Niestety, ta okazja już wygasła

Słuchawki Anker Soundcore Life Q35 (dla użytkowników PRIME)

lip 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Multi Mode Active Noise Cancelling Headphones, słuchawki Bluetooth z LDAC dla Hi Res Wireless Audio, 40H Playtime, wygodne dopasowanie

Informacje o tym produkcie
GOLD STANDARD: Niestandardowe jedwabne przetworniki membrany odtwarzają muzykę precyzyjnie przez większy zakres częstotliwości i minimalizują zniekształcenia zapewniające krystalicznie czysty dźwięk, który jest wyróżniony zarówno jako Hi-Res Audio jak i Hi-Res.
Technologia LDAC: Life Q35 przesyła przez LDAC potrójną ilość danych w porównaniu do zwykłych słuchawek za pomocą kodów Bluetooth, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubioną muzyką w oryginalnej wersji i absolutnie bezstratną i bez zniekształceń.
WIELOFUNKCYJNY PODSTAWIE MODĄ OBSŁUGOŚĆ: Muszle do uszu są wyposażone w 2 wbudowane mikrofony, które skutecznie filtrują i tłumią hałas z zewnątrz. Wyszukaj odpowiedni tryb z transportu, na zewnątrz i wewnątrz i zanurz się w fantastycznym przeżyciu dźwiękowym.
Delikatne i lekkie: Lekkie, praktyczne wzornictwo Life Q35 w połączeniu z opaską na głowę i nausznikami z miękkiej jak aksamit pianki na plecach zapewniają, że słuchawki wygodnie leżą i dyskretnie przylegają do uszu i nie uciskają. Ponadto zintegrowany czujnik ruchu rozpoznaje, kiedy zdejmiesz słuchawki i zatrzymujesz muzykę we właściwym momencie.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

4 Komentarze