Niestety, ta okazja już wygasła

Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay H9 3gen (natural)

maj 13. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W opakowaniu Bang & Olufsen Beoplay H9 3gen

1Słuchawki bezprzewodowe
2Przewód USB
3Przewód audio
4Adapter samolotowy
5Instrukcja obsługi
6Materiałowy pokrowiec
Teraz możesz odciąć się od całego świata, nawet jeśli znajdujesz się w środku tłumu! Słuchawki bezprzewodowe Bang & Olufsen Beoplay H9 3gen wyposażone w zaawansowaną, aktywną redukcję szumów nie pozwolą, by w słuchaniu muzyki przeszkodziły Ci dźwięki z otoczenia!

OTULAJĄCY DŹWIĘK
OTULAJĄCY DŹWIĘK
W słuchawkach zastosowano duże przetworniki o średnicy 40 mm, za sprawą których Twoje uszy są dokładnie zasłonięte, a muzyka płynąca z urządzenia precyzyjna, głośna i perfekcyjnie wyrazista. Przygotuj się na czystą przyjemność ze słuchania muzyki!

PERFEKCYJNE BASY
PERFEKCYJNE BASY
Zależy Ci na precyzyjnych, czystych i głębokich tonach niskich? Bang & Olufsen Beoplay H9 3gen wyposażony został w nowy port basowy, który z pewnością zachwyci miłośników mocnych brzmień – z prezentowanymi słuchawkami możesz liczyć na doskonale zbalansowane dźwięki.

ŚWIETNA BATERIA
ŚWIETNA BATERIA
Nie musisz martwić się zbyt częstym ładowaniem słuchawek. Możesz z nich korzystać całą dobę, ponieważ z włączonym modułem Bluetooth i ANC zapewniają aż 25 godzin pracy. Jeśli natomiast wyłączysz aktywną redukcję szumów, czas ten wydłuży się nawet do 32 godzin.
Chcesz słuchać muzyki podczas zmywania naczyń, malowania obrazów lub składania ubrań? Bang & Olufsen Beoplay H9 3gen pozwala na sterowanie odtwarzaczem muzycznym nawet wtedy, gdy masz zajęte ręce – wystarczy, że włączysz funkcję asystenta głosowego i będziesz głośno wydawać polecenia.

PRACA Z 2 URZĄDZENIAMI
PRACA Z 2 URZĄDZENIAMI
Połącz słuchawki zarówno z telefonem, jak i z laptopem, by móc korzystać z obu urządzeń jednocześnie. Oglądaj filmy i bez kombinacji odbieraj połączenia, gdy zadzwoni telefon – wszystko to z użyciem ulubionych słuchawek!

Słuchawki bezprzewodowe Bang & Olufsen Beoplay H9 3gen z bliska
1KOMFORTOWE NAUSZNIKI
Nawet długie godziny ze słuchawkami bezprzewodowymi Bang & Olufsen Beoplay H9 3gen będą dla Ciebie przyjemne i komfortowe – wszystko za sprawą wykorzystania miękkiej skóry owczej na poduszkach nauszników.

2PIANKA Z PAMIĘCIĄ KSZTAŁTU
Nauszniki tych słuchawek docenisz także za precyzyjne dopasowywanie się do kształtu uszu – pozwala na to zastosowana w nich pianka z pamięcią kształtu.

3DOTYKOWE STEROWANIE
Sterowanie urządzeniem Bang & Olufsen Beoplay H9 3gen jest wyjątkowo proste – dotykowy panel jest intuicyjny i pozwala na łatwą zmianę ustawień muzyki.
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Prześlij Komentarz