Niestety, ta okazja już wygasła

Słuchawki FiiO FDX Limited Edition - okazja dla kolekcjonerów ;)

kwi 17. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zdaje sobie sprawę, że 2500 zł za słuchawki dokanałowe to dla wielu abstrakcja, ale dla tych, którzy siedzą w tym hobby może być to ciekawa oferta kolekcjonerska. Limitowany model FiiO FDX Limited Edition, wyprodukowany w ilości 1000 sztuk na cały świat - w niższej cenie w mp3store.

Słuchawki te są limitowaną, kolekcjonerską wersją modelu FD7, który także przeceniono (z 2999 zł na 2399 zł - mp3store.pl/sea…fd7).

Recenzja FD7: kropka.audio/tes…ja/

Nie miałem jeszcze okazji posłuchać, ale zagraniczne recenzje też są w większości na plus. Zarzutem była tylko dość wysoka cena początkowa, ale przy obecnych przecenach modele zdają się być godne uwagi w tej półce cenowej.

Różnice FDX względem FD7:

- kopułki pokryte 24-kartatowym złotem
- 30 diamentów na słuchawkę
- bogatsze wyposażenie
- inny kabel (plecionka złoto, srebro, miedź), w FD7 jest czysta miedź - na pewno ma to mniejszy lub większy wpływ na dźwięk
- fun z posiadania limitowanej edycji

Model FDX Limited Edition z okazji prawdopodobnie najtaniej w całym internecie - za granicą najtaniej widzialem je za około 3250 zł w przeliczeniu z euro. Obecnie często już niedostępne, ale gdzieniegdzie da się je jeszcze kupić - sporo drożej, niż w okazyjnej ofercie.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
97 Komentarzy
Prześlij Komentarz