Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki dokanałowe MEMT X5 - następcy Rock Zircon
94° Zakończono

Słuchawki dokanałowe MEMT X5 - następcy Rock Zircon

48zł80zł-40% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
23
lis 11. 2017
Dziś na wyprzedaży na Ali najniższa do tej pory cena (12.82$) za słuchawki lepsze od Rock Zirconów (według Audiobudgetu). Mają lepsze brzmienie i magnetyczne łączenie, a gumki lepiej wpasowują się w ucho. Polecam samemu wypróbować

Model Number: MEMT X5
Transducer Principle: Dynamic
Driver Diameter: Ø6mm
Impedance: 16ohm
Sensitivity: 100dB
Frequency Response: 20Hz-10000Hz
Cable Length:1.2m
With mic or not: with mic
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

23 Komentarze
UiiSii HM-7 miały 5 gwiazdek w audiobudget. Jak je założyłem tak od razu zdjąłem i wróciłem do starych dobrych Plextone X41M
labiklis 11. 2017

UiiSii HM-7 miały 5 gwiazdek w audiobudget. Jak je założyłem tak od razu zd …UiiSii HM-7 miały 5 gwiazdek w audiobudget. Jak je założyłem tak od razu zdjąłem i wróciłem do starych dobrych Plextone X41M

Plextone także są w polecanych, musiałeś trafić na gorszą partię lub jesteś nieprzyzwyczajony, ja się ze złą opinią nt uiisii nie spotkałem
Komentarz labika pokazuje względność pojęcia "lepsze słuchawki".
Sam posiadam zarówno Rock Zircon jak i MEMT x5. Long story short: nie są to słuchawki przeznaczone dla tej samej grupy odbiorców!
MEMT x5 cechują znacznie ostrzejsze wyższe tony (dla mnie zbyt ostre) oraz mniej zaakcentowany bas.
Dla miłośników basu - Rock Zircon. Miłośnicy bardziej wyrównanego dźwięku docenią MEMT x5.

Ważna rzecz. MEMT x5 specyficznie leżą w uszach. Ostre krawędzie wbijają się w małżowinę. Dołączam porównanie wielkościowe.
438641-qiwBd.jpg
Edytowane przez: "D4blju" lis 11. 2017
Dokładnie, nie ma co się co się aż tak sugerować tym audiobudget, bo to jest wyłącznie osobista kwestia preferencji autora strony.
Dla mnie przykładowo lepsze były słuchawki mające 3,5 gwiazdki od tych 4,5.
BlaccK_MagiClis 11. 2017

Dokładnie, nie ma co się co się aż tak sugerować tym audiobudget, bo to jes …Dokładnie, nie ma co się co się aż tak sugerować tym audiobudget, bo to jest wyłącznie osobista kwestia preferencji autora strony.

Co nie zmenia faktu że w tej cenie nie kupimy o wiele lepszych modeli
Działanie przez miesiąc też odziedziczyły ? (patrz komenty do poprzedników - dziś byla wrzuta)

kirtash1 minCo nie zmenia faktu że w tej cenie nie kupimy o wiele lepszych modeli
KZ ZS5 były za 55 zł niedawno.
Edytowane przez: "e-Rick" lis 11. 2017
Audiofilem nie jestem i wolę mocne pier*olniecie basu, przez co zostaje przy rock zircon. Nie mniej plusik za okazję
Jak to mawiają górale....
Co biust to gust.....
i każdy może być fajny
Edytowane przez: "Pete67" lis 11. 2017
labik11/11/2017 14:29

UiiSii HM-7 miały 5 gwiazdek w audiobudget. Jak je założyłem tak od razu zd …UiiSii HM-7 miały 5 gwiazdek w audiobudget. Jak je założyłem tak od razu zdjąłem i wróciłem do starych dobrych Plextone X41M


Wyjaśnij mi pewną sprawę.
Mianowicie jak osoba, która jak rozumiem chwile już się bawi słuchawkami (skoro masz chińskie w miare dobrze oceniane słuchawki i kupujesz kolejne to myślę, że jakąś wiedzę w tej materii masz --- mylę się) może porównywać słuchawki "Wygrzane" od takich wyjetych wprost z pudełka???
herezja11/11/2017 19:04

Wyjaśnij mi pewną sprawę. Mianowicie jak osoba, która jak rozumiem chwile j …Wyjaśnij mi pewną sprawę. Mianowicie jak osoba, która jak rozumiem chwile już się bawi słuchawkami (skoro masz chińskie w miare dobrze oceniane słuchawki i kupujesz kolejne to myślę, że jakąś wiedzę w tej materii masz --- mylę się) może porównywać słuchawki "Wygrzane" od takich wyjetych wprost z pudełka???


A co ja mam ci wytłumaczyć? Te słuchawki grają tak płasko jak pchełki z kiosku. Można na nich jedynie audiobooka posłuchać, chociaż nawet nie. Nie dało by rady. Może trafiłem na jakąś felerną sztukę. Nie wiem.
labik11/11/2017 19:08

A co ja mam ci wytłumaczyć? Te słuchawki grają tak płasko jak pchełki z kio …A co ja mam ci wytłumaczyć? Te słuchawki grają tak płasko jak pchełki z kiosku. Można na nich jedynie audiobooka posłuchać, chociaż nawet nie. Nie dało by rady. Może trafiłem na jakąś felerną sztukę. Nie wiem.


Nie zmienia to faktu, że słuchawki ocenia się dopiero po wygrzaniu (zresztą nie tylko słuchawki ale wszystki sprzęt AUDIO)
herezja11/11/2017 19:49

Nie zmienia to faktu, że słuchawki ocenia się dopiero po wygrzaniu (z …Nie zmienia to faktu, że słuchawki ocenia się dopiero po wygrzaniu (zresztą nie tylko słuchawki ale wszystki sprzęt AUDIO)


Rock Zircon były lepsze od KZ ZST bez żadnego wsadzania do piekarnika.
AnonimowyCebularz19/02/2018 19:45

Rock Zircon były lepsze od KZ ZST bez żadnego wsadzania do piekarnika.


Ilu ludzi tyle opinii. Osobiście już nie używam dokanałówek. Raz, że męczą mi uszy a dwa nie dla mnie takie oddawanie muzyki.
Polecam za to te słuchaweczki za grosze.
herezjalut 19. 2018

Ilu ludzi tyle opinii. Osobiście już nie używam dokanałówek. Raz, że męczą …Ilu ludzi tyle opinii. Osobiście już nie używam dokanałówek. Raz, że męczą mi uszy a dwa nie dla mnie takie oddawanie muzyki. Polecam za to te słuchaweczki za grosze.


Które? Ten badziew z plastiku z płaskim kablem, któremu się po pierwszym dniu odkleiła u mnie prawa słuchawka?
Chyba w końcu nie wkleiłem linka hehehe za co przepraszam.
Oto i zapomniany adres audiobudget.com/pro…S16
D4blju11/11/2017 14:37

Komentarz labika pokazuje względność pojęcia "lepsze słuchawki".Sam posi …Komentarz labika pokazuje względność pojęcia "lepsze słuchawki".Sam posiadam zarówno Rock Zircon jak i MEMT x5. Long story short: nie są to słuchawki przeznaczone dla tej samej grupy odbiorców!MEMT x5 cechują znacznie ostrzejsze wyższe tony (dla mnie zbyt ostre) oraz mniej zaakcentowany bas.Dla miłośników basu - Rock Zircon. Miłośnicy bardziej wyrównanego dźwięku docenią MEMT x5. Ważna rzecz. MEMT x5 specyficznie leżą w uszach. Ostre krawędzie wbijają się w małżowinę. Dołączam porównanie wielkościowe.[Obrazek]


Jakie słuchawki polecasz teraz po ośmiu miesiącach?
Najlepiej z bassami
AnonimowyCebularz03/08/2018 17:08

Jakie słuchawki polecasz teraz po ośmiu miesiącach? Najlepiej z bassami


Zircony. Wygodniejsze, lepsze basy, mniej ostra góra.
D4blju03/08/2018 17:11

Zircony. Wygodniejsze, lepsze basy, mniej ostra góra.


Właśnie swoje zgubiłem i się zastanawiam, co zamówić. Jak na razie im stuck with Bluedio T5, ale to nauszne, więc nic dokanałowego nie mam. A okazji na żadne nie ma .
AnonimowyCebularz03/08/2018 21:16

Właśnie swoje zgubiłem i się zastanawiam, co zamówić. Jak na razie im stuck …Właśnie swoje zgubiłem i się zastanawiam, co zamówić. Jak na razie im stuck with Bluedio T5, ale to nauszne, więc nic dokanałowego nie mam. A okazji na żadne nie ma .

Poniżej 10$ dostaniesz Zircony. To dobra cena. Uważaj tylko na wytrzymałość. Pojawiło się sporo głosów, że są podatne na wewnętrzne zerwanie przewodów jednej ze słuchawek. Swoje używam od 2 lat, bez problemów. Noszę je jednak w pokrowcu (też z Chin).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst