Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki bezprzewodowe BlitzWolf® BW-FYE3S
100° Zakończono

Słuchawki bezprzewodowe BlitzWolf® BW-FYE3S

120,89zł163,19zł-26% 9,92zł Banggood Okazje
7
maj 27. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

267273-88bvf.jpg
Z kodem BGFYE3SCZ cena 29,99$ + wysyłka 2,37$ z Czech.
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Warto kupić?
Również czekam na opinie
Dzień dobry. Nie miałem okazji odsłuchu tych słuchawek, więc nie wypowiem się pod tym kątem. Jeśli chodzi o techniczną specyfikację zdecydowanie brakuje kodeka aptX, który ma znaczenie przy odsłuchu dobrej jakości muzyki. Po drugie Tronsmart Spunky Beats są tańsze i wydaje mnie się, że są lepszą opcją do wyboru, oceniam je wysoko i używam od listopada. Z poważaniem
TomToJa28/05/2020 08:27

Dzień dobry. Nie miałem okazji odsłuchu tych słuchawek, więc nie wypowiem s …Dzień dobry. Nie miałem okazji odsłuchu tych słuchawek, więc nie wypowiem się pod tym kątem. Jeśli chodzi o techniczną specyfikację zdecydowanie brakuje kodeka aptX, który ma znaczenie przy odsłuchu dobrej jakości muzyki. Po drugie Tronsmart Spunky Beats są tańsze i wydaje mnie się, że są lepszą opcją do wyboru, oceniam je wysoko i używam od listopada. Z poważaniem


Też mam Transmart Spunky Beats, dałem za nie 80 zł, dokupiłem pianki w x-komie, zamiast tych gumek, które były oryginalnie, jakiś podstawowy equalizer i szczerze polecam.
Artur_Kikosicki28/05/2020 13:06

Też mam Transmart Spunky Beats, dałem za nie 80 zł, dokupiłem pianki w x-k …Też mam Transmart Spunky Beats, dałem za nie 80 zł, dokupiłem pianki w x-komie, zamiast tych gumek, które były oryginalnie, jakiś podstawowy equalizer i szczerze polecam.


Cześć. Zaciekawiłeś mnie. Zdradź proszę tajemnice co to za pianki i co zyskałeś dzięki nim? Ja zastosowałem te największe z zestawu i jest dobrze, ale jeśli może być lepiej to dlaczego nie? Dzięki.
TomToJa28/05/2020 14:16

Cześć. Zaciekawiłeś mnie. Zdradź proszę tajemnice co to za pianki i co zysk …Cześć. Zaciekawiłeś mnie. Zdradź proszę tajemnice co to za pianki i co zyskałeś dzięki nim? Ja zastosowałem te największe z zestawu i jest dobrze, ale jeśli może być lepiej to dlaczego nie? Dzięki.


Snab FT-3, wygłuszają otoczenie i słychać trochę głębiej bas. Trochę też cieżej z nimi wkładasz słuchawki do stacji ładującej przez wielkość gąbek, bo trzeba docisnąć ale przyzwyczaisz się. W jednym komplecie masz 3 pary takich pianek i szczerze taki zestaw mi wystarczył na 6 miesiecy użytkowania bo z czasem materiał się kruszy. Właśnie zamawiam kolejną parę. Moim zdaniem warto.
Jakie pchełki polecacie z aptx
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst