Niestety, ta okazja wygasła 30 grudnia 2022.
526° Zakończono
26
Opublikowano 29 listopada 2022

Sleeping Dogs Definitive Edition @ Steam

11,33zł
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.385
3.434

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za 2.97€

To ostateczne wydanie wielokrotnie nagradzanej przygodowej gry akcji z otwartym światem. Przetworzone, przebudowane i zremasterowane dla nowej generacji. Obejmuje wszystkie 24 dostępne wcześniej pakiety DLC, w tym rozszerzający fabułę epizod ""Year of the Snake"" i horror ""Nightmare in North Point"". Mamy tu też liczne nowe ulepszenia techniczne i wizualne, dzięki czemu Hongkong nigdy nie sprawiał wrażenia tak żywego.

Hongkong to oświetlone neonami miasto, które nigdy nie zasypia. Jego egzotyczne lokacje i zatłoczone ulice stanowią schronienie dla owianych złą sławą triad - jednych z najpotężniejszych i najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie. Graj jako Wei Shen, wszechstronnie uzależniony policyjny tajniak, któremu polecono rozbicie triad od środka. Musisz dowieść swojej wartości, brutalnie wspinając się po szczeblach przestępczej kariery i biorąc udział w zbrodniach, cały czas zachowując swą tożsamość w tajemnicy.

Niszcz przeciwników w bezwzględnych starciach wręcz dzięki niezrównanemu systemowi wschodnich sztuk walki. Zdominuj zatłoczone ulice Hongkongu w emocjonujących nielegalnych wyścigach. Szalej podczas dynamicznych strzelanin. Hongkong to w Sleeping Dogs twój plac zabaw.

Gdy działasz pod przykryciem, zasady nie istnieją.Główne cechy:Dzięki wszystkim 24 dostępnym wcześniej pakietom DLC oraz licznym nowym ulepszeniom wizualnym Hongkong nigdy nie sprawiał wrażenia tak żywego.
 • Dojrzały, naturalistyczny dramat o tajniaku: każda błędna decyzja może cię kosztować życie.
 • Dynamiczna akcja łącząca śmiercionośne sztuki walki, intensywne strzelaniny i brutalne likwidacje.
 • Przygoda na pełnych obrotach: pędź po ulicach lub morzu dzięki wielu egzotycznym samochodom, motocyklom i motorówkom.
 • Hongkong to twój plac zabaw: bierz udział w nielegalnych wyścigach ulicznych, obstawiaj walki kogutów lub wrzuć na luz i pośpiewaj karaoke. Różne dzielnice Hongkongu zapewnią ci mnóstwo rozrywek.
Instant Gaming Więcej szczegółów na Instant Gaming
Aktualizacje społecznościowe
Avatar
Na GOG jest za 11,29zł, bez pośredników.
gog.com/gam…ion
Skomentuj

26 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Cudowna giera 🔥
 2. Avatar
  Sleeping Dogs = 15h dobrej zabawy = automatyczny plusik
  Avatar
  Też dobrze wspominam klimacik gry. Szkoda, że nie wyszła dwójeczka.
 3. Avatar
  Ta gra to taki cudowny ukłon dla kina z Hongkongu z przełomu lat 80. i 90. Sama akcja w szpitalu, to całkowita inspiracja "Dziećmi Triady". Polecam ten tytuł każdemu
 4. Avatar
  Przy płatności kartą żądają przesłania zdjęcia dowodu. Chyba ich po$ebało
  Avatar
  Nie tylko Oni. Ostatnio dziewczynie chciałem kupić Destroy All Humans z HRK i to samo. Odpisałem na automatycznego ticketa, że w związku z tym żądam zwrotu środków... i po miesiącu nadal ich nie mam. (Edytowano)
 5. Avatar
  Kupione
  Dzięki
  Plusik
 6. Avatar
  Jeśli ograłem standardową edycję, to czy przechodząc tę tutaj ogram tę samą grę tylko "lepszą"? Czy będę możliwość zasięgnąć tylko nowej zawartości?
  Avatar
  Na Steam wersja Definitive tworzy oddzielną pozycję, więc oczywiście postępy się nie przenoszą z wersji standard. Nie wiem, jakie są wszystkie dodatkowe rzeczy w tej pełnej wersji, ale do niektórych na pewno jest dostęp od razu np. misje w radiowozie policyjnym, czy turniej mieszanych sztuk walki na takiej wyspie w rogu.
 7. Avatar
  GE-NIA-LNA OFERTA! Szkoda, że nie mogę dać 4 plusów, w końcu ta cena jest dopiero od minimum 2 lat, a w peaku cenowym miesiąc temu kosztowała barbarzyńskie 19 zł. Całe szczęście, że na pepperze regularnie pojawiają się oferty 10letnich gier, które są w tej samej cenie od dwóch lat, co byśmy bez nich zrobili. Jeszcze większe szczęście, że ludzie te oferty regularnie plusują.I w ogóle na GOGu jest 4 grosze taniej, może warto zrobić nową okazję?
  11755822-EBqOg.jpg. (Edytowano)
  Avatar
  Nie napiszę, że nie masz racji, ale to właśnie dzięki takiej "odgrzewanej" wstawce odkryłem tę grę (i kilka innych).
 8. Avatar
  . (Edytowano)
 9. Avatar
  Najlepsza gra
 10. Avatar
  Na GOG jest za 11,29zł bez pośredników.
 11. Avatar
  Na steam też bez pośredników
  12112903-knJDz.jpgTak jak by co
Avatar