Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Słuchawki JBL T460BT
-89°

Słuchawki JBL T460BT

139zł169zł-18% Darmowa dostawa DarmowaEmpik Okazje
9
lis 27. 2019
207506.jpgRegularna cena tych słuchawek z sieci to 169zł. Nie są to jakieś super-hiper słuchawki ale za tą cenę to bardzo dobry wybór. Tym bardziej, że czas prezentów nadchodzi...
Darmowa dostawa do salonów Empiku.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Ktoś już wstawiał. Powielanie okazji, minus.
Szukam takich słuchawek dla dziecka w wieku 10lat.
Coś możecie polecić do 200zl?

Edit
Coś takiego znalazłem
empik.com/slu…a-p
Będą ok?
Edytowane przez: "markymark" lis 27. 2019
3265092-2hNnN.jpgSam kupiłem takie dla mojej 9 letniej córki. Najważniejsze cechy to wysterowana maksymalna głośność-powyżej progu zdrowia dziecko nie zwiększy głośności. No i oczywiście czas pracy na baterii. Koniec z narzekaniem, że trzeba ciągle ładować. Smartphone, tablet, laptop czy TV łączy bez problemu. Sam mam trochę lepszy model JBL dla siebie i ta firma nie zawodzi. Kupuj śmiało.
Polamane_OkO28/11/2019 08:12

[Obrazek] Sam kupiłem takie dla mojej 9 letniej córki. Najważniejsze cechy …[Obrazek] Sam kupiłem takie dla mojej 9 letniej córki. Najważniejsze cechy to wysterowana maksymalna głośność-powyżej progu zdrowia dziecko nie zwiększy głośności. No i oczywiście czas pracy na baterii. Koniec z narzekaniem, że trzeba ciągle ładować. Smartphone, tablet, laptop czy TV łączy bez problemu. Sam mam trochę lepszy model JBL dla siebie i ta firma nie zawodzi. Kupuj śmiało.


Dzięki za odpowiedź. Tak się właśnie zastanawiam nad tymi dla dziecka i tymi
empik.com/slu…a-p
Cena ta sama. Jestem tylko ciekaw czy nie będą za duże dla 9cio letniego dziecka.
Które, byś wybrał pomijając juz opcje bezpiecznej głośności?
Nie ma sprawy, ojcowie powinni sobie pomagać w takich sprawach Jeżeli chodzi o wielkość to żona używa BT450 (są jak 500) a tu masz porównanie na żywo.
3267060-Lwblu.jpgCórka używała wcześniej właśnie ich ale był problem z zbyt luźnym pałąkiem (za duży jak na głowę dziecka) i wielkością głośnika (ucho było całe zakryte i się pociło). Dla dziecka są porostu bardziej wygodne. Dlatego kupiłem właśnie te z serii JR.
Polamane_OkO28/11/2019 11:05

Nie ma sprawy, ojcowie powinni sobie pomagać w takich sprawach Jeżeli c …Nie ma sprawy, ojcowie powinni sobie pomagać w takich sprawach Jeżeli chodzi o wielkość to żona używa BT450 (są jak 500) a tu masz porównanie na żywo. [Obrazek] Córka używała wcześniej właśnie ich ale był problem z zbyt luźnym pałąkiem (za duży jak na głowę dziecka) i wielkością głośnika (ucho było całe zakryte i się pociło). Dla dziecka są porostu bardziej wygodne. Dlatego kupiłem właśnie te z serii JR.

No właśnie byłem w sklepie porównać na żywo. Były te z serii JR tylko na kablu.
3268618-G7S5A.jpg3268618-p3uYM.jpgDzięki jeszcze raz za odpowiedź.
Jak ktoś chce to mam jedną sztuke w pudełku jeszcze nieruszoną Drugiej pary używam i jak coś to na siłownię przy ławkach skośnych nie polecam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst