Niestety, ta okazja już wygasła

Słuchawki bezprzewodowe Soundcore by Anker Life Q30

lis 19. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (dający darmową dostawę) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
W dobrej cenie świetne słuchawki marki Anker. Dawno nie widziałem w tej cenie. Przecena w ramach Black Week.
Soundcore by Anker Life Q30 słuchawki BluetoothANKER SOUNDCORE LIFE Q30 Słuchawki NFC ANC Hi-ResWielotrybowa redukcja szumów

Tryb transportu: wyobraź sobie ryk startu i niekończący się szum podczas lotu - a potem wyobraź sobie, że go nie ma. Tryb transportowy Life Q30 wycisza do 95% hałasu silnika, zapewniając bardziej relaksującą podróż.

Tryb na zewnątrz: podczas spaceru nie słuchaj chaotycznej ścieżki dźwiękowej ulic miasta. Tryb Outdoor redukuje zgiełk przejeżdżających samochodów i blokuje szum wiatru, aby nic nie przeszkadzało w brzmieniu Twojej muzyki jak najlepiej.

Tryb wewnętrzny: próbujesz się skupić, ale klimatyzator warczy, ludzie rozmawiają w tle, a ekspres do kawy spienia mleko. Przełącz na tryb Indoor, aby dostosować redukcję szumów Life Q30 do cichszych miejsc, jednocześnie blokując rozpraszające dźwięki.

Aplikacja Soundcore

Wybierz tryb redukcji szumów, wybierz spośród 22 ustawień EQ lub dostosuj własne i dostosuj własny krajobraz dźwiękowy białego szumu, gdy chcesz odpocząć.

Usłysz świat wokół siebie

Wpuść dźwięki świata do swojej osobistej przestrzeni, naciskając prawą muszlę przez 1-2 sekundy, aby włączyć tryb przezroczystości. Idealny, gdy chcesz rozmawiać z ludźmi lub słyszeć ruch uliczny.

Certyfikat Hi-Res Audio: niestandardowe, ponad 40-milimetrowe dynamiczne sterowniki produkują Hi-Res Audio - certyfikat przyznawany tylko urządzeniom audio zdolnym do generowania wyjątkowego dźwięku. Aktywne słuchawki redukujące hałas Life Q30 odtwarzają muzykę z rozszerzonymi wysokimi częstotliwościami dochodzącymi do 40 kHz dla niezwykłej przejrzystości i szczegółowości.

40-godzinny czas odtwarzania: do 40 godzin ciągłego odtwarzania w trybie bezprzewodowego aktywnego usuwania szumów (przy 60% głośności) jest wydłużony do ogromnych 60 godzin w standardowym trybie muzycznym. Jedno ładowanie zapewnia wystarczającą ilość energii do słuchania ponad 600 utworów.

Bluetooth 5: uzyskaj ultraszybkie i praktycznie niezniszczalne połączenie między słuchawkami Bluetooth Life Q30 a urządzeniem mobilnym. Kompatybilny ze smartfonami, tabletami, laptopami i nie tylko.

Akcesoria: w pudełku znajdziesz pokrowiec podróżny do wygodnego przechowywania słuchawek Life Q30, kabel AUX 3,5 mm do odtwarzania muzyki, gdy bateria jest słaba, oraz kabel USB-C do ładowania.

Szybkie parowanie

Słuchawki Life Q30 z aktywną redukcją szumów są kompatybilne z parowaniem NFC, wystarczy dotknąć telefonem z systemem Android na prawej muszli, aby się połączyć.

Obejmij uszy

Ciesz się komfortem przez cały dzień dzięki nausznikom i pałąkowi z pianki memory, a także lekkiej ramie o wadze zaledwie 260g. Aby zapewnić bezpieczne dopasowanie, słuchawki Life Q30 z aktywną redukcją szumów mają nauszniki, które można regulować nawet o 15°.

Połączenie wielopunktowe

Połącz się z dwoma urządzeniami Bluetooth w tym samym czasie, aby przełączać się między połączeniami, wideokonferencjami, słuchaniem muzyki i nie tylko bez konieczności ponownego łączenia.

Wygodne przenoszenie

Chroń słuchawki Life Q30 z aktywną redukcją szumów przed codziennym zużyciem, przechowując je w dołączonym etui podróżnym.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Black Friday 2022
Najlepsze komentarze
104 Komentarze
Prześlij Komentarz