Niestety, ta okazja już wygasła

Słuchawki bezprzewodowe Corsair Virtuoso SE Espresso @Morele

cze 24. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Słuchawki bezprzewodowe Corsair Virtuoso SE Espresso za 659 zł w Morele.net
Dostawa jest bezpłatna.


Ceny w innych sklepach od 799 zł -> ceneo.pl/985…852

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy Corsair Virtuoso SE oferuje niesamowite wrażenia dźwiękowe najwyższej jakości, całodzienny komfort użytkowania dzięki nausznikom z pianki zapamiętującej kształt, a także szybką łączność bezprzewodową Slipstream Wireless.

Precyzyjnie dostrojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe gwarantują bezkompromisową jakość dźwięku. Aluminiowa konstrukcja słuchawek Virtuoso SE to doskonałe połączenie lekkości, wytrzymałości i maksymalnego komfortu.

547923-iz14Z.jpg
W zestawie słuchawkowym Virtuoso SE Espresso słychać wszystko lepiej: od najlżejszych kroków po najgłębsze basy. Para dopasowanych i precyzyjnie dostrojonych 50-milimetrowych przetworników neodymowych o wysokiej gęstości odtwarza dźwięk w imponującym zakresie częstotliwości: 20–40 000 Hz, czyli dwa razy szerszym niż w większości zestawów słuchawkowych do gier.

Zastosowany w Corsair Virtuoso SE Espresso mikrofon jest jednym z najlepszych mikrofonów dodanych kiedykolwiek do zestawu słuchawkowego. Wszechkierunkowy mikrofon o szerokim zakresie częstotliwości w zestawie Virtuoso SE oferuje dynamikę i klarowność głosu porównywalną z mikrofonami autonomicznymi. Można go całkowicie odłączyć od zestawu, a o tym, czy jest włączony, informuje świetlny pierścień z diod RGB LED.


547923-KZfrV.jpg
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze