Niestety, ta okazja już wygasła
Ślepnąc od świateł (ebook ew. audiobook) - Jakub Żulczyk
872° Zakończono

Ślepnąc od świateł (ebook ew. audiobook) - Jakub Żulczyk

15,40zł28zł-45% Darmowa dostawa DarmowaPublio Okazje
33
872° Zakończono
Ślepnąc od świateł (ebook ew. audiobook) - Jakub Żulczyk
gru 17. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ponownie w całkiem niezłej cenie.

Dodatkowo audiobook(14,95 z 29,90): swiatksiazki.pl/sle…tml

"Zagadkowa, dynamiczna miejska odyseja, pełna zaskakujących zwrotów akcji i splotów wydarzeń, skłaniająca do zastanowienia, co znaczą w dzisiejszych czasach podstawowe wartości: miłość, przyjaźń czy wierność. A może raczej… ile kosztują?

Zawsze chodzi wyłącznie o pieniądze. O nic innego. Ktoś może powiedzieć ci, że to niska pobudka. To nieprawda - oświadcza bohater najnowszej powieści Jakuba Żulczyka. Ten młody człowiek przyjechał z Olsztyna do Warszawy, gdzie prawie skończył ASP. By uniknąć powielania egzystencjalnych schematów swoich rówieśników – przyszłych meneli, ludzi mogących w najlepszym razie otrzeć się o warstwy klasy średniej, niepoprawnych idealistów – dokonał życiowego wyboru według własnych upodobań: Zawsze lubiłem ważyć i liczyć.

Waży więc narkotyki i liczy pieniądze jako handlarz kokainy. W dzień śpi, w nocy odbywa samochodowy rajd po mieście, rozprowadzając towar, ale także bezwzględnie i brutalnie ściągając od dłużników pieniądze, przy pomocy odpowiednich ludzi. Jego klientów, zamożnych przedstawicieli elity finansowej i kulturalnej, łączy przekonanie, że: Kokaina i alkohol kochają cię najbardziej na świecie. Bezwarunkowo. Jak matka, jak Jezus Chrystus, zmieniają nocne w miasto w panopticum ludzkich słabości i żądzy."
Aktualizacje społecznościowe
Publio OkazjePublio darmowe ebooki
Najlepsze komentarze
33 Komentarze
Prześlij Komentarz