Niestety, ta okazja już wygasła

SKYSPER MTB męskie krótkie spodenki do jazdy na rowerze, szybkoschnące, elastyczne, oddychające, o wysokiej gęstości

maj 25. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

12-13 lipca - 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 𝗗𝗮𝘆

Czym jest i jak się na niego przygotować przeczytacie tutaj -> pl.dea.ls/ueIzy

Niezbędny będzie 30-dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa oraz dostęp do promocji), który aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Wydaje się dobra cena za spodenki rowerowe bądź do trekkingu, są rozmiary M, L, XL, po kilka sztuk z każdego. Rozmiar M najtańszy, pozostałe około 34zł. Dla prime darmowa dostawa.

Opis aukcji:
  • Oddychające i wygodne: Wyprodukowano w 92% z poliestru i 8% z elastanu. Oddychająca tkanina siatkowa na głównym korpusie zapobiega przegrzaniu i poprawia przepuszczalność powietrza, aby utrzymać chłód i suchość.
  • Ergonomiczne wzornictwo: Krótkie spodenki rowerowe MTB zapewniają dobrą oddychalność i wysoką elastyczność gąbki, aby złagodzić bóle bioder lub dolegliwości. Górna część poduszki rozkłada nacisk, a ciało jest przyłożone do siodła w celu złagodzenia bólu podczas jazdy. Jednocześnie wspomaga ruch rotacji miednicy. Ma dobrą funkcję amortyzacji i jest odporny na uderzenia.
  • Elastyczny i lekki: Funkcja oddychania sprawia, że bardzo przyjemnie nosi się je również w najgorętsze dni. Spodnie rowerowe dla mężczyzn firmy SKYSPER nadają się dla większości osób do bezpiecznej jazdy. Szeroki ściągacz zapewnia komfort bez dodatkowego nacisku. Elementy antybakteryjne w matach i tekstyliach sprawiają, że jazda na rowerze jest zdrowsza i chronią pośladki oraz układ rozrodczy przed antybiotykami.
  • Najlepiej nadaje się do jazdy na rowerze: SKYSPER posiada profesjonalny zespół projektantów i kontroli jakości. Bielizna rowerowa została zaprojektowana specjalnie dla osób, które chętnie jeżdżą, aby zwiększyć komfort jazdy. Idealnie nadaje się do rowerów górskich, wyścigowych, motocykli, wirtualnych treningów rowerowych itd.
  • Uwaga: Wskazówka - Nie należy prać z jasnymi ubraniami z poliestru, ani rzeczami z zamkami błyskawicznymi lub ostrymi elementami i powierzchniami, by uniknąć zafarbowania, a także zniszczenia tkaniny w sposób wpływający na użytkowanie. Obiecujemy używanie wyłącznie materiałów najwyższej jakości. - -
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
17 Komentarzy
Prześlij Komentarz