Niestety, ta okazja wygasła 12 października 2022.
625° Zakończono
124
Opublikowano 21 września 2022

Słuchawki HyperX HX-HSCA-RD Cloud Alpha Czerwono - czarne

216,50zł300zł-28%
28,50zł · Amazon.de Okazje
Avatar
Opublikowane przez RedHot
Dołączył w 2020
676
3.354

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Sprzedaż i wysyłka przez Amazon Niemcy.
Brutto z polskim VAT 45,47 EUR + wysyłka 5,99 EUR.
12748490431663761123.jpgOpis
Opis produktu
Przełomowa konstrukcja dwukomorowych przetworników HyperX Cloud Alpha zapewnia większą gradację i czystość dźwięku, redukując zakłócenia. Podwójne komory oddzielają basy od średnich i wysokich tonów, zapewniając optymalne strojenie i wyraźniejszy, gładszy dźwięk. Słuchawki Cloud Alpha są wyposażone w wielokrotnie nagradzany komfort HyperX, z doskonałą czerwoną pianką zapamiętującą kształt, regulowanym pałąkiem na głowę oraz miękką i elastyczną skórą syntetyczną. Aluminiowa rama jest niezwykle wytrzymała i – na żądanie gracza – Cloud Alpha ma również wytrzymały, odłączany kabel w oplocie. Odłączany mikrofon z redukcją szumów posiada certyfikaty Discord i TeamSpeak, co zapewnia doskonałą komunikację w zespole.

Zestaw zawiera:
1 x zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Alpha Pro dla graczy
Funkcje i szczegóły
Dwukomorowe przetworniki HyperX zapewniają czystsze dźwięki i mniej zakłóceń
Znany, wielokrotnie nagradzany komfort HyperX
Trwała aluminiowa rama z regulowanym pałąkiem; Odłączany mikrofon z redukcją szumów
Odłączany kabel w oplocie z wygodnymi wbudowanymi elementami sterującymi audio
Proszę całkowicie włożyć wbudowany kabel audio do muszli słuchawkowej
Kompatybilny z wieloma platformami (PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S)
Ponieważ Cloud Alpha ma odłączany kabel, ważne jest również, aby kabel był całkowicie włożony do muszli słuchawek. Po podłączeniu kabla nie powinna być widoczna żadna szara część wtyczki jack


Dodatkowo:
Kup wybrane akcesoria do gier i uzyskaj 33% zniżki na PC Game Pass (19,99€ zamiast 29,99€).
Począwszy od 3 stycznia 2022 r., możesz otrzymać zniżkę na PC Game Pass (amazon.de/dp/B08F821G2Q) (produkt promocyjny " ") przy zakupie akcesoriów do gier (sprzedawanych i realizowanych przez Amazon, http://www.amazon.de). Możesz zrealizować promocję za pomocą kodu rabatowego, który wyślemy Ci e-mailem po zakończeniu zakupu akcesorium do gier. Każdy klient może wziąć udział w tej promocji raz. Ta oferta kończy się o 23:59 w dniu 31 grudnia 2022 r.

Aby ubiegać się o ofertę:
Po zapłaceniu za zamówienie kwalifikującym się przedmiotem („Przedmiotem kwalifikującym się”), wyślemy Ci wiadomość e-mail następnego dnia po wysłaniu zamówienia, aby potwierdzić, że kwalifikujesz się do oferty. Musisz zrealizować ofertę w ciągu 14 dni od dnia otrzymania produktu.

TO OFERTA JEST WAŻNA TYLKO DLA NASTĘPUJĄCEGO KODU ONLINE XBOX CZŁONKOSTWA: PC Game Pass 3 miesiące (amazon.de/dp/B08F821G2Q
Amazon.de Więcej szczegółów na Amazon.de
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

124 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Idealny wybór sluchawkopodobny dla ludzi którzy lubią muł
  Avatar
  Ja muszę się nie zgodzić z tą opinią. Za tą kwotę zaspokajają absolutnie wszystkie moje potrzeby. Nie jestem audiofilem ale zwracam uwagę na jakość dzwięku, i ten generowany przez te cloudy jest jak najbardziej zadowalający
 2. Avatar
  Coś do gier fps w przedziale 200-300 ?
  Avatar
  SPC Viro Plus
 3. Avatar
  Popatrzcie jeszcze możliwe że gdzieś taniej znajdziecie Słuchawki HyperX Cloud II Czarne (KHX-HSCP-GM) w niższej cenie, ostatnio na nie za jakieś 179zł była promka
  Avatar
  Sami znawcy pod tą wstawką. Cloudy II to nawet w połowie nie są cloudy alphy, tylko stary, podobny tylko z nazwy i wyglądu model, nie mający nic wspólnego z cloudami alphami. Obie pary nie są warte polecenia, chyba że lubimy mainstreamowy chłam i idziemy w duże marki zamiast w dobrą jakość, a z tego co widzę to dużo osób tutaj to lubi (Edytowano)
 4. Avatar
  Nie jestem melomanem, mam od 2 lat według mnie są bardzo dobre, dźwięk jest przyjemny, pozycionowanie w grach na bardzo wysokim poziomie a wygoda (oczywiście dla mnie) jest idealna po 10h rozgrywki zero bólu oraz uczucia że "mam słuchawki"
  Avatar
  Nie musisz być melomanem żeby posiadać dobre słuchawki i mieć gust muzyczny, ale kto jak woli, popularne to widać że każdy uważa nagle za bardzo dobre/świetne (Edytowano)
 5. Avatar
  Już mi tak tiktok zrył głowę, że nawet tą okazję czytam hajper ekys ekys ekys ekys
 6. Avatar
  teraz za 44€
 7. Avatar
  Jeśli sprzedawca nie jest Amazon i gość ma 250 ocen z ostatnich 12 msc na 99% pozytywnych oraz jest brak możliwości zwrotu tylko jeśli jest coś uszkodzone to czy taki sprzedawca jest wiarygodny czy nie bardzo ? Chodzi o całkiem inny produkt na .de. ale chciałbym się dowiedzieć czy warto kupić jeśli cena jest 200E niższa niż Amazon .
 8. Avatar
  44€🥹 bylo taniej?
 9. Avatar
  Taniej w Komputronik dziś po 199
Avatar