Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki z mikrofonem Audio-Technica ATH-ADG1X
412° Zakończono

Słuchawki z mikrofonem Audio-Technica ATH-ADG1X

560zł999zł-44%Amazon Okazje
18
412° Zakończono
Słuchawki z mikrofonem Audio-Technica ATH-ADG1X
sie 28. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena z dostawą do Polski: 127,22 euro.
Cena w Polsce wg ceneo: od 999 zł.
Sprzedawcą jest Amazon.
293965.jpg
Audio-Technica ATH-ADG1X słuchawki z mikrofonem

Wykorzystując ponad 40 lat inżynierii audio, ATH-ADG1X zapewniają graczom niesamowite emocje podczas komputerowych rozgrywek. Zaawansowane przetworniki o średnicy 53 mm i lekka, aluminiowa konstrukcja o strukturze plastra miodu zapewniają niezrównaną jakość i czystość dźwięku, dzięki czemu słuchawki te są idealną propozycją dla graczy ceniących naturalne brzmienie i nowoczesny styl.

Audio-Technica ATH-ADG1X wyposażone są w najnowocześniejszy mikrofon, dzięki któremu umożliwiają komunikację głosową podczas rozgrywek. Słuchawki dostarczane są wraz z 1,2-metrowym przewodem oraz przedłużaczem o długości 2,0 m. Model ATH-ADG1X kompatybilny jest z PS4, smartfonami i komputerami PC, a przy użyciu adaptera słuchawkowego Xbox One także z konsolą Xbox One.

Zaawansowane przetworniki 53 mm dostarczające precyzyjny dźwięk
Udoskonalony pałąk nagłowny z systemem 3D gwarantuje wysoki komfort użytkowania
Najnowocześniejszy mikrofon Audio-Technica ułatwia komunikację głosową
Miękkie poduszki wokółuszne zapewniają wygodę podczas długich rozgrywek
Przewód 1,2 m i przedłużacz o długości 2,0 m

Wysokiej klasy czuły mikrofon na „gęsiej szyi”
Słuchawki ATH-ADG1X wyposażone są w wysokiej klasy mikrofon superkardioidalny. To rodzaj kierunkowego mikrofonu z charakterystyką kierunkowości (węższą niż kardioidalna), która skutecznie chroni przed „zbieraniem” niepożądanego dźwięku otoczenia.
Pałąk nagłowny z systemem 3D

Pałąk nagłowny
Nowe, bardziej miękkie poduszki wokółuszne i przeprojektowany, samodopasowujący się pałąk nagłowny 3D idealnie dopasowują się do kształtu głowy użytkownika, gwarantując maksymalny komfort użytkowania nawet podczas długich rozgrywek.
Regulacja głośności

Regulacja głośności
Przewód słuchawkowy wyposażony jest w moduł umożliwiający regulację poziomu głośności i wyciszenia mikrofonu. Ułatwia on szybką zmianę ustawień i można obsługiwać go jedną ręką.

Otwarta konstrukcja
Lekka, aluminiowa, otwarta konstrukcja o strukturze plastra miodu zapewnia naturalny, przestrzenny dźwięk, a także umożliwia skuteczne chłodzenie uszu nawet podczas najintensywniejszych rozgrywek komputerowych.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
Najlepsze komentarze
Uwielbiam, gdy ktoś przekonuje innych, że jego słuchawki ZJADAJĄ cała konkurencję. Dziesiątki, jeśli nie setki modeli na rynku, a ten kupił jedne i przekonuje sam siebie, że lepiej się nie dało wybrać.
Każdy kto kupuje tych słuchawek więcej, bo sprawdza, wymienia i szuka doskonale wie, że nie ma czegoś takiego jak obiektywnie najlepsze słuchawki. Co innego lubi się w HD598, a co innego w X2.
Edytowane przez: "Tarec" sie 29.
18 Komentarzy
Jak by były HD 598 na takiej promce to bym wziął ale te "4 liter" nie urywają
Czy ja wiem, jedne z lepszych słuchawek z mikrofonem na patyku, a w tych piniendzach to już kompletnie bezkonkurencyjne.
rayven12928/08/2020 23:17

Jak by były HD 598 na takiej promce to bym wziął ale te "4 liter" nie ur …Jak by były HD 598 na takiej promce to bym wziął ale te "4 liter" nie urywają


HD598? Dej Pan spokój. Fidelio X2HR, które można było dostać za 5 stówek je zjadają na dzień dobry.
Czy te słuchawki są lepsze od Hyperx Cloud??
Edytowane przez: "druiid" sie 29.
druiid29/08/2020 07:43

Czy te słuchawki są lepsze od Hyperx Cloud??Tak.
fexxer29/08/2020 00:33

HD598? Dej Pan spokój. Fidelio X2HR, które można było dostać za 5 stówek j … HD598? Dej Pan spokój. Fidelio X2HR, które można było dostać za 5 stówek je zjadają na dzień dobry.


Z dźwiękiem się nie wpasujesz nigdzie, jednym pasują Fidelio, innym Bayery, Senki. To zjadanie Twoje, mocno zależy od tego do czego je podłączysz...
Edytowane przez: "BehemothMgla666" sie 29.
Mam, polecam. Pod względem rysowania sceny i lokalizowania dźwięku to absolutnie topowy headset. Dużo soku napędzenia nie potrzebuje, ale odwdzięczy się za lepsze źródło.
Jeżeli chodzi o wady, to przede wszystkim skręcający się, niewymienny kabel. Mikro jest świetnej jakości, ale niestety też przymocowany na stałe.
Posiadacze mniejszych głów będą potencjalnie musieli użyć gumki do usztywnienia skrzydełek, bo się lubią zsuwać z głowy.
Pod CSa coś lepszego da się dostać w tej cenie? Lub nieco wyższej?
Edytowane przez: "big7887" sie 29.
Balzi7829/08/2020 09:22

Mam, polecam. Pod względem rysowania sceny i lokalizowania dźwięku to ab …Mam, polecam. Pod względem rysowania sceny i lokalizowania dźwięku to absolutnie topowy headset. Dużo soku napędzenia nie potrzebuje, ale odwdzięczy się za lepsze źródło.Jeżeli chodzi o wady, to przede wszystkim skręcający się, niewymienny kabel. Mikro jest świetnej jakości, ale niestety też przymocowany na stałe. Posiadacze mniejszych głów będą potencjalnie musieli użyć gumki do usztywnienia skrzydełek, bo się lubią zsuwać z głowy.Czym je zasilasz? Masz do nich wzmacniacz? Ja mam Asus Xonara DX i zastanawiam się, czy nie będzie trzeba jeszcze dokupić wzmaka...
big788729/08/2020 10:17

Czym je zasilasz? Masz do nich wzmacniacz? Ja mam Asus Xonara DX i …Czym je zasilasz? Masz do nich wzmacniacz? Ja mam Asus Xonara DX i zastanawiam się, czy nie będzie trzeba jeszcze dokupić wzmaka...


Podłączam je do Creative'a G5, ale DX też spokojnie da radę. One nie są przesadnie wymagające.
A już myślałem żeby zamawiać... Ale zauważyłem ze Kabel jest nie wymienny a ma jakieś gunwo do regulacji głośności i mutowania mikrofonu. W takim razie dziękuje ale nie.
Każde słuchawki od tanich po droższe jak zaczynały mi sprawiać jakieś problemy to właśnie na tych pieprzonych modułach regulacji.

I potem kombinuj wymianę przewodu nie posiadając sprzętu i umiejętności..
Edytowane przez: "MariuszCebula" sie 29.
Uwielbiam, gdy ktoś przekonuje innych, że jego słuchawki ZJADAJĄ cała konkurencję. Dziesiątki, jeśli nie setki modeli na rynku, a ten kupił jedne i przekonuje sam siebie, że lepiej się nie dało wybrać.
Każdy kto kupuje tych słuchawek więcej, bo sprawdza, wymienia i szuka doskonale wie, że nie ma czegoś takiego jak obiektywnie najlepsze słuchawki. Co innego lubi się w HD598, a co innego w X2.
Edytowane przez: "Tarec" sie 29.
I tak nikt z was nie kupi, bo was nie stać
-do usuniecia-
Edytowane przez: "cebulowy_paprykarz" sie 30.
Tarec29/08/2020 13:00

Uwielbiam, gdy ktoś przekonuje innych, że jego słuchawki ZJADAJĄ cała konk …Uwielbiam, gdy ktoś przekonuje innych, że jego słuchawki ZJADAJĄ cała konkurencję. Dziesiątki, jeśli nie setki modeli na rynku, a ten kupił jedne i przekonuje sam siebie, że lepiej się nie dało wybrać.Każdy kto kupuje tych słuchawek więcej, bo sprawdza, wymienia i szuka doskonale wie, że nie ma czegoś takiego jak obiektywnie najlepsze słuchawki. Co innego lubi się w HD598, a co innego X2.


Hahaha. Miałem dziesiątki słuchawek, ale fakt generalizuję, choć niestety wykonaniem i dźwiękiem Senki odstają. Zjadanie oczywiście na wyrost napisane, tak samo, jak komentarz, że w tej cenie to HD598. Poza tym to jedne z najczęściej podrabianych Senków w ogóle. Oczywiście ciężko oceniać bezwzględna jakość, ale nie można wszystkiego tłumaczyć tym, że każdy lubi coś innego, bo dojdziemy do miejsca, gdzie każdy szrot będzie względnie dobry. Czasem trzeba podejść bezwzględnie do tego tematu.
Edytowane przez: "fexxer" sie 29.
BehemothMgla66629/08/2020 08:41

Z dźwiękiem się nie wpasujesz nigdzie, jednym pasują Fidelio, innym Bay …Z dźwiękiem się nie wpasujesz nigdzie, jednym pasują Fidelio, innym Bayery, Senki. To zjadanie Twoje, mocno zależy od tego do czego je podłączysz...


Fidelio X2HR to bardzo uniwersalne słuchawki pod tym względem i ze słabszych źródeł dźwięku sporo pokażą, choćby telefonu. Ja oceniam tutaj słuchawki, a nie cały zestaw. Jeżeli ktoś ma tylko te 500-600zł i nic ponad to, warto na nie postawić, nie będzie zawiedziony.
Słuchawki z wstawki bazują na przetwornikach z AD900X, jednak przez dodatkowe układy związane z mikrofonem itd. mają nieco inne brzmienie, choć różnice niewielkie. Grają coś pomiędzy AD700X, a AD900X. W tej cenie bardzo dobry wybór do słuchawek pod fpsy, czy ogólnie gry wymagające gry na słuch. Żadne Razery, Steelseries, Logitechy nie dadzą Wam takiej jakości dźwięku.
fexxer29/08/2020 17:26

Słuchawki z wstawki bazują na przetwornikach z AD900X, jednak przez d …Słuchawki z wstawki bazują na przetwornikach z AD900X, jednak przez dodatkowe układy związane z mikrofonem itd. mają nieco inne brzmienie, choć różnice niewielkie. Grają coś pomiędzy AD700X, a AD900X. W tej cenie bardzo dobry wybór do słuchawek pod fpsy, czy ogólnie gry wymagające gry na słuch. Żadne Razery, Steelseries, Logitechy nie dadzą Wam takiej jakości dźwięku.


Układy z mikrofonem? Przecież mikrofon nie ma wpływu na odbiór dźwięku poza tym idzie po innym torze. Ewentualne różnice można by było zwalić na kabel, który w 900x jest w mojej opinii raczej za długi, za gruby i paskudnie sztywny, ale w zw. z gwarancją raczej zmieniał nie będę. W sumie słuchawki i jedne i drugie z tych lepsiejszych no i fakt w fpsach (ale i nie tylko) 900x wymiatają.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst