Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki Anker Soundcore Life Q10 USB-C Amazon 134,81zł / 29,68€
338° Zakończono

Słuchawki Anker Soundcore Life Q10 USB-C Amazon 134,81zł / 29,68€

134,81zł183zł-26% Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
50
338° Zakończono
Słuchawki Anker Soundcore Life Q10 USB-C Amazon 134,81zł / 29,68€
lis 3. 2020Dostawa z: Niemcy

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na Niemieckim Amazonie słuchawki Anker Soundcore Q10 wersja czarno czerwona w niezłej cenie 135zł.
Aby uzyskać taką cenę należy zaznaczyć bon promocyjny na stronie głównej 30% wtedy wyjdzie nam 29,68€
Wiem że na Aliexpress można kupić taniej, ale tu nie ma problemu ze zwrotem.

Dźwięk z certyfikatem Hi-Res: Logo Hi-Res ma wyjątkową jakość dźwięku, przyznawaną tylko urządzeniom audio zdolnym do jak najdokładniejszej reprezentacji zamierzeń artysty. W przeciwieństwie do zwykłych słuchawek, Q10 zapewnia dźwięk do 40 KHz, zapewniając najbogatsze i najbardziej dopracowane wrażenia dźwiękowe.

Zwiększenie basów: nasza wyjątkowa technologia zwiększania basów analizuje niskie częstotliwości Twojego audio w czasie rzeczywistym i natychmiastowo zwiększa Bass. W połączeniu z ponadwymiarowymi przetwornikami dynamicznymi 40 mm moc basów jest zwiększona nawet o 100%. Przycisk na prawym uchu bezprzewodowych słuchawek nausznych aktywuje basy.

60-godzinny czas odtwarzania: zaawansowany układ Bluetooth o zmniejszonym poborze mocy łączy się ze znaną na całym świecie technologią zasilania firmy Anker, zapewniając niesamowity czas odtwarzania, nawet w przypadku bezprzewodowych słuchawek dousznych. Słuchaj przez 2 godziny dziennie przez cały miesiąc.

Szybkie ładowanie: Naładuj słuchawki bezprzewodowe Q10 przez 5 minut i słuchaj przez 5 godzin. Z portem ładowania USB-C dla wygody ładowania i rozszerzonej kompatybilności.

Bluetooth 5.0: Uzyskaj doskonałą stabilność i zasięg bezprzewodowy do 15 metrów. Z dźwiękiem bez przeskoków, nawet w ruchliwych miejscach.

Mikrofon: Bezproblemowo odbieraj i wykonuj połączenia przez słuchawki douszne za pośrednictwem wbudowanego mikrofonu. A po zakończeniu rozmowy muzyka nadal gra.

Akcesoria: w pudełku znajdziesz kabel AUX 3,5 mm do odtwarzania muzyki, gdy bateria jest słaba, oraz kabel USB-C do ładowania.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
50 Komentarzy
Prześlij Komentarz