Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki dokanałowe TWS Panasonic RZ-S300WE-W @Euro
182° Zakończono

Słuchawki dokanałowe TWS Panasonic RZ-S300WE-W @Euro

239zł329zł-27% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
Edytor5
182° Zakończono
Słuchawki dokanałowe TWS Panasonic RZ-S300WE-W @Euro
gru 15. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Słuchawki dokanałowe TWS Panasonic RZ-S300WE-W za 239 zł w Euro.
Dostawa jest darmowa.

Budowa słuchawek dokanałowe, True Wireless
Łączność bezprzewodowe, Bluetooth
Mikrofon / Regulacja głośności tak / nie
Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz

Nie lubisz ograniczeń? W pełni bezprzewodowe słuchawki PANASONIC RZ-S300WE powstały z myślą o osobach takich, jak Ty. Ich niewielki rozmiar, niezwykła wygoda użytkowania i stabilne połączenie nawet w zatłoczonych miejscach sprawiają, że ani na chwilę nie stracisz kontaktu z tym co ważne.

Słuchaj ulubionej muzyki lub prowadź rozmowy telefoniczne gdziekolwiek jesteś bez obaw o jakość połączenia.

338801-jPu7K.jpg
Hałas, który zagłusza rozmowę lub muzykę to przeszłość. Sześć profesjonalnych mikrofonów MEMS w unikatowej labiryntowej konstrukcji skutecznie niweluje odgłosy powodowane przez wiatr.

Dodatkowo wykorzystanie technologii kształtowania wiązki sprawia, że słuchawki PANASONIC RZ-S300WE przekazują głos jednocześnie tłumiąc dźwięki otoczenia. Dopiero teraz możesz mieć pewność, że to Ty decydujesz o tym, czego słuchasz.

338801-EP8Tj.jpg
Stabilne połączenie to podstawa. Dzięki unikatowej antenie i zoptymalizowanemu czujnikowi dotykowemu możesz na zawsze zapomnieć o zakłóceniach w czasie rozmów lub słuchania muzyki.

Ergonomiczny kształt oraz system niezależnego przekazywania sygnału pozwala cieszyć się znakomitym połączeniem nawet w bardzo zatłoczonych miejscach.

Zintegrowanie anteny Bluetooth i czujnika dotykowego pozwoliło osiągnąć niewielki rozmiar słuchawek przy jednoczesnej dbałości o najwyższą jakość dźwięku.

Wyjątkowa konstrukcja słuchawek zwiększa również stabilność połączenia, dzięki czemu słuchawki PANASONIC RZ-S300WE pozwalają cieszyć się muzyką bez ograniczeń.

338801-rPB6G.jpg
Jednokrotne naładowanie słuchawek PANASONIC RZ-S300WE umożliwi Ci korzystanie z nich przez 7,5 godziny, a bateria podstawki ładującej zwiększy czas odtwarzania do 30 godzin.

Skorzystaj z szybkiego ładowania. Wystarczy 15 minut, aby móc odtwarzać dźwięk przez 70 minut.

338801-2lpCL.jpg
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz