Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki Jays t-Four Wireless
177° Zakończono

Słuchawki Jays t-Four Wireless

119zł199zł-40%x-kom Okazje
9
wrz 13.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jays t-Four Wireless to wysokiej jakości dokanałowe słuchawki bezprzewodowe. Umożliwia słuchanie ulubionej muzyki do 10 godzin. W komplecie ze słuchawkami znajdują się silikonowe oraz piankowe końcówki w trzech rozmiarach.

  • Nieplączący się kabel
  • Kabel wzmocniony kevlarem
  • Pilot z mikrofonem na kablu
  • Zasięg 10 m
  • Czas pracy do 10 h
  • Regulacja głośności
  • Odbieranie połączeń
  • Moduł Bluetooth 4.1

Cena normalna to 199zł
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Już miałem zamawiać ...
Przeczytałem recenzje...
Przeszło mi ...
Ale cena dobra.
Edytowane przez: "Free1ancer" wrz 13.
9 Komentarzy
Już miałem zamawiać ...
Przeczytałem recenzje...
Przeszło mi ...
Ale cena dobra.
Edytowane przez: "Free1ancer" wrz 13.
Free1ancer13/09/2019 10:25

Już miałem zamawiać ...Przeczytałem recenzje...Przeszło mi ...Ale cena dobr …Już miałem zamawiać ...Przeczytałem recenzje...Przeszło mi ...Ale cena dobra.


Nie jest tak źle. Ja 3 MSC kupiłem na iBOOD i jestem całkiem zadowolony
szkoda, że brak aptX. Nie widze na stronie producenta by się czymś chwalił więc pewnie SBC tylko. Myślę że w tej cenie lepiej dorwać jakieś QCY np. tanie QY19 (tylko z bt4.1 bo z 5 nie ma aptx), a bez promki i w Polsce to wziąć Audictus Adrenaline 2.0, Snab Overtone EP-101M
Edytowane przez: "Fufus" wrz 13.
Są jakieś mpow t5 z aptx, chciałem kupować haylou GT1 polecane ale właśnie brak aptx trochę lipa, bo opinie maja dobre jak na niedrogie dokanalowki, nauszne to mogę wydać więcej a w dokanalowki sensu nie widzę więcej wydawać.
czuczer13/09/2019 10:32

Nie jest tak źle. Ja 3 MSC kupiłem na iBOOD i jestem całkiem zadowolony


Dostałem je na prezent od dziewczyny i... nie mogłem się przestawić z Soundmagic E10. Czegoś mi brakowało w brzmieniu. Oddałem koniec końców dziewczynie, teraz ona je używa. :>
maryjan13/09/2019 13:18

Dostałem je na prezent od dziewczyny i... nie mogłem się przestawić z Sou …Dostałem je na prezent od dziewczyny i... nie mogłem się przestawić z Soundmagic E10. Czegoś mi brakowało w brzmieniu. Oddałem koniec końców dziewczynie, teraz ona je używa. :>


No wiesz to już wszystko zależy od tego z czego wychodzisz - ja nie miałem żadnych więc trafiły w mój gust a raczej aktualne potrzeby/wymagania (spotify, podcast i bezprzewodowe)
Oj, nie polecam. Kupiłem kiedyś na promocji w Black friday z ciekawości do słuchawek bt. Sami sprzedawcy mówili, że pewnie niedługo pojawię się z powrotem i tak się stało. Nie dość, że dźwięk niczym z kartonu to po tygodniu jedna słuchawka zaczęła grać znacznie ciszej. Oddane, dopłata do Jays a-six (wcześniej miałem przewodowe a-jaysy Two i został sentyment) i niebo a ziemia. A co do braku aptx, myślę, że jeżeli słuchawka sama w sobie nie generuje odpowiedniego dźwięku to nawet najlepszy sposób kompresji nic nie zmieni. A-sixy nie mają kodeku aptx, a mimo wszystko nie odstają od konkurencji w podobnej cenie, która tenże posiada.
Edytowane przez: "Kaminatron" wrz 13.
Kaminatron13/09/2019 17:01

Oj, nie polecam. Kupiłem kiedyś na promocji w Black friday z ciekawości do …Oj, nie polecam. Kupiłem kiedyś na promocji w Black friday z ciekawości do słuchawek bt. Sami sprzedawcy mówili, że pewnie niedługo pojawię się z powrotem i tak się stało. Nie dość, że dźwięk niczym z kartonu to po tygodniu jedna słuchawka zaczęła grać znacznie ciszej. Oddane, dopłata do Jays a-six (wcześniej miałem przewodowe a-jaysy Two i został sentyment) i niebo a ziemia. A co do braku aptx, myślę, że jeżeli słuchawka sama w sobie nie generuje odpowiedniego dźwięku to nawet najlepszy sposób kompresji nic nie zmieni. A-sixy nie mają kodeku aptx, a mimo wszystko nie odstają od konkurencji w podobnej cenie, która tenże posiada.


Ale jeśli generuje to brak dobrego kodeka zabije każdy "głośniczek"
Fufus13/09/2019 10:41

szkoda, że brak aptX. Nie widze na stronie producenta by się czymś chwalił …szkoda, że brak aptX. Nie widze na stronie producenta by się czymś chwalił więc pewnie SBC tylko. Myślę że w tej cenie lepiej dorwać jakieś QCY np. tanie QY19 (tylko z bt4.1 bo z 5 nie ma aptx), a bez promki i w Polsce to wziąć Audictus Adrenaline 2.0, Snab Overtone EP-101M


Snab-y z ich beznadziejnie słabą anteną? Nie, dzięki. Mam je nadal, ale jest tak, że wystarczy włożyć telefon do kieszeni kurtki i włożyć tam rękę i już dźwięk pięknie rwie momentami.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst