Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki bezprzewodowe Haylou T16 z ANC
151° Zakończono

Słuchawki bezprzewodowe Haylou T16 z ANC

199zł239zł-17% Darmowa dostawa DarmowaMorele.net Okazje
151° Zakończono
Słuchawki bezprzewodowe Haylou T16 z ANC
maj 21. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fajne słuchawki dokanałowe z ANC w dobrej cenie. Polowałem na nie w okazyjnej cenie jakiś czas, teraz jest dobra okazja, z tego co czytałem do 200 zł to bdb wybór.

Typ słuchawek Dokanałowe
Transmisja bezprzewodowa Bluetooth
Pasmo przenoszenia min. [Hz] 20
Pasmo przenoszenia max. [Hz] 20000
Dynamika [dB] 35
Aktywna redukcja szumów (ANC) Tak

Opis i dane
Haylou T16 to bezprzewodowe słuchawki najnowszej generacji zapewniające wysokiej jakości brzmienie, a jednocześnie wygodę stosowania. Zastosowany system redukcji dźwięków umożliwia zanurzenie się w muzyce, a długie działanie baterii daje możliwość korzystania ze słuchawek poprzez cały dzień.


Aktywna redukcja hałasu

zaimplementowany system aktywnej redukcji hałasów działa dzięki dwóm zastosowanym mikrofonom. Zewnętrzny wyłapuje dźwięki z otoczenia, natomiast wewnętrzny redukuje szum wewnątrz ucha aby razem ograniczyć odbierane z zewnątrz dźwięki aż o 35 dB. System łączy niechciane hałasy na częstotliwościach ultradźwiękowych, dzięki czemu prawie kompletnie je eliminuje


Tryb dźwięku dobrany do sytuacji

Kilka trybów NC pozwala na dostosowanie optymalnego poziomu redukcji hałasów do aktualnej sytuacji. Tryb transparentny wyśmienicie spełni oczekiwania w czasie chodzenia czy biegania, umożliwia usłyszenie dźwięków otoczenia, żeby być w pełni świadomym tego, co dzieje się na około. Kolejny, tryb outdoorowy, będzie idealnym wyborem dla rowerzystów, ponieważ pozwala na redukcję szumu wiatru. Natomiast tryb redukcji hałasu będzie najistotniej uniwersalny, stanie na wysokości zadania w zatłoczonym metrze czy innych, głównie nad wyraz głośnych miejscach. Na dodatek przystępne przełączanie trybów, przez podwójne dotknięcie lewej słuchawki, umożliwia szybką zmianę i przypasowanie słuchawek do aktualnej sytuacji.

Wysoka jakość dźwięku

CCAW czyli typ przewodnika stosowany w budowie słuchawek, został wykorzystany w modelu T16, aby zredukować wagę, a równocześnie zapewnić jak najwyższą jakość dźwięku. Zastosowanie miedziowanego drutu aluminiowego zagwarantuje obszerniejszą amplitudę drgań, przez co pokaźniejszą moc. Pozwala to o lepsze odwzorowanie niskich i średnich tonów, a jakość dźwięku jest lepsza.

innowacyjny system Dual Master

System Dual Master zezwala na o lepszą kontrolę, obie słuchawki są równocześnie podłączone do telefonu czy komputera, dzięki temu połączenie jest bardziej jednostajne i gwarantuje brak przerw w łączności. Ponadto przejście z trybu mono do stereo zajmuje ułamek sekundy, a użytkownik sam może wybrać, która ze słuchawek będzie główną.

Długi czas działania

Słuchawki potrafią działać bez przerwy do 6 godzin, lecz przy użyciu etui ładującego czas ten zwiększa się do aż 30 h! objętość akumulatora to 600 mAh co całkowicie starczy na cały dzień poza domem albo w podróży, a wejście USB-C pozwala na wyjątkowo szybkie ładowanie. W dodatku etui można w dodatku ładować bezprzewodowo, więc słuchawki nie wymagają żadnego kabla, by mogły w pełni działać.

Dźwięk bez opóźnień

Tryb Low-Latency zezwala na bezproblemowe stosowanie słuchawek podczas ulubionej rozgrywki. Wystarczy trzy razy dotknąć prawej słuchawki, żeby móc w pełni korzystać z trybu wyjątkowo niskich opóźnień, a dzięki czemu skoncentrować się na grze, bez zmartwień o opóźniony dźwięk.

automatyczne uruchamianie

wystarczy podnieść słuchawki,samoczynnie się uruchomiły i połączyły z ostatnio sparowanym urządzeniem. Czujnik podczerwieni działa niesamowicie prędko i od razu wykrywa ruch słuchawek. Po wyjęciu słuchawki z ucha muzyka zostaje automatycznie zastopowana, a po włożeniu zaczyna znowu działać. Wysoka automatyzacja zezwala na zasadniczą oszczędność czasu.


szeroki zasięg i stabilne połączenie

Dzięki wbudowanej antenie LDS model T16 działa choćby w obrębie do 30 metrów bez żadnych zakłóceń, a łącze nie powinno zostać zerwane. W dodatku Bluetooth 5.0 pozwala na jednostajne, nieprzerwane połączenie, a równocześnie wyjątkowo prędkie, aby słuchać ulubionej muzyki bez opóźnień.


Wsparcie AAC


szczególnie wysoka jakość dźwięku jest osiągalna przez obsługę algorytmu AAC czyli następcy MP3, który oferuje o sporo mniejsze straty przy podobnej wielkości pliku. Wsparcie przystępne jest dla większości telefonów z systemem Android oraz iOS i dostarcza jakość zbliżoną do urządzeń HiFi.


instynktowna i szybka obsługa

Słuchawki mogą być prosto obsługiwane poprzez dotyk, w dodatku asystenta głosowego. Wystarczy poznać kilka ruchów, aby w szczególnie szybki sposób włączyć lub wyłączyć słuchawki, zmienić tryby NC, odebrać telefon lub pominąć piosenkę. Intuicyjna obsługa wielu funkcji pozwala na szybką naukę korzystania ze słuchawek i oszczędność czasu przy ich wykorzystywaniu.


Prosta obsługa w aplikacji

Aplikacja Haylou umożliwia szybką i łatwą obsługę słuchawek z poziomu telefonu. Umożliwia proste przełączanie między trybami NC, wyświetla poziom baterii słuchawek oraz etui, a w sytuacji zagubienia słuchawek pozwoli na wyświetlenie ich ostatniej lokalizacji.
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Prześlij Komentarz