Niestety, ta okazja już wygasła
Śliwki polskie, luzem. Lidl
891° Zakończono

Śliwki polskie, luzem. Lidl

1,49zł3,99zł-63%Lidl Okazje
13
891° Zakończono
Śliwki polskie, luzem. Lidl
wrz 20. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Lidlu tylko 21.09 śliwki polskie po 1,49zł za kg. Wymagana aplikacja Lidl Plus i aktywacja kuponu.
Max 5kg.
300491-7GR8c.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
13 Komentarzy
Ciekawe czy się nadają na powidła.
Gronbar20/09/2020 11:50

Ciekawe czy się nadają na powidła.też się nad tym, zastanawiałem tydzień temu jak była promka za 1.79zł bodajże... niestety to jakieś "dziwne"śliwki odmiana 'czerwona' czy coś takiego-twarde,zielonkawe na zewnątrz i w środku,może do placka to się nada ale nie ma to nic wspólnego z węgierką pachnąca na powidła i inne przetwory
Gronbar20/09/2020 11:50

Ciekawe czy się nadają na powidła.


z jabłkami i pomidorami niestety ten sam problem-niby różne odmiany a smakują tak samo-te marketowe,w zasadzie nie smakują wcale. Nie wiem co to się porobiło z PL owocami i warzywami
Miner20/09/2020 12:45

z jabłkami i pomidorami niestety ten sam problem-niby różne odmiany a sm …z jabłkami i pomidorami niestety ten sam problem-niby różne odmiany a smakują tak samo-te marketowe,w zasadzie nie smakują wcale. Nie wiem co to się porobiło z PL owocami i warzywami


ale na bazarach jest to samo
Dziwne te śliwki mają, zielone i twarde tak, że orzechy nimi można rozłupywać
Gronbar20/09/2020 12:45

ale na bazarach jest to samo


Bo na bazarach sprzedawcy biorą od tych samych producentów co supermarkety.
Myślisz że jak sprzedawca ma na straganie 10 odmian jabłek, 3 śliwek i od groma warzyw i owoców łącznie z winogronami i 5 odmianami dyni, i oferuje ten sam asortyment od wiosny do jesieni, to on to wszystko sobie na własnym polu wyhodował? I zerwał w piątek wieczorem żeby mieć świeżutkie na sobotę rano?
Jeżdżą na giełdy i kupują, a klienci chcą wierzyć że to takie naturalne i Eko.
Może gdzieś po wsiach jest inaczej na lokalnych targowiskach, ale w dużych miastach to nie ma co się łudzić.
tomkoder20/09/2020 14:11

Bo na bazarach sprzedawcy biorą od tych samych producentów co s …Bo na bazarach sprzedawcy biorą od tych samych producentów co supermarkety. Myślisz że jak sprzedawca ma na straganie 10 odmian jabłek, 3 śliwek i od groma warzyw i owoców łącznie z winogronami i 5 odmianami dyni, i oferuje ten sam asortyment od wiosny do jesieni, to on to wszystko sobie na własnym polu wyhodował? I zerwał w piątek wieczorem żeby mieć świeżutkie na sobotę rano?Jeżdżą na giełdy i kupują, a klienci chcą wierzyć że to takie naturalne i Eko.Może gdzieś po wsiach jest inaczej na lokalnych targowiskach, ale w dużych miastach to nie ma co się łudzić.


Bardzo dużo czytasz między wierszami. A na targach owszem, zdarzają się ludzie którzy sprzedają swoje płody rolne.
Edytowane przez: "Gronbar" wrz 20.
Miner20/09/2020 12:45

z jabłkami i pomidorami niestety ten sam problem-niby różne odmiany a sm …z jabłkami i pomidorami niestety ten sam problem-niby różne odmiany a smakują tak samo-te marketowe,w zasadzie nie smakują wcale. Nie wiem co to się porobiło z PL owocami i warzywami


Bo w markecie jest towar który ma spełnić głównie wymaganie cenowe i trwałości na półce. Dlatego nigdy w markecie niebędzie słodkiej śliwki bo owoc jest dla nich za miękki.
Simen20/09/2020 15:59

Bo w markecie jest towar który ma spełnić głównie wymaganie cenowe i trwa …Bo w markecie jest towar który ma spełnić głównie wymaganie cenowe i trwałości na półce. Dlatego nigdy w markecie niebędzie słodkiej śliwki bo owoc jest dla nich za miękki.Nigdy nie mów nigdy.
ciekawe jak by to na śliwowoce zrobić jakie by było.
jakie blg było by po samych śliwkach tych tutaj w mixie.
W piątak kupiłem starodawne węgierki już dość leciwe ale zdrowe.
chyba max cukru miały co mogły mieć.
Po dodaniu 1kg cukru na 10kg śliwek wyszło jakieś 16-17blg
czyli spoko
Ze śliwkami nie miałem jeszcze do czynienia to mójj pierwszy eksperyment.
za jakieś 7-10 dni będę wiedział jaki urobek
Simen20/09/2020 15:59

Bo w markecie jest towar który ma spełnić głównie wymaganie cenowe i trwa …Bo w markecie jest towar który ma spełnić głównie wymaganie cenowe i trwałości na półce. Dlatego nigdy w markecie niebędzie słodkiej śliwki bo owoc jest dla nich za miękki.


Jak ktoś ma opcje to polecam Makro, może nie typowy market, ale owoce sezonowe mają różne odmiany. Ostatnio kupiłem skrzyneczkę ( 5kg ) odmiany Najbolia w cenie 3zł za kg, była też Ruth Gerstetter albo Węgierka. pare groszy droższe a nie te kamienie z biedry.
5122436-iZH5w.jpgJest węgierka
Z karta dużej rodziny 0,69/kg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst