Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Słuchawka bluetooth JABRA Talk BT 4.0 2 Tel
315°

Słuchawka bluetooth JABRA Talk BT 4.0 2 Tel

129,99zł Darmowa dostawa DarmowaAllegro Okazje
49
315°
Słuchawka bluetooth JABRA Talk BT 4.0 2 Tel
wrz 24. 2020
Na wstępie muszę zaznaczyć, że tytuł nie jest mylący - wielu Pepperków ma ustawione powiadomienia na słowo kluczowe Plantronics, jeśli chodzi o dobre zestawy BT do telefonu. Niestety ostatnio coś się podziało - znakomitej jakości zestawy w średnim przedziale cenowym zniknęły z rynku - tutaj o tym szerzej dyskutowaliśmy: pepper.pl/pro…941 tylko dwie strony komentarzy, polecam się zapoznać.

Okazja nie jest szczególną okazją cenową, ale jest okazją, żeby nabyć zestaw BT o świetnej jakości głosu, bo rynek jest przetrzebiony przez koronkę...

Z moich testów:
Miłe zaskoczenie, wręcz powiedziałbym, że szok - Jabra T2 głośna i bardzo wyraźna, głośniejsza od PLT E500 i E100. Subiektywne wrażenia brata - podobne.

Testowaliśmy w konfiguracjach PLT E500, E100 <--> Jabra T2 <--> Jabra T2 <--> PLT Voyager 5200.
(Voyager legend to gunwo, nie kupujcie tego - strasznie awaryjny, bratu padły trzy sztuki ;()

O wydajności baterii jeszcze nic nie wiem, za krótko. J T2 ma jakieś komunikaty głosowe, ale nie podaje stanu baterii głosowo, jak powyższe PLT, asystent googla działa. Jakość wykonania bardzo przyjemna, plasowałbym ją pomiędzy PLT E500 a PLT E110 jeśli chodzi o jakość obudowy - nie wygląda tandetnie, choć PLT E110 jest bardziej dystyngowany, a w E500 - lubi się odklejać guma z frontu słuchawki.
Na minus - twardszy przycisk odbioru rozmowy (W E500 jest bardziej miękki ) ale może to kwestia przyzwyczajenia, trzeba ją jakoś tak ciut mocniej w ucho wcisnąć.

Natomiast totalnym zaskoczeniem jest dla mnie gumka douszna - PERFEKCYJNA - po kilku godzinach noszenia Jabry nie czuję jej wcale. W E500 i E110 - musiałem dokupić i założyć gumki w rozmiarze S (te do ucha ;-), bo zwykłe powodowały dyskomfort.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
Najlepsze komentarze
Sprzedam Opla. Nie Porsche, Lamborghini, Maserati.
Przez ten opis przypomniały mi się lata 2003-2004 jak szukalem moto dla siebie

Aprilia RS125 NIE HONDA NIE SUZUKI NIE CAGIVA MITO 175 ELO xD

Ostatecznie w 2003 kupiłem czerwoną motorynkę Romet Pony ale i tak było fajen.

Edit: dobra znalazlem swoj stary filmik xDDDDDDD październik 2003

Link streamable.com/eyq5zz

5144367-uWUFw.jpg
Zapoznaj się z dyskusją pod starym plantronicsem...

Dobre słuchawki w akceptowalnej cenie zniknęły z rynku.

Z PLT musiałęm się przestawić na Jabrę. Czyli nie wrzucam spamu, tylko dostęp dla szukających dobrej słuchawki - przejrzyj oferty w sieci - nic nie ma w tej klasie... Jak mam inaczej powiadomić zainteresowanych Pepperków, zwłaszcza, że nastąpiła zmiana marki i tym samym słowa kluczowego?
49 Komentarzy
Plus za opis
Czyli wrzucasz spam i to nawet nie okazję cenową?
Zapoznaj się z dyskusją pod starym plantronicsem...

Dobre słuchawki w akceptowalnej cenie zniknęły z rynku.

Z PLT musiałęm się przestawić na Jabrę. Czyli nie wrzucam spamu, tylko dostęp dla szukających dobrej słuchawki - przejrzyj oferty w sieci - nic nie ma w tej klasie... Jak mam inaczej powiadomić zainteresowanych Pepperków, zwłaszcza, że nastąpiła zmiana marki i tym samym słowa kluczowego?
Czyli reklame a nie okazje
Chłopaki, ja o tym piszę...

5143900-VDnKO.jpg
Czy tak trudno czyta się że zrozumieniem?
Miałem PLT 500 ale po przed końcem gwarancji od czasu do czasu zaczynała "buczeć". Wyłączyło się ją i ponownie włączył i było OK na jakiś czas. W końcu ją oddałem z bólem, bo wolałbym wymienić na sprawny model, ale nie mieli. Myślisz, że ta ją godnie zastąpi @DamianP ?
Edytowane przez: "Pasztranek" wrz 24.
DamianP.24/09/2020 18:54

Chłopaki, ja o tym piszę...[Obrazek] Czy tak trudno czyta się że zro …Chłopaki, ja o tym piszę...[Obrazek] Czy tak trudno czyta się że zrozumieniem?


Ja właśnie kupiłem tamtego Plantronicsa z Twoje wstawki. Jak piszę byłem mega zadowolony. Teraz używam baseusa. Trochę mu brakuje ale gorsze już widziałem. Przynajmniej przyciski głośności jest intuicyjny a nie na odwrót jak w Plantronics 500
Sprzedam Opla. Nie Porsche, Lamborghini, Maserati.
Pasztranek24/09/2020 18:55

Miałem PLT 500 ale po przed końcem gwarancji od czasu do czasu zaczynała "b …Miałem PLT 500 ale po przed końcem gwarancji od czasu do czasu zaczynała "buczeć". Wyłączyło się ją i ponownie włączył i było OK na jakiś czas. W końcu ją oddałem z bólem, bo wolałbym wymienić na sprawny model, ale nie mieli. Myślisz, że ta ją godnie zastąpi @DamianP ?


Zmiana stajni na dotychczas "jakąśtam" Jabrę - jest zaskoczeniem, ale nie było wyboru. Z bratem jesteśmy zaskoczeni jakością dźwięku, naprawdę. Jest subiektywnie lepiej niż w PLT w cenach do 200zł. Czy godnie zastąpi? Brat miał trzy PLT Legendy - okazały się bardzo awaryjne, choć jakość rozmów była kosmiczna (3 mikrofony - główny i dwa wycinające hałas z otoczenia).
PLT Voyager 5200 ma cztery mikrofony i PLT odrobił robotę z kilkoma sprawami, brat jest zachwycony, ale słuchawka kosztuje 3 razy tyle... ta Jabra jest zaskakująco czysta i wyraźna przy rozmowach bez większego hałasu. PLT E500 i E110 - zbierają hałas z otoczenia, zawsze jak mam włączoną muzykę - słyszę, żebym ją wyłączył. Tyle mogę Ci napisać na tę chwilę.
DamianP.24/09/2020 19:07

Zmiana stajni na dotychczas "jakąśtam" Jabrę - jest zaskoczeniem, ale nie b …Zmiana stajni na dotychczas "jakąśtam" Jabrę - jest zaskoczeniem, ale nie było wyboru. Z bratem jesteśmy zaskoczeni jakością dźwięku, naprawdę. Jest subiektywnie lepiej niż w PLT w cenach do 200zł. Czy godnie zastąpi? Brat miał trzy PLT Legendy - okazały się bardzo awaryjne, choć jakość rozmów była kosmiczna (3 mikrofony - główny i dwa wycinające hałas z otoczenia).PLT Voyager 5200 ma cztery mikrofony i PLT odrobił robotę z kilkoma sprawami, brat jest zachwycony, ale słuchawka kosztuje 3 razy tyle... ta Jabra jest zaskakująco czysta i wyraźna przy rozmowach bez większego hałasu. PLT E500 i E110 - zbierają hałas z otoczenia, zawsze jak mam włączoną muzykę - słyszę, żebym ją wyłączył. Tyle mogę Ci napisać na tę chwilę.


Kupiłem zobaczę. Dzięki. Szkoda, że te nie wycinają szumu z otoczenia
Pasztranek24/09/2020 19:09

Kupiłem zobaczę. Dzięki. Szkoda, że te nie wycinają szumu z otoczenia


Nie ma tego złego - V5200 jest tak skuteczny, gdy nawiew w samochodzie pracuje, że wycina wszystko do tego stopnia, że nie da się zrozumieć głosu rozmówcy Teksty typu: "masz włączoną klimatyzację?" były tego lata na porządku dziennym...
Co to za opis?
Trzeba było napisać jeszcze NIE APPLE bo może osoby szukające telefonu tez się skuszą na te słuchawki?
Przez ten opis przypomniały mi się lata 2003-2004 jak szukalem moto dla siebie

Aprilia RS125 NIE HONDA NIE SUZUKI NIE CAGIVA MITO 175 ELO xD

Ostatecznie w 2003 kupiłem czerwoną motorynkę Romet Pony ale i tak było fajen.

Edit: dobra znalazlem swoj stary filmik xDDDDDDD październik 2003

Link streamable.com/eyq5zz

5144367-uWUFw.jpg
Co do tematu to uważam że Plantronics Explorer 55 rozwiązuje temat, najlepsza, najwygodniejsza słuchawka BT jakiej doświadczyłem.
Edytowane przez: "Michal.90" wrz 24.
Minus. Intencje autora wykraczają poza ramy celowości, dostaję alert na coś, co mnie nie interesuje, ale za to autor zredefiniował reguły, co mnie uspokaja jak cięcie rur kątówką. Przykro mi, ale jak wszyscy tak zaczną to będzie jeden wielki bajzel
MasPastuch24/09/2020 20:36

Minus. Intencje autora wykraczają poza ramy celowości, dostaję alert na co …Minus. Intencje autora wykraczają poza ramy celowości, dostaję alert na coś, co mnie nie interesuje, ale za to autor zredefiniował reguły, co mnie uspokaja jak cięcie rur kątówką. Przykro mi, ale jak wszyscy tak zaczną to będzie jeden wielki bajzel


Bardzo cenny komentarz. Rozwiń go, proszę.
DamianP.24/09/2020 20:39

Bardzo cenny komentarz. Rozwiń go, proszę.


Dałem minus i uzasadniłem. Mam tło historyczne uwzględnić? Wybacz -> eot.
Sentyment mam do Jabry - moja EasyCall za jakieś 40PLN działa już ponad 8 lat, "w międzyczasie" kąpała się w różnych akwenach, ale rozebranie i wysuszenie przywracało do życia. Teraz staruszka jest nieco cichsza, może dlatego że przycisk głośności nie bardzo działa (też wytarty mocno). Ale fakt że Plantronics, nawet w podstawowej wersji (Explorer 10), robi wrażenie - ponad 12h słuchania na jednym ładowaniu
A opis świetny, konkretny z przykładami. Dzięki
MasPastuch24/09/2020 20:46

Dałem minus i uzasadniłem. Mam tło historyczne uwzględnić? Wybacz -> eot. …Dałem minus i uzasadniłem. Mam tło historyczne uwzględnić? Wybacz -> eot.


Zdaję sobie sprawę z tego, że może być bajzel. Zdaję sobie sprawę z tego, że świadomie użyłem allegrowej manipulacji tytułem, zakazanej już chyba kilkanaście la temu.

Uzasadniłem w pierwszych liniach opisu, dlaczego w taki, a nie inny sposób przywołałem osoby szukające DOBRYCH, jeśli chodzi o dźwięk słuchawek, być może znaczenie ma to, że historycznie wrzucałem okazje tylko Plantronicsów. Może znaczenie ma to, że przegadaliśmy w firmie tysiące godzin na słuchawkach BT, na wielu uszach.
Może znaczenie ma to, że kilku Pepperków pytało na priva o słuchawki.

A może znaczenie ma to, że chwilowo jesteśmy w epoce w której dostępne są tylko kubańskie pomarańcze - (czyt. zielone i kwaśne - jeśli ktoś nie pamięta PRL-u), a może to, że jest dostępny tylko wyrób margarynopodobny na półkach, a ja wrzuciłem info o tym, że masło się pojawiło? To było personalnie skierowane do innych krytykujących.

Żyjemy obecnie w jakiejś chorej koronkowej rzeczywistości... i dobre produkty zniknęły z półek. Zostały tylko czekoladopodobne albo luksusowe w Pewexie...

Do Ciebie mam pytanie - czym Cię personalnie uraziłem?

Jeżeli dostałeś alert na Jabrę - pokazał Ci się całkiem niezły model, który możesz łatwo odnieść do innych i się odnieść do modeli tańszych i droższych.
Jeżeli ustawiłeś alert na Plantronicsa, na któryś z obecnie niedostępnych modeli - dostałeś alternatywę, która była testowana na kilka sposobów i skonfrontowana z PLT.

Wybaczam, że EOT, szkoda że się nie dowiem, które słowo kluczowe Cię wkurzyło...
Dzięki, że zabrałeś głos.
DamianP.24/09/2020 21:17

Zdaję sobie sprawę z tego, że może być bajzel. Zdaję sobie sprawę z tego, ż …Zdaję sobie sprawę z tego, że może być bajzel. Zdaję sobie sprawę z tego, że świadomie użyłem allegrowej manipulacji tytułem, zakazanej już chyba kilkanaście la temu.Uzasadniłem w pierwszych liniach opisu, dlaczego w taki, a nie inny sposób przywołałem osoby szukające DOBRYCH, jeśli chodzi o dźwięk słuchawek, być może znaczenie ma to, że historycznie wrzucałem okazje tylko Plantronicsów. Może znaczenie ma to, że przegadaliśmy w firmie tysiące godzin na słuchawkach BT, na wielu uszach.Może znaczenie ma to, że kilku Pepperków pytało na priva o słuchawki.A może znaczenie ma to, że chwilowo jesteśmy w epoce w której dostępne są tylko kubańskie pomarańcze - (czyt. zielone i kwaśne - jeśli ktoś nie pamięta PRL-u), a może to, że jest dostępny tylko wyrób margarynopodobny na półkach, a ja wrzuciłem info o tym, że masło się pojawiło? To było personalnie skierowane do innych krytykujących.Żyjemy obecnie w jakiejś chorej koronkowej rzeczywistości... i dobre produkty zniknęły z półek. Zostały tylko czekoladopodobne albo luksusowe w Pewexie...Do Ciebie mam pytanie - czym Cię personalnie uraziłem?Jeżeli dostałeś alert na Jabrę - pokazał Ci się całkiem niezły model, który możesz łatwo odnieść do innych i się odnieść do modeli tańszych i droższych. Jeżeli ustawiłeś alert na Plantronicsa, na któryś z obecnie niedostępnych modeli - dostałeś alternatywę, która była testowana na kilka sposobów i skonfrontowana z PLT. Wybaczam, że EOT, szkoda że się nie dowiem, które słowo kluczowe Cię wkurzyło... ;(Dzięki, że zabrałeś głos.


Dałem minus i uzasadniłem. Nie mam do tego osobistego stosunku. Moim zdaniem robisz bałagan, nic więcej.

A z cyklu logika: gdybym chciał alert na jedną albo drugie - ustawilbym jedno albo drugie. Gdybym chciał na oba - ustawilbym oba. Dziękuję Ci za uszczęśliwianie na siłę i promowanie swoich wizji preferencji zakupowych, ale to toksyczna "grzeczność".

Od dyskusji o trendach rynkowych jest forum, można sobie również w komentarzach pozwolić, ale w ofercie? Przesada. Jak dla mnie. Nic osobistego.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst