Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki JBL T180A In-ear Headphones
192° Zakończono

Słuchawki JBL T180A In-ear Headphones

54zł133zł-59%cafago Okazje
8
cze 28. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Specifications:


Brand: JBL


Mode: T180A


Product: In Ear Earphones


Color: Black, Red, Gray, Silver, Pink(optional)


Type: In-ear


Connectivity: Wired


Headphones jack type: 3.5mm


Ear tip material: Silicone


Driving Units: 9mm


Cable Length: 1.1M


Dynamic frequency response range (Hz): 20 Hz - 22 kHz


Application: Computer, Mobile phone, Portable Media Player


Package size: Approx. 18*6*3cm/8.82*3.19*0.91in


Package weight: Approx. 50g/1.7oz
Aktualizacje społecznościowe
Cafago OkazjeCafago kod rabatowy
Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Pepper lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które oferty są publikowane.

Grupy

8 Komentarzy
Ktoś tam ma wiedzę jak grają?
Bogumil_Jasinski28/06/2019 20:20

Ktoś tam ma wiedzę jak grają?


Czy to takie ważne? JBL więc dźwięk na pewno będzie na dobrym poziomie a w codziennym słuchaniu nie robi to różnicy.
przemek.smieszny28/06/2019 21:04

Czy to takie ważne? JBL więc dźwięk na pewno będzie na dobrym poziomie a w …Czy to takie ważne? JBL więc dźwięk na pewno będzie na dobrym poziomie a w codziennym słuchaniu nie robi to różnicy.


Skoro pyta to się domyśl czy to ważne. Twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu a tylko pokazuje, że jesteś ignorantem bo absolutnie nie każdy JBL ma dźwięk na dobrym poziomie.
PiotrNowakowski28/06/2019 21:15

Skoro pyta to się domyśl czy to ważne. Twoja wypowiedź nic nie wnosi do tem …Skoro pyta to się domyśl czy to ważne. Twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu a tylko pokazuje, że jesteś ignorantem bo absolutnie nie każdy JBL ma dźwięk na dobrym poziomie.


Nie jestem ignorantem tylko w codziennym słuchaniu nie robi to różnicy.
Mi JBL w codziennym słuchaniu robi różnicę, co prawda słuchawek nie testowałem, ale głośniczek JBL GO i JBL Moto Mod 2 d**py nie urywają, o ile coś tam w kierunku basu jest to środek płaski i suchy, a góry prawie brak, dużo lepiej w większym głośniku o kształcie rulonu, nie pamiętam nazwy, u kolegi słuchałem, to ten do codziennego użytku jak najbardziej, ale cena robi swoje. Więc nie można opierać całościowej opinii tylko na marce, trzeba testować pojedyncze modele.
Akurat z tym modelem nie miałem do czynienia, jednak po przejrzeniu kilku recenzji wyglądają obiecująco. Ja akurat ze wszystkimi sprzętami od JBL nie miałem problemów i byłem/jestem zadowolony. Jednak nigdy nie korzystałem z najniższej półki tego producenta. Obecnie korzystam z e25bt i dla mnie są super. Dźwięk mi odpowiada, głośność jest wystarczająca - nie słucham na fulla bo dla mnie jest za głośno. Bateria obecnie przy podcastach starcza mi na całą pracę (8h) i jeszcze zostaje kilkanaście procent, przy muzyce/filmach jest trochę gorzej ale 4-6h spokojnie grają. Jeżeli ktoś szuka czystego soczystego dźwięku we wszystkich pasmach, to niestety ale w mojej opinii nie u JBL. Wg mnie kupując produkty tej marki, szuka się głębokiego basu a średnie i wysokie na dobrym (wystarczajacym) poziomie.
A sklep wart polecenia?
Przecież to podróbki, oficjalnie JBL nie ma takiego modelu...(confused)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst