Niestety, ta okazja wygasła 28 października 2022.
174° Zakończono
25
Opublikowano 2 października 2022

Słuchawki Bezprzewodowe Nauszne Razer Opus (Czarne)

399zł732,92zł-46%
Stacjonarnie: Ogólnopolska · RTV Euro AGD Okazje
Avatar
Opublikowane przez Sebastian_Stanczak
Dołączył w 2018
1
162

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Hej!
Jest to moja pierwsza wrzutka którą się z Wami dzielę.

Przeglądając różne słuchawki nauszne z ANC trafiłem przypadkiem na te słuchawy Razera w bdb cenie. Oryginalna cena jest trochę za duża jak na swoje możliwości, jednak w prawie o połowę mniejszej myślę, że są warte rozważenia.

W Euro 19 sztuk w trakcie pisania wrzutki, oleole ma 2 + widziałem również na amazonie w tej samej cenie - tam jednak nie jest podane ile ich zostało.

Dla ciekawych podrzucam test z rtings - rtings.com/hea…021

Wszystko jest tam świetnie sprawdzone i opisane.
RTV Euro AGD Więcej szczegółów na RTV Euro AGD
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

25 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Ktoś używał i podpowie jak sprawuje się ANC w tych słuchawkach?
  Avatar
  Powiedziałbym że podobnie do sony mx4 (mam oba). Kupiłem do pracy (8 osób na 32m2) i sprawdzały się bardzo dobrze jak kilka osób naraz rozmawiało, plus do tego możliwość podpięcia kablem i bateria która starcza na długo. Aktualnie używam dalej w pracy i do gier online to ładuje je może raz na 3-4 miesiące. Jedynie aplikacja mogłaby mieć więcej opcji i zamek do etui mógłby być cały z jednego elementu.
 2. Avatar
  Nie brałbym na ANC po 10-15 min zaczyna pierdzieć jedna z słuchawek i jest to wada fabryczna często spotykana na forum. Trzeba przełączyć tryb na inny po czym znów na ANC. Pomaga na 10-15 min 😃 Od razu poszły do żyda nawet w gwarancje nie chciało mi się bawić.
  Avatar
  Autor
  Mówimy o wersji 2020 czy 2021?
 3. Avatar
  Mam czasem wrażenie że sprzęt gejmingowe to bezwartościowe ścierwo stworzone jedynie do ustawiania chorych cen typu myszku za 300zł, membranowe klawiatury po 500. Tylko po to aby testować kupujących a potem ostatecznie sprzedać za 1/4 tego co chcą tym którzy nie są głupi albo nie są dziećmi gotowymi zabulić srogo. Nie mówie o tych Razerach ale generalnie cała ta branża taka jest.
  Avatar
  Autor
  Często tak jest, nie da się ukryć. Chociaż ostatnio część tego "gejmingowego" świata zaczęła się trochę ogarniać - przeciętny gracz aktualnie to nie tylko dziecko ciągnące kieszonkowe od rodziców, ale ludzie którzy pracują i chcą dostać produkt, który będzie adekwatny do ilości wydanych pieniędzy
 4. Avatar
  Wypowie się ktoś kto je ma i czy warto je kupić? Opinie osób, które nie testowały sprzętu są zbędne. Dziękuję
  Avatar
  Mam – myślę, że w tej cenie trudno dostać coś lepszego. Jednak jakość wykonania kuleje, po roku zepsuł się przycisk ANC.
 5. Avatar
  To jest najpewniej wersja 2021, pod każdym względem gorsza od 2020. Brak aptXa, gorsze ANC, o wiele gorsze strojenie. Produkt kompletnie nie warty uwagi. A jeśli jednak 2020 to bardzo dobra promocja (Edytowano)
  Avatar
  A lepszy ten opus czy Barracuda X 2022?
Avatar