Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Słuchawki bezprzewodowe HUAWEI FreeBuds 3
147°

Słuchawki bezprzewodowe HUAWEI FreeBuds 3

440zł482,38zł-9%Media Markt Okazje
8
147°
Słuchawki bezprzewodowe HUAWEI FreeBuds 3
lis 6. 2020
Słuchawki bezprzewodowe HUAWEI FreeBuds 3.

Cena 440 zł w MM. Cena regularna z Neo24 wg Ceneo. W pozostałych sklepach 499 zł i więcej. Allegro nie sprawdzałem.

Cena dla koloru BIAŁEGO, CZARNEGO i CZERWONEGO.

CZERWONY mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/sluchawki-bluetooth-huawei-freebuds-3-czerwony?gclid=Cj0KCQiAhZT9BRDmARIsAN2E-J2b5zz6IkY3h3It9oLQInwF3rz6RFmTMfXp8MjYy6r-s-WLU2HylFYaApTzEALw_wcB

CZARNY
mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/sluchawki-bluetooth-huawei-freebuds-3-czarny

BIAŁY
mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/sluchawki-bluetooth-huawei-freebuds-3-bialy

Cena outlet 374 zł: mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/sluchawki-bluetooth-huawei-freebuds-3-czarny-8?utm_source=tradedoublerxml&utm_campaign=tradedoubler_xml&utm_medium=affiliate&utm_content=RedBrain+PL&utm_term=Premium_2,5

OPIS

HUAWEI FreeBuds 3 nie tylko świetnie grają, ale równie dobrze się prezentują. Chowane w stylowym, okrągłym etui ładującym bez problemu zmieszczą się nawet w małej kieszeni.

Korzyści:

Ergonomiczny design inspirowany naturą zapewnia wygodę i stabilne dopasowanie
Innowacyjny chipset Kirin A1, który jako pierwszy na świecie udostępnia łączność Bluetooth 5.1 w standardach BT/BLE
Technologia synchronizacji dwukanałowej pozwala odbierać dźwięk bezpośrednio z urządzenia praktycznie bez żadnych zakłóceń czy opóźnień
Inteligentny procesor dźwięku z systemem redukcji szumów w czasie rzeczywistym identyfikuje i wygłusza niepożądane dźwięku z otoczenia
Intuicyjny i wygodny system sterowania dotykowego
Dołączone etui ładujące, które wystarczy na około 4 pełne cykle ładowania słuchawek*

Synergia formy i funkcjonalności

HUAWEI FreeBuds 3 nie tylko świetnie grają, ale równie dobrze się prezentują. Chowane w stylowym, okrągłym etui ładującym bez problemu zmieszczą się nawet w małej kieszeni. Dostępne w klasycznej czerni lub bieli.

Inteligentny dźwięk z chipsetem Huawei Kirin A1

Kirin A1 to pierwszy chipset Huawei zaprojektowany z myślą o słuchawkach bezprzewodowych. Mimo niewielkich rozmiarów - 4,3mm x 4,4mm – wyróżnia się dużą wydajnością i mocą. Kirin A1 łączy cyfrowe techniki przetwarzania dźwięku z precyzyjnym przetwornikiem o wysokiej czułości, który zapewnia spektakularną jakość muzyki i głosu.

Aktywna redukcja szumów

Inteligentny procesor dźwięku z systemem redukcji szumów w czasie rzeczywistym identyfikuje i wygłusza niepożądane dźwięku z otoczenia. Ciesz się doskonałym, niezakłóconym brzmieniem muzyki, niezależnie od tego, czy jesteś w zatłoczonym metrze czy w głośnej restauracji.

Studyjna jakość dźwięku z dobrym basem
Precyzyjny i czuły przetwornik dynamiczny o średnicy 14 mm został zaprogramowany tak, by wyraźnie odtworzyć każdy dźwięk zgodnie z jego oryginalnym brzmieniem. Zasługujesz na najwyższą jakość doznań muzycznych. W obu słuchawkach znajdują się dedykowane minituby basowe, zapewniające pełniejsze i dynamiczniejsze brzmienie niskich tonów.

Odtwarzanie przez cały dzień*


Etui, w który umieszczone są słuchawki HUAWEI FreeBuds 3 pozwala na bezprzewodowe ładowanie – zarówno za pomocą bezprzewodowej ładowarki, jak i bezprzewodowe ładowanie zwrotne przy pomocy smartfona. Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi 4 godziny*, a łącznie 20 godzin*, jeśli są używane razem z etui ładującym.


* Dane na podstawie wewnętrznych testów laboratoryjnych HUAWEI przy następujących ustawieniach: aktywna redukcja szumu wyłaczona, głośność: 50%, tryb AAC. Rzeczywisy czas pracy na baterii zależy od poziomu głośności, źródła dźwięku, czynników środowiskowych, zwyczajów użytkownika itp.

TECHNICZNE

Rodzaj słuchawek
Prawdziwie bezprzewodowe (True Wireless)

Aktywna redukcja szumów
Tak

Funkcje
Aktywna redukcja szumu Automatyczne parowanie (wymaga smartfona HUAWEI z systemem EMUI10 lub nowszym), Dwukanałowa transmisja danych (po aktualizacji HOTA) Obsługa asystenta głosowego, Sterowanie dotykowe Wykrywanie użytkownika (wymaga smartfona HUAWEI z systemem EMUI10 lub nowszym)

Zastosowane technologie

Kirin A1 Przewodzenie kostne

Inne
Etui ładujące: 410mAh; Czas pracy: 20h (przy użyciu etui ładującego); Wymiar: 41,5 x 20,4 x 17,8 mm (jedna słuchawka); Waga: ok. 4.5g (jedna słuchawka)

Łączność bezprzewodowa
Rodzaj transmisji bezprzewodowej
Bluetooth

Typ Bluetooth
Bluetooth 5.1

Maksymalny czas pracy [h]

4

Typ akumulatora
30 mAh

Charakterystyka słuchawek
Przetworniki
Dynamiczne, 14.2 mm

Inne
Minituby basowe
Aerodynamiczny moduł mikrofonu

Załączone wyposażenie
Etui ładujące, Kabel USB Typ C

Okres gwarancji
24 miesiące
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz