Niestety, ta okazja już wygasła

Słuchawki bezprzewodowe Audio-Technica ATH-M50xBT2

maj 15. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena z dostawą do Polski: 137,41 euro.
Cena w Polsce wg Ceneo od 810 zł.
Sprzedawcą jest Amazon.

Audio-Technica ATH-M50xBT2 – najważniejsze cechy:
Konstrukcja nauszna zamknięta
Dynamiczne przetworniki elektroakustyczne o średnicy 45 mm
Brzmienie nawiązujące do legendarnego studyjnego modelu Audio-Technica ATH-M50x
Pasmo przenoszenia słuchawek: 15 Hz – 28 kHz
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 85 Hz – 15 kHz
Czułość słuchawek: 99 dB/mW
Obsługa standardu Bluetooth 5.0
Obsługiwane kodeki: SBC, AAC i LDAC
Czas pracy na baterii: do 50 godz.
Funkcja szybkiego ładowania: 10 minut zapewnia na ok. 3 godz. użytkowania
Obsługa rozwiązania Google Fast Pair
Funkcja parowania wielopunktowego
Kompatybilność z asystentami głosowymi
Opcja odsłuchu własnego głosu w słuchawkach podczas rozmów – tzw. samosłyszalność
Tryb niskiego opóźnienia (Low Latency Mode) – aktywowany z poziomu aplikacji Audio-Technica Connect
Możliwość personalizacji brzmienia i innych ustawień z wykorzystaniem aplikacji Audio-Technica Connect
W zestawie kabel jack 3,5 mm o długości 1,2 m
Masa słuchawek: 307 g


Model ATH-M50xBT2 to druga generacja cenionych przez krytyków bezprzewodowych słuchawek nausznych z serii M firmy Audio-Technica. Słuchawki są wyposażone w przetworniki o średnicy 45 mm, które zapewniają brzmienie zbliżone do legendarnych słuchawek studyjnych tego producenta – modelu ATH-M50x. W nowej wersji wprowadzono kilka istotnych ulepszeń, takich jak np. poprawione przetwarzanie sygnału mowy dla zapewnienia lepszej jakości połączeń telefonicznych, ulepszone połączenie USB-C i tryb parowania wielopunktowego. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wysokiej jakości dźwięku podczas dojazdu do pracy, prowadzenia wideokonferencji, czy po prostu relaksu i cieszenia się muzyką, model ATH-M50xBT2 umożliwia Ci korzystanie z bezprzewodowego odtwarzania dźwięku, kiedy tylko tego potrzebujesz.

ATH-M50xBT2 – studyjna jakość dźwięku
Opierając się na uznanym brzmieniu przewodowych słuchawek ATH-M50x, model ATH-M50xBT2 – wykorzystujący bezprzewodową łączność Bluetooth – oferuje podobną, studyjną jakość dźwięku. Przetworniki zastosowane w słuchawkach ATH-M50xBT2 zapewniają głębokie i precyzyjne basy, gwarantując wciągające wrażenia słuchowe. Wykorzystane w konstrukcji słuchawek komponenty klasy premium, takie jak zaawansowany przetwornik cyfrowo-analogowy AK4331 i wbudowany wewnętrzny wzmacniacz słuchawkowy, zapewniają doskonały, czysty i naturalny dźwięk.

Ulepszona jakość połączeń i obsługi
Słuchawki ATH-M50xBT2 zostały wyposażone w dwa dookólne mikrofony MEMS (mikroelektromechaniczne) i wykorzystują technikę kształtowania wiązki. Zapewnia to poprawę przetwarzania sygnału mowy, zapewniając tym samym krystalicznie czystą jakość połączeń audio. Za naciśnięciem odpowiedniego przycisku możesz wygodnie i szybko wyciszyć dźwięk mikrofonu lub uzyskać dostęp do asystenta głosowego Amazon Alexa, ale także Asystenta Google lub Apple Siri.

Funkcja parowania wielopunktowego sprawia, że słuchawki mogą pozostać połączone jednocześnie z dwoma urządzeniami Bluetooth. Dzięki temu przełączanie się między nimi jest znacznie łatwiejsze i szybsze. Słuchawki obsługują także funkcję Google Fast Pair, co pozwala na szybkie parowanie słuchawek z urządzeniami mobilnymi opartymi na systemie Android.

Wydajna bateria
Słuchawki mogą pracować na baterii nawet do 50 godz. na pełnym naładowaniu, co czyni je jednymi z najdłużej działających modeli bezprzewodowych na rynku. Na uwagę zasługuje ponadto funkcja szybkiego ładowania. Zaledwie 10-minutowe ładowanie słuchawek (przez złącze USB-C) zapewnia im ok. 3 godz. bezprzewodowej pracy. Pełny cykl ładowania modelu ATH-M50xBT2 trwa ok. 3,5 godz.

Ze słuchawek ATH-M50xBT2 możesz też korzystać jak z modelu przewodowego – dzięki dołączonemu do zestawu kablowi audio o długości 1,2 m, który zakończony jest 3,5-milimetrowym wtykiem jack.
Aktualizacje społecznościowe
pukki92
Na amazon.co.uk słuchawki z dostawą za 644zł Szybka wysyłka w 1-2 dni
amazon.co.uk/gp/…h=1
Najlepsze komentarze
105 Komentarzy
Prześlij Komentarz