Niestety, ta okazja wygasła 2 kwietnia 2023.
61°
25
Opublikowano 3 marca 2023

Słuchawki bezprzewodowe BOSE Noise Cancelling Headphones 700 Czarny

1.199zł
Darmowa dostawa · MediaMarkt Okazje
Awatar użytkownika Jarek_P86
Opublikowane przez
Dołączył w 2023
1
0

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Słuchawki bezprzewodowe

Znajdź więcej okazji Słuchawki bezprzewodowe

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Opis i specyfikacja
Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 spełniają wszystkie oczekiwania i zapewniają niewyobrażalne wcześniej możliwości. To inteligentne słuchawki, które ułatwiają dostęp do asystentów głosowych i pozwalają zachować kontakt ze światem. Dzięki wydajnemu systemowi mikrofonów możesz spokojnie prowadzić rozmowy i nie martwić się, czy głos będzie wyraźny. A do tego masz do dyspozycji technologię Bose AR – pierwszą tego rodzaju platformę rzeczywistości rozszerzonej dźwiękowo, dostarczającej zupełnie nowe, zachwycające wrażenia dźwiękowe.

Korzyści:


 • Słuchawki Bose Headphones 700 są wyposażone w bezkonkurencyjny system czterech mikrofonów, który przechwytuje i izoluje Twój głos, wyciszając jednocześnie hałasy w Twoim otoczeniu. Rezultat? Jakość dźwięku na nieznanym dotąd poziomie. Nawet gdy dookoła jest głośno.
 • W słuchawkach Bose 700 ulepszyliśmy nawet to, z czego jesteśmy najlepiej znani. Teraz, dzięki 11 poziomom regulacji funkcji redukcji hałasu, możesz dostosować poziom dźwięków w swoim otoczeniu. Zwiększanie redukcji hałasów stopniowo pozwala zmniejszyć dekoncentrujący wpływ dźwięków powszechnych w głośnych miejscach. Redukcję hałasu można też zmniejszyć do poziomu, w którym dźwięki otoczenia są równie wyraźne, jak przed założeniem słuchawek.
 • Produkty obsługujące Bose AR mają wbudowane detektory ruchu, które po założeniu wykrywają pozycję głowy i ruchy ciała. Aplikacje z obsługą systemu Bose AR mogą wykorzystać te informacje oraz pochodzące z urządzenia mobilnego dane lokalizacji, aby zaproponować Ci treści dźwiękowe odpowiednie do miejsca, w którym przebywasz, i tego, czym się akurat zajmujesz.
 • Jakość dźwięku muzyki odtwarzanej w słuchawkach Bose Headphones 700 jest naprawdę wysoka. Aktywny korektor i imponujący poziom basów zapewniają doskonały dźwięk niezależnie od poziomu głośności. Twoja muzyka brzmi dokładnie tak, jak powinna i nie ma znaczenia, czy słuchasz jej cicho, czy znacznie głośniej.
MediaMarkt Więcej szczegółów na MediaMarkt
Aktualizacje społecznościowe

25 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Kikutixxx
  Czy te 700 są pozycjonowane wyżej niż qc45? Niby wcześniej wydane, ale cena nie gra.
  Awatar użytkownika wadam
  To jest model który wyszedł po qc35 II (premiera bodajże jesień 2017 a model 700 jesień 2019) . Najnowsze to qc45 (premiera wrzesień 2021). Generalnie model 700 to taki niedorobiony produkt który wyróżnia się designem i tyle. Miałem je przez kilkanaście dni. zwróciłem z powodu wady opisanej poniżej w pp. 1. W ich miejsce wziąłem sony wh-1000xm4 i jestem zadowolony. Odnośnie bose 700 Opisywałem na tym forum swoje wrażenia. Generalnie bublem jest to że:
  1. W części egzemplarzy od pierwszego dnia sprzedaży do dziś pojawia się bardzo głośny szum w anc. Nie da się wtedy ich używać. Jeżeli ktoś je kupi przez Internet to może zwrócić w przysługującym terminie ale jeżeli kupiłeś stacjonarnie to zostajesz z ręką w nocniku bo producent mimo że wie o tym problemie (kilka jak nie kilkanaście tematów na oficjalnym forum Bose; nie liczę ile tematów na innych stronach) to umywa ręce i nie uznaje tego w ramach gwarancji. Wtedy pozostaje jedynie używanie ich bez anc.
  2. Muszle wywijają się w niewłaściwą stronę. Tzn. gdy chcesz je zawiesić na szyi to są skierowane do góry zamiast do dołu jak w praktycznie wszystkich. Nie da się przez to ich wygodnie zawiesić, np gdy tego chcemy.
  3. Niektórzy opisywali że po dłuższym czasie wyrabia się mechanizm utrzymywania muszli na odpowiedniej długości pałąka (muszle w tym modelu się przesuwa - nie ma żadnego mechanizmu blokady). W efekcie nie ważne jak dużą masz głowę - muszle będą tam gdzie będzie największy opór na pałąku.

  Te słuchawki były już nawet poniżej 900zł. Zdecydowanie lepszym wyborem będzie czy to qc45 (teraz ok 1000zł), qc35 czy słuchawki sony (xm3, xm4, xm5). (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika wadam
  1200?! Ło matko kto to plusuje
 3. Awatar użytkownika ShelShock
  No i były kilka razy poniżej 1k
  Awatar użytkownika wadam
  kilka razy to były poniżej 900. poniżej 1000 są regularnie.
 4. Awatar użytkownika Duke__99
  Jakie słuchawki nauszne w okolicach 600 ziko?
  Awatar użytkownika rafkom
  SoundCore Space QC45 w tej cenie a bywały też taniej
 5. Awatar użytkownika sequence
  takie se, nie w tej cenie
 6. Awatar użytkownika Pŕeper
  Mam, używam i polecam. Kupiłem poniżej 1000, po roku musiałem wymienić pianki bo uszkodziłem okularami. Kupiłem identyczne na Ali za 30zl.
  W moich nie występuje problem szumu.
  Mikrofony spoko do pracy w biurze, z wiatrem na zewnątrz sobie nie radzą ale nie powstały jeszcze takie które sobie radzą. Jak bym dziś wybierał to możliwe ze skłaniałbym się do Sony xm5 chociaż cena nadal nie zachęca.
Awatar użytkownika