuchasz muzyki, czy prowadzisz rozmowy, nie będą ograniczać Cię żadne kable. Wystarczy założyć słuchawki JBL TUNE 125TWS, aby od razu poczuć dźwięk, ponieważ gdy tylko wyjmiesz je z etui, łączą się z Twoim urządzeniem. Funkcja Dual Connect pozwala korzystać z jednej lub obu słuchawek, gdy tylko tego chcesz. Technologia JBL Pure Bass zapewnia niewiarygodne brzmienie utworów Twoich ulubionych wykonawców. Dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej 32 godzin i komfortowemu dopasowaniu możesz słuchać muzyki przez cały dzień i całą noc. Wybierz swoją wersję z niewiarygodnej palety kolorów, aby mieć prawdziwe słuchawki bezprzewodowe, dopasowane do Twojego osobistego stylu.

Poczuj basy
Od wielu dekad JBL zapewnia moc podczas festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. Pozwól, aby JBL ożywiła Twój świat, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass.

Wolność bez kabli
Kable mogą przeszkadzać, plącząc się w torebce, blokując się w kurtce lub zaplątując się we włosy. Brak kabli przy bezprzewodowych słuchawkach JBL TUNE 125TWS to totalna swoboda.

Dłuższy czas słuchania
Akumulator o żywotności sięgającej 32 godzin pozwala słuchać muzyki przez cały dzień i całą noc. Możesz słuchać swojego prywatnego koncertu tak długo, jak chcesz.

Szybkie parowanie
Nie masz czasu na czekanie. Gdy tylko wyciągniesz słuchawki z etui , wystarczy jedno dotknięcie, aby sparować je ze swoim urządzeniem z systemem Android. Po sparowaniu możliwe jest wykrycie innych urządzeń, nawet jeśli nie są one sparowane.
Delektuj się niewiarygodnym dźwiękiem JBL bez żadnych przeszkód.

Jedno lub oboje uszu
Lewe ucho, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect zapewnia moc, która pozwala na bezproblemowe słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmówca pomocą jednej lub obu słuchawek. Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i jednocześnie korzystać z drugiej.

Znajdź swój styl
Co Ci pasuje? Dzięki szerokiej palecie kolorów z pewnościa znajdziesz idealną parę słuchawek JBL Tune 125TWS, które będą pasowały do Twojej osobowości, bez względu na to, czy uwielbiasz mieszać się w tłum, czy wyróżniać się z niego.
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy