Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki Bezprzewodowe Apple Airpods 2
-90° Zakończono

Słuchawki Bezprzewodowe Apple Airpods 2

749zł864zł-13% Darmowa dostawa DarmowaEmag Okazje
1
lip 25.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

OpisSłuchawki bezprzewodowe Apple Airpods 2. Mocno podkręcone.

  • Produkt zaprojektowany przez Apple
  • Łatwe parowanie z każdym urządzeniem Apple
  • Błyskawiczny dostęp do Siri
  • Szybkie ładowanie w etui
  • Bogaty, wysokiej jakości dźwięk przy odtwarzaniu muzyki i prowadzeniu rozmów
Jakość o której marzysz
Nowe AirPods to słuchawki bezprzewodowe wymyślone na nowo. Wystarczy wyjąć je z etui ładującego i są od razu gotowe do działania z Twoim iPhonem, Apple Watch, iPadem lub komputerem Mac. AirPods skojarzysz z urządzeniem jednym stuknięciem. Odtąd startują automatycznie i pozostają połączone z odtwarzaczem. AirPods wyczuwają, kiedy masz je w uszach, i przestają grać po wyjęciu.

Działaj intuicyjnie
Aby dostosować głośność, zmienić piosenkę, zadzwonić, a nawet zapytać o wskazówki dojazdu, po prostu powiedz „Hej, Siri” i proś, o co chcesz. Możesz swobodnie używać obu słuchawek AirPods lub tylko jednej, a podczas słuchania muzyki i podcastów odtwarzać lub pomijać utwory i programy za pomocą podwójnego stuknięcia. Po pełnym naładowaniu baterie AirPods wystarczają nawet na 5 godzin słuchania lub 3 godziny rozmów. A dzięki kolejnym ładowaniom z etui czas słuchania przekracza 24 godziny, więc na pewno nie zabraknie im energii wcześniej niż Tobie. Chcesz je szybko podładować? Zaledwie kwadrans w etui wystarczy na 3 godziny słuchania lub 2 godziny rozmów.

Nowoczesne rozwiązania
Słuchawki AirPods wykorzystują nowy, zaprojektowany przez Apple czip H1, a za pomocą czujników optycznych i przyspieszeniomierzy rozpoznają, kiedy znajdują się w uszach. Zależnie od tego, czy założysz jedną czy obie, czip H1 odpowiednio przekieruje sygnał audio i aktywuje mikrofon. Kiedy rozmawiasz przez telefon albo mówisz do Siri, dodatkowy przyspieszeniomierz współpracuje z mikrofonami kształtującymi wiązkę, filtrując szumy tła i skupiając się na brzmieniu Twojego głosu.

Dodatkowe informacje:

Zawartość opakowania:

  • AirPods
  • Etui ładujące
  • Przewód z Lightning na USB
Aktualizacje społecznościowe
Emag OkazjeEmag kod promocyjny

Grupy

1 Komentarz
W tej cenie nie tak dawno można było je kupić z etui indukcyjnym na Amazonie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst