Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki Havit G1
-129° Zakończono

Słuchawki Havit G1

205zł240zł-15%Amazon Okazje
11
sty 12. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Słuchawki ostatnio były za 150 ale przez chwilę tylko. Teraz są za 205 ziko z szybką dostawą do polski. Słuchawki sprawdzone i polecane przez wielu użytkowników. Wiele recenzji w internecie. Około 3.5 h czasu pracy na jednym ładowaniu słuchawki plus case z powerbankiem na dodatkowe 18 godzin jak podaje producent.

Cena = 44.99 €
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

11 Komentarzy
@kamil.kamyszek Dorzuć cenę w € do opisu
Dlaczego są minusy? Aż takie słabe?
Scrooch12/01/2019 17:08

Dlaczego są minusy? Aż takie słabe?


Cena słaba
Scrooch12/01/2019 17:08

Dlaczego są minusy? Aż takie słabe?


Ostatnio były za 150. Nie wiem czemu lemingi minusują. Na yt mają dobre opinię
Kupiłem ostatnio za 150 zł i kupiłbym ponownie nawet za te 205 zł. Ale obserwuję ich cenę od jakiegoś czasu i kupony zniżkowe po 4-5 euro są standardem od dwóch tygodni, więc może niedługo znowu będzie jakaś dobra przecena na nie
alekelmr12/01/2019 19:46

Kupiłem ostatnio za 150 zł i kupiłbym ponownie nawet za te 205 zł. Ale obs …Kupiłem ostatnio za 150 zł i kupiłbym ponownie nawet za te 205 zł. Ale obserwuję ich cenę od jakiegoś czasu i kupony zniżkowe po 4-5 euro są standardem od dwóch tygodni, więc może niedługo znowu będzie jakaś dobra przecena na nie


Kupiłem dzisiaj za 205 właśnie. Polecasz? Jak długość grania muzyki? I ogólne wrazenia?
kamil.kamyszek12/01/2019 19:52

Kupiłem dzisiaj za 205 właśnie. Polecasz? Jak długość grania muzyki? I ogó … Kupiłem dzisiaj za 205 właśnie. Polecasz? Jak długość grania muzyki? I ogólne wrazenia?


Kupiłem je głównie jako słuchawki sportowe na siłownię czy do biegania i to jest to do czego są stworzone, przy odpowiednio dobranych haczykach nie ma możliwości, żeby wypadły z ucha czy nawet się poruszyły. Działają około 2,5 - 3 godziny na jednym ładowaniu przy głośności ustawionej na 3/4. Dźwięk to kwestia indywidualna, grają ciepło, funowo, z dużą ilością basu, ale bardzo przyjemnie - dla mnie to akurat zaleta. Zdarza im się na chwilę zgubić zasięg, głównie przy niskiej baterii, ale nie jest to jakoś często. Poza tym spokojnie można położyć telefon w jednym miejscu i chodzić po siłowni bez utraty sygnału. Z minusów to sterowanie słuchawkami jest średnio wygodne, pauza w muzyce przez naciśnięcie jest ok, ale zmiana utworu przez przytrzymanie jest średnio komfortowa, brakuje regulacji głośności. No i jakość wykonania zasługuje na naprawdę olbrzymi plus. Będziesz zadowolony
alekelmr5 min

Kupiłem je głównie jako słuchawki sportowe na siłownię czy do biegania i to …Kupiłem je głównie jako słuchawki sportowe na siłownię czy do biegania i to jest to do czego są stworzone, przy odpowiednio dobranych haczykach nie ma możliwości, żeby wypadły z ucha czy nawet się poruszyły. Działają około 2,5 - 3 godziny na jednym ładowaniu przy głośności ustawionej na 3/4. Dźwięk to kwestia indywidualna, grają ciepło, funowo, z dużą ilością basu, ale bardzo przyjemnie - dla mnie to akurat zaleta. Zdarza im się na chwilę zgubić zasięg, głównie przy niskiej baterii, ale nie jest to jakoś często. Poza tym spokojnie można położyć telefon w jednym miejscu i chodzić po siłowni bez utraty sygnału. Z minusów to sterowanie słuchawkami jest średnio wygodne, pauza w muzyce przez naciśnięcie jest ok, ale zmiana utworu przez przytrzymanie jest średnio komfortowa, brakuje regulacji głośności. No i jakość wykonania zasługuje na naprawdę olbrzymi plus. Będziesz zadowolony


To świetnie bo kupiłem je do biegania i ćwiczeń na siłowni Plus taki casual using typu pójście na uczelnie i do sklepu xD
alekelmr12/01/2019 20:06

Kupiłem je głównie jako słuchawki sportowe na siłownię czy do biegania i to …Kupiłem je głównie jako słuchawki sportowe na siłownię czy do biegania i to jest to do czego są stworzone, przy odpowiednio dobranych haczykach nie ma możliwości, żeby wypadły z ucha czy nawet się poruszyły. Działają około 2,5 - 3 godziny na jednym ładowaniu przy głośności ustawionej na 3/4. Dźwięk to kwestia indywidualna, grają ciepło, funowo, z dużą ilością basu, ale bardzo przyjemnie - dla mnie to akurat zaleta. Zdarza im się na chwilę zgubić zasięg, głównie przy niskiej baterii, ale nie jest to jakoś często. Poza tym spokojnie można położyć telefon w jednym miejscu i chodzić po siłowni bez utraty sygnału. Z minusów to sterowanie słuchawkami jest średnio wygodne, pauza w muzyce przez naciśnięcie jest ok, ale zmiana utworu przez przytrzymanie jest średnio komfortowa, brakuje regulacji głośności. No i jakość wykonania zasługuje na naprawdę olbrzymi plus. Będziesz zadowolonyA mógłbyś mi powiedzieć jak kwestia stabilności połączenia? Chodzi mi o to, czy muzyka nie przerywa kiedy idziesz na zewnątrz i masz telefon w kieszeni od spodni? Ja kupiłem topowe słuchawki i jest to irytujące. Nawet kiedy nie mam kaptura z kurtki na głowie, a telefon jest w kieszeni w kurtce, a nie w spodniach to potrafi szarpać dźwięk. Bardzo się zawiodłem, bo w recenzjach nico tym nie było. Bieda straszna.

[edit] dodam, że i telefon i słuchawki obsługują Bluetooth 5, więc tego się nie spodziewałem. A próbowałem 2 różne egzemplarze parowane z 3 różnymi telefonami. I ciekaw jestem, czy po prostu technologia jeszcze jest taka słaba, czy ten model tak kiepski.
Edytowane przez: "gregRzn" sty 13. 2019
gregRzn13/01/2019 10:03

A mógłbyś mi powiedzieć jak kwestia stabilności połączenia? Chodzi mi o to, …A mógłbyś mi powiedzieć jak kwestia stabilności połączenia? Chodzi mi o to, czy muzyka nie przerywa kiedy idziesz na zewnątrz i masz telefon w kieszeni od spodni? Ja kupiłem topowe słuchawki i jest to irytujące. Nawet kiedy nie mam kaptura z kurtki na głowie, a telefon jest w kieszeni w kurtce, a nie w spodniach to potrafi szarpać dźwięk. Bardzo się zawiodłem, bo w recenzjach nico tym nie było. Bieda straszna.[edit] dodam, że i telefon i słuchawki obsługują Bluetooth 5, więc tego się nie spodziewałem. A próbowałem 2 różne egzemplarze parowane z 3 różnymi telefonami. I ciekaw jestem, czy po prostu technologia jeszcze jest taka słaba, czy ten model tak kiepski.


Powiem tak, ze słuchawek bezprzewodowych mam obecnie Marshalle Major II BT i te Havity G1, miałem też przez pewien (na szczęście krótki) czas Pionnery SE-E7BT. Co do tych ostatnich to w ogóle był jakiś mocno niedorobiony model, psuły się co chwilę, a zasięg to potrafiły tracić nawet jak telefon był na opasce na ręce po drugiej stronie, niż odbiornik sygnału - gniot straszny, kosztowały 300 zł, ale szczęście odzyskałem te pieniądze. Marshalle z kolei bardzo dobrze trzymają sygnał, choć jak używałem Note'a 4 to zdarzało im się przerwać na chwilę od czasu do czasu. Po zmianie na Honora V10 problem zniknął (nie licząc może dosłownie 2 przypadków), więc zakładam, że to wina telefonu. Są to natomiast słuchawki nauszne, więc jest więcej miejsca na jakąś lepszą technologię. Havitom zdarza się zgubić sygnał z telefonem w kieszeni od spodni raz na jakiś czas, ale to na chwilę i głównie przy niskiej baterii. Ta technologia nie jest jeszcze idealna i wydaje mi się, że gubienie sygnału od czasu do czasu jest normalne, wystarczy na przykład zakryć słuchawkę albo odbiornik ręką i już sygnał zaczyna przerywać Nie wiem jak bardzo "topowe" słuchawki kupiłeś, bo wiadomo, że inne ma się oczekiwania płacąc 150 zł, a inne płacąc 1000 zł, ale przerywanie połączenia generalnie się zdarza, choć powinno być raczej wyjątkiem, niż regułą.
alekelmr4 g, 15 min

Powiem tak, ze słuchawek bezprzewodowych mam obecnie Marshalle Major II BT …Powiem tak, ze słuchawek bezprzewodowych mam obecnie Marshalle Major II BT i te Havity G1, miałem też przez pewien (na szczęście krótki) czas Pionnery SE-E7BT. Co do tych ostatnich to w ogóle był jakiś mocno niedorobiony model, psuły się co chwilę, a zasięg to potrafiły tracić nawet jak telefon był na opasce na ręce po drugiej stronie, niż odbiornik sygnału - gniot straszny, kosztowały 300 zł, ale szczęście odzyskałem te pieniądze. Marshalle z kolei bardzo dobrze trzymają sygnał, choć jak używałem Note'a 4 to zdarzało im się przerwać na chwilę od czasu do czasu. Po zmianie na Honora V10 problem zniknął (nie licząc może dosłownie 2 przypadków), więc zakładam, że to wina telefonu. Są to natomiast słuchawki nauszne, więc jest więcej miejsca na jakąś lepszą technologię. Havitom zdarza się zgubić sygnał z telefonem w kieszeni od spodni raz na jakiś czas, ale to na chwilę i głównie przy niskiej baterii. Ta technologia nie jest jeszcze idealna i wydaje mi się, że gubienie sygnału od czasu do czasu jest normalne, wystarczy na przykład zakryć słuchawkę albo odbiornik ręką i już sygnał zaczyna przerywać Nie wiem jak bardzo "topowe" słuchawki kupiłeś, bo wiadomo, że inne ma się oczekiwania płacąc 150 zł, a inne płacąc 1000 zł, ale przerywanie połączenia generalnie się zdarza, choć powinno być raczej wyjątkiem, niż regułą.Posiadam kombinacje Jabra + Samsung S9+ więc teoretycznie nie powinno być problemów, a jednak są. Problemów raczej nie ma kiedy mam w kurtce telefon i w prawej kieszeni, czyli po stronie głównej słuchawki. Mimo to i tak potrafi od czasu do czasu przerwać. Natomiast kiedy telefon mam w lewej kieszeni spodni to połączenie tak rwie, że nie da się podcastu słuchać, bo nic nie można zrozumieć.
Pytam, bo zastanawiam się nad spróbowaniem innego modelu słuchawek, ale z tego co piszesz jedynym rozwiązaniem jest poczekać kilka lat na lepszą technologię. Sama koncepcja to rewelacja, jednak to przerywanie kompletnie rujnuje doświadczenie.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od kamil.kamyszek. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst