Niestety, ta okazja już wygasła

Słuchawki dokonałowe Edifier X3s (Czarny)

mar 25. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Słuchawki bezprzewodowe Edifier X3s CzarneEdifier X3s to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne w kolorze czarnym, które zostały wyposażone w moduł Qualcomm Bluetooth 5.2 z systemem aptX. Całkowity brak kabli zapewni Ci całkowitą swobodę użytkowania i brak problemu z ich plątaniną.

Rozmawiaj bez przeszkód dzięki mikrofonom wyposażonym w funkcję redukowania szumów, co przekłada się na lepszą jakość rozmów telefonicznych. Powierzchnia zewnętrzna na słuchawkach umożliwia sterowanie nimi za pomocą dotyku.

Stylowo wyglądające etui nie tylko chroni słuchawki X3s, ale przede wszystkim je ładuje, kiedy znajdują się w jego wnętrzu. Etui zapewni 3 pełne ładowania słuchawek, efekcie czego możesz z nich korzystać nawet przez 28 godzin.


Wygodna, odporna na zachlapanie konstrukcjaErgonomiczny kształt słuchawek Edifier X3s sprawia, że idealnie dopasują się do Twojego ucha, w efekcie czego korzystanie z nich będzie komfortowe.

Ponadto klasa wodoodporności IP55 oznacza, że słuchawki są odporne na zachlapanie. Dzięki temu możesz ich używać zarówno na siłowni, jak i w czasie lekkiego deszczu.

Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
45 Komentarzy
Prześlij Komentarz