Niestety, ta okazja już wygasła

Słuchawki bezprzewodowe - House of Marley Positive Vibration XL ANC (69,54 €)

kwi 26. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

‎EM-JH151-CP

Dane techniczne

Konstrukcja: Zamknięta, wokółuszna
Impedancja: 32 Ω ± 15 %
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
Komunikacja: BT 5.0; Zasięg ≥ 12 m;
Zastosowane przetworniki: 40 mm
Czas pracy na baterii: 35 godz. (26 godz. z ANC)
Pojemność baterii: 500 mAh
Waga: 0,254 kg

Podsumowanie według audiostereo.pl

"House of Marley Positive Vibration XL ANC nie przynoszą wstydu starszemu rodzeństwu. Spełniając pro-ekologiczne kryteria miło zaskakują tak solidnością wykonania, jak i brzmieniem, które mówiąc wprost jest szalenie atrakcyjne. Ponadto dzięki wbudowanemu ANC zdolne są nader skutecznie odciąć nas od szumu otoczenia, co w czasie podróży zbiorkomem, bądź pracy w gwarnym, korporacyjnym openspejsie może okazać się kluczowym parametrem przemawiającym za ich nabyciem."

Podsumowanie według dailyweb.pl

"Jeśli rozłożymy słuchawki House of Marley Positive Vibration XL ANC na czynniki pierwsze, to wyjdzie na to, że model ten spełnia swoją rolę w każdym aspekcie bezprzewodowych słuchawek Bluetooth. Producent zapewnia nam świetną jakość wykonania i oryginalny design, a do wyprodukowania sprzętu użyto na dodatek możliwie najbardziej ekologicznych materiałów. Na równie wysokim poziomie stoi też wygoda obsługi urządzenia czy czas pracy na baterii.

Bardzo dobrze wypada również jakość dźwięku – słuchanie muzyki na Positive Vibration XL ANC to czysta przyjemność. A jeśli ktoś lub coś będzie chciało nam tę przyjemność zakłócić nieprzyjemnym hałasem, zawsze możemy odciąć się od dźwięków z zewnątrz dzięki modelowo zrealizowanej funkcji aktywnej redukcji hałasu."
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Prześlij Komentarz