Niestety, ta okazja już wygasła

Słuchawk Sharkoon Skiller SGH2 @Morele

kwi 29. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Słuchawki Sharkoon Skiller SGH2 za 85 zł w Morele.net
Dostawa to koszt 8,90 zł.

  • Konstrukcja: Nauszne
  • Maks. pasmo przenoszenia: 20000 Hz
  • Min. pasmo przenoszenia: 20 Hz
  • Złącze: USB
  • Łączność: Przewodowa


Sharkoon Skiller SGH2 to stereofoniczny zestaw słuchawkowy z podświetleniem LED dedykowany przede wszystkim amatorom gier. Wytrzymałość oraz perfekcyjny dźwięk, to cechy, które wyróżniają go spośród innych produktów tego typu. Zamknięta budowa ogranicza hałas docierający z zewnątrz, abyśmy mogli w pełni skupić się na grze.

529522-N7LAJ.jpg
Długie spędzanie czasu przed komputerem w końcu przestanie kojarzyć się z obolałymi miejscami wokół uszu. Wyjątkowo duże i wygodne słuchawki Sharkoon Skiller SGH2 posiadają nauszniki z miękkim wykończeniem. Opaska układa się pod wielkość i kształt głowy, zapewniając perfekcyjne dopasowanie, co przekłada się także na Twoją wygodę, zwłaszcza podczas wielogodzinnych sesji gamingowych. Już nic nie zakłóci Ci czasu spędzonego na graniu w ulubione MMO, rozmowach z przyjaciółmi czy słuchaniu muzyki. Skiller SGH2, prócz tego, że posiada wyjątkowo duże, zwiększające komfort poduszki nauszne, chwali się także pałąkiem z wyściółką i zawieszeniem. Ponadto zyskujesz poręczną regulację głośności, którą zmienisz za pomocą bezstopniowego pokrętła sterującego na lewym nauszniku.

Sharkoon Skiller SGH2 wyposażone są w niespotykanie długi kabel (2,5 m). Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz się obawiać, że odsuwając się od komputera, aby sięgnąć po leżącą poza zasięgiem rąk rzecz, zostaniesz ograniczony przez krótki przewód. Z taką samą łatwością i bez większych problemów podłączysz słuchawki od Sharkoon do dowolnej kompatybilnej konsoli.


529522-JVX9s.jpg
Aktualizacje społecznościowe
1 Komentarz
Prześlij Komentarz