Niestety, ta okazja już wygasła

Słuchawki HONOR Earbuds 2 Lite $46.58 @ AliExpress

mar 25. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Okazja dobra do udostępnienia, bo takie same słuchawki w Polsce kosztują 329 zł na podstawie Google. Cena bez żadnych zniżek od 28 marca to 56.58 dolarów. Z wstawki ogólnej kodów można wziąć na przykład 22TERAZ - słuchawki wysyłane są z polskiego magazynu (kod obniża o 7 dolarów) i cena jest taka jak w tytule. Do wyboru kolor czarny i bialy. EDIT: Za każde wydane 30 dolarów 3 dolary zniżki, więc i taniej.

Specyfikacja na podstawie recenzji z tabletowo:
tabletowo.pl/558…na/

"Słuchawki da się połączyć z drugim urządzeniem za pośrednictwem standardu Bluetooth w wersji 5.2 i obsłużą kodek AAC. Największym, choć producent zapewnia, że nie jedynym, atutem Earbuds 2 Lite ma być ich czas pracy na jednym ładowaniu. I rzeczywiście, akumulator o pojemności 55 mAh, który według deklaracji ma wytrzymać nawet do 10 godzin ciągłego słuchania muzyki, robi wrażenie. Co więcej, już 10 minut wystarczy, aby naładować je do 40%, co przekłada się na 4 godziny dalszego użytkowania. Etui ładowane za pośrednictwem kabla USB-C także ma czym się pochwalić, bowiem potrafi ono wydłużyć czas pracy słuchawek o aż 32 dodatkowe godziny."

517336_1.jpg517336_1.jpg

AliExpress – poradnik zakupowy

Zakupy w AliExpress dla doświadczonych Pepperowiczów nie stanowią większego problemu. Jednakże dla nowych użytkowników nazewnictwo i specyfika różnego rodzaju kodów i kuponów może być dezorientująca. Poradnik zakupowy AliExpress możecie znaleźć tutaj -> pepper.pl/450108
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz