Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Słownik Języka Polskiego SJP + Wiktionary na Kindle i Kobo ZA DARMO, ebook MOBI

lip 17. 2022
Prokrastynacja, dystymia, anhedonia... Każdy czytelnik ebooków trafi w końcu na termin, którego nie zna. Czasem pomoże obsługiwana przez czytnik Wikipedia, gorzej jeśli trafimy na wyraz w innym przypadku niż mianownik.

Z pomocą przychodzi Słownik Języka Polskiego, będący kompilacją słownika SJP oraz Wiktionary, obsługujący również wspomniane wcześniej przypadki.

Wielu z Was zaopatrzyło się zapewne w trakcie trwania Amazon Prime Day w swój pierwszy czytnik i nie wie nawet, że ma możliwość wgrania sobie takiego słownika. Plik MOBI należy wrzucić do katalogu dictionaries znajdującym się w folderze z ebookami na Waszym urządzeniu. Szerszą prezentację możliwości słownika możecie przeczytać na blogu Świat Czytników.

Uwaga!
Mimo, iż słownik udostępniony jest bezpłatnie, a autor przez lata utrzymuje go pro bono, istnieje możliwość wsparcia go za pośrednictwem PayPala:Gorąco do tego zachęcam, praca autora "zasługuje... na browara!".

Informacja uzupełniająca
Nie jestem ani autorem słownika, ani jego znajomym. Informację o darowiźnie zamieszczam z tego powodu, że wierzę w siłę społeczności. Tak działa m.in. Pepper. Korzystamy z okazji i sami je publikujemy. W przypadku autora słownika możemy pomóc potrząsając sakiewką. I cieszyć się najlepszym dostępnym na czytniki słownikiem.
Aktualizacje społecznościowe

19 Komentarzy