Niestety, ta okazja wygasła 25 września 2022.
120° Zakończono
8
Opublikowano 12 września 2022

Słuchawki HyperX Cloud II Red 7.1 (KHX-HSCP-RD) @Morele

279zł349zł-20%
Darmowa dostawa · Morele.net Okazje
Avatar
Opublikowane przez grochu Edytor
Dołączył w 2014
4.882
1.666

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Słuchawki HyperX Cloud II Red 7.1 (KHX-HSCP-RD) za 279 zł w Morele.net
Bezpłatna dostawa.


Recenzja:


575971-Yolzn.jpg
Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud II wyposażono w zaprojektowany od nowa moduł sterowania audio z kartą dźwiękową USB, która wzmacnia dźwięki i głos gracza, zapewniając najwyższą jakość audio Hi-Fi podczas gry – usłyszysz to, czego nie słyszałeś do tej pory. Eksploruj świat pełen detali, niedostępny innym graczom – usłysz szuranie buta biwakowicza, syk pary w znajdującym się gdzieś w oddali zaworze...

Niezależne sterowanie dźwiękiem i mikrofonem pozwala regulować głośność dźwięku i głosu rejestrowanego przez mikrofon oraz w łatwo włączać i wyłączać dźwięk 7.1 Surround lub pochodzący z mikrofonu. Ten nowoczesny zestaw słuchawkowy generuje dźwięk w standardzie 7.1 Virtual Surround, pozwalając uzyskać niespotykaną przestrzenność i głębię dźwięku, dzięki czemu gry, filmy i muzyka dostarczają zupełnie nowych doświadczeń.
Morele.net Więcej szczegółów na Morele.net
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

8 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Czemu minusy?
  Avatar
  Cloudy były fajne, mega fajne w czasach kiedy konkurencja były Krakeny Chroma, jakieś Szitseriesy Siberia czyli generalnie 2014-2016 rok powiedzmy i to wyłącznie jako headset. Patrząc obiektywnie to tak dźwięk jest cofniety w basie, średnica jest względnie dobra jak na tą cenę ale jest problem z wysokimi są wyostrzone, wręcz momentami kłujące dzięki klasycznemu dołkowi w HyperX-ach, kolejnym problemem jest bardzo wąska scena co przekłada się na bardzo średnie pozycjonowanie. Mikrofon też jest średni, obecnie headsety po 100zł mają dużo lepsze mikrofony typu Viro Infra które są często na promocji.

  Masz do wydania 200zł to wybierasz Viro Plusy, albo bez plusa jak masz przynajmniej 5 letni PC. Brak problemów dźwiękowych, trochę więcej basu, co da się wyprostować i brak problemów z wysokimi tonami, scena jest większa, nie tak wąska lewo-prawo jak w Cloud = lepsze pozycjonowanie, mikrofon jest zauważalnie lepszy, w zestawie masz grube nauszniki z pianką pamięciową więc wszystko jest bardzo wygodne. Aczkolwiek też trzeba pamiętać, że SPC Gear miał problem z wczesnymi rewizjami plusów, oprogramowanie dongla usb co wpływało na niezbyt pozytywne opinie odnośnie dzwięku. Mimo, że słuchawki nie są stare to mają już chyba rewizje 1.4 i sytuacja jest unormowana, minus jest z sklepami bo mają leżaki i najlepiej pytać jaką rewizje wysyłają.

  Poza tym za 169,99zł masz Rockmaster OE Gaming z 2 różnymi kablami, na jednym jest mikrofon, drugi jest krótki do telefonu. Słuchawki mają dobra izolacje, więc nadają się na miasto czy do komunikacji miejskiej, pociągu. W teście Test-gear słuchawki otrzymały 4.8/5 w kwestii "Competetive" poza tym model jest na rynku od lat jest świetnym wyborem w tej cenie do muzyki jak i do gier.
 2. Avatar
  Były za 179 zł pare dni temu.
 3. Avatar
  Czy to ta sama firma, która produkowała pamięci RAM, a obecnie została przejęta przez HP?
 4. Avatar
  Za 199.99 w RTV Euro
  Avatar
  Do samodzielnego odbioru z sklepów, gdzie strona pokazuje że towar może być z ekspozycji i nie można zamówić z dostawą. Przed wczoraj skończyła promocja w tej samej cenie na nowe słuchawki w Morele na model szary, ty prawdopodobnie też mówisz o innym kolorze niż czerwony. Jak ktoś ma dzwonić po sklepach czy mają nowe, a tym bardziej jeszcze jeździć i samemu szukać to podziwiam.
Avatar