Niestety, ta okazja już wygasła
Śliwka Polska
661° Zakończono

Śliwka Polska

2,99zł3,99zł-25%Biedronka Okazje
15
661° Zakończono
Śliwka Polska
sie 16. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
Najlepsze komentarze
czekam na cebulową cene węgierek... z nich bede produkował lek na Covid 4915036-nKTSB.jpg
15 Komentarzy
czekam na cebulową cene węgierek... z nich bede produkował lek na Covid 4915036-nKTSB.jpg
widmo8216/08/2020 09:53

czekam na cebulową cene węgierek... z nich bede produkował lek na Covid czekam na cebulową cene węgierek... z nich bede produkował lek na Covid [Obrazek]


Bella fantastica WOW!
Te śliwki to mogłyby trochę dłużej na drzewie dojrzewać. W zeszłym tygodniu wszędzie były zielone, dopiero w Delikatesach Centrum udało mi się dorwać dojrzałe.
*polska
tim16/08/2020 10:24

Te śliwki to mogłyby trochę dłużej na drzewie dojrzewać. W zeszłym tygodn …Te śliwki to mogłyby trochę dłużej na drzewie dojrzewać. W zeszłym tygodniu wszędzie były zielone, dopiero w Delikatesach Centrum udało mi się dorwać dojrzałe.


Napisz do Świeżoznawców
Ostatnio brałem to kwaśne jak cholerka
A ja tak zapytam bo może ktoś wie. O ile rozumiem, że np. banany zrywa się niedojrzałe i one sobie potem dochodzą w tych skrzyniach, to czy tak samo to działa ze śliwkami? Ostatnio w Lidlu były, twarde, kwaśne, zielone. Te z oferty biedry wyglądają dokładnie tak samo. Odczekałem kilka dni i fakt, śliwka zmiękła, właściwie to po prostu "zgumowaciała" ale nadal była kwaśna i zielona. Pytam tak na poważne, bo w zasadzie śliwek praktycznie nie kupuję, mam dwa drzewa przed domem ale tam raczej czekam aż dojrzeją.
widmo8216/08/2020 09:53

czekam na cebulową cene węgierek... z nich bede produkował lek na Covid czekam na cebulową cene węgierek... z nich bede produkował lek na Covid [Obrazek]


Można się gdzieś załapać na to Twoje cudowne lekarstwo? 😄
5kg na sklep, powodzenia
slash8316/08/2020 20:26

A ja tak zapytam bo może ktoś wie. O ile rozumiem, że np. banany zrywa się …A ja tak zapytam bo może ktoś wie. O ile rozumiem, że np. banany zrywa się niedojrzałe i one sobie potem dochodzą w tych skrzyniach, to czy tak samo to działa ze śliwkami? Ostatnio w Lidlu były, twarde, kwaśne, zielone. Te z oferty biedry wyglądają dokładnie tak samo. Odczekałem kilka dni i fakt, śliwka zmiękła, właściwie to po prostu "zgumowaciała" ale nadal była kwaśna i zielona. Pytam tak na poważne, bo w zasadzie śliwek praktycznie nie kupuję, mam dwa drzewa przed domem ale tam raczej czekam aż dojrzeją.Śliwki same nie dojdą. Tak jak piszesz zmiękną i zgumowacieją, ale nadal będą kwaśne. Zresztą podobnie jest z pomidorami. Niby zrobią się czerwone, ale będą wodniste i bez smaku.
tim17/08/2020 09:07

Śliwki same nie dojdą. Tak jak piszesz zmiękną i zgumowacieją, ale nadal bę …Śliwki same nie dojdą. Tak jak piszesz zmiękną i zgumowacieją, ale nadal będą kwaśne. Zresztą podobnie jest z pomidorami. Niby zrobią się czerwone, ale będą wodniste i bez smaku.


Kiedyś czytałem, że umieszczając takie owoce razem z np. bananami te także będą dojrzewać, ale nie sprawdzałem tego.
1,79 czy 1,99? A jeśli chodzi o wybarwienie i smak to trzeba je wystawić na słońce. Z pomidorami działa.
sliwka wegierka -ok, ale co to za odmiana sliwka polska ? narodowa dobra zmiana?
Do kiedy promocja?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst