Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki bezprzewodowe Creative Sound Blaster JAM tylko za 99 zł!
820° Zakończono

Słuchawki bezprzewodowe Creative Sound Blaster JAM tylko za 99 zł!

99zł128,99zł-23% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
Oficjalne konto79
Oficjalne konto
820° Zakończono
Słuchawki bezprzewodowe Creative Sound Blaster JAM tylko za 99 zł!
lis 6. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dzisiaj proponujemy Wam słuchawki Bluetooth Creative Sound Blaster JAM, z którymi możesz słuchać ulubionej muzyki i prowadzić rozmowy telefoniczne bezprzewodowo za jedyne 99 zł:

317535-DRHW6.jpg
PONADPRZECIĘTNY MIKROFON: Korzystaj ze słuchawek Creative Sound Blaster JAM jak z zestawu słuchawkowego do telefonu. Zastosowany w urządzeniu mikrofon wielokierunkowy sprawi, że rozmowy głosowe będą komfortowe dla Ciebie i osoby znajdującej się po drugiej stronie, a przesyłany dźwięk perfekcyjnie czysty!

WYGODA NOSZENIA: Noszenie słuchawek Bluetooth Creative Sound Blaster JAM będzie dla Ciebie bardzo wygodne, nawet przez 12 godzin bez przerwy. Zostały wyposażone w miękkie i grube piankowe poduszki nauszne, które nie spowodują dyskomfortu, otarć czy odcisków.

CZYSTY DŹWIĘK: Od słuchawek oczekujesz przede wszystkim perfekcyjnego brzmienia? Creative Sound Blaster JAM to gwarancja doskonałych wrażeń! Są wyposażone w przetworniki z magnesami neodymowymi, dzięki którym możesz liczyć na czysty i krystaliczny dźwięk, a regulacja basów pozwoli Ci dopasować niskie tony do ulubionej muzyki.

317535-1hS1f.jpgKOMFORTOWA OBSŁUGA: Do włączenia muzyki lub odebrania połączenia w czasie korzystania ze słuchawek Creative Sound Blaster JAM wystarczy jedno kliknięcie.

ŁADOWANIE I SŁUCHANIE: Możesz korzystać ze słuchawek Creative Sound Blaster JAM nawet wtedy, gdy podłączysz je do ładowania.
Aktualizacje społecznościowe
Edytor
Ta okazja została przygotowana przez naszego partnera, a przed publikacją sprawdzona przez nasz zespół. Wszystkie informacje na temat okazji publikowanych przez naszych partnerów znajdziesz tutaj.
Najlepsze komentarze
79 Komentarzy
Prześlij Komentarz