Niestety, ta okazja wygasła 19 stycznia 2023.
49° Zakończono
2
Opublikowano 13 stycznia 2023

Skul: The Hero Slayer @ Steam

35,99zł
Awatar użytkownika megalodon
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.717
3.565

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

632427_1.jpg

Zdewastowany Zamek Króla DemonówAtaki ludzi na Zamek Króla Demonów zdarzały się już wcześniej, i to wielokrotnie. Tym raz jednak łowcy przygód postanowili połączyć siły z cesarską armią oraz herosem Carleonu, by ostatecznie zmieść demony z powierzchni ziemi. Przypuścili atak na twierdzę demonów i dzięki przytłaczającej liczebności udało im się obrócić ją w ruinę. Wszystkie demony przebywające w zamku trafiły do niewoli – wszystkie oprócz szkielecika imieniem Skul.

Gra platformowa wypełniona po brzegi akcją„Skul: The Hero Slayer” to obfitująca w starcia platformówka zawierająca elementy gier typu roguelike, takie jak zmieniające się mapy wysoko stawiające graczom poprzeczkę. Nie ma tu mowy o rutynie, bo nigdy nie wiesz, na co się natkniesz!

Mnóstwo czaszek i grywalnych postaciSkul nie jest zwykłym szkieletem. Oprócz budzącej respekt smykałki do walki jest też w stanie posiąść nowe umiejętności, zależnie od noszonej przez siebie czaszki. Możesz nakładać nawet 2 czaszki naraz, a każda z nich charakteryzuje się innym zasięgiem ataku, prędkością i siłą. Wybieraj comba dopasowane do Twojego stylu gry i przełączaj się między nimi w ferworze walki, aby pokazać wrogom, gdzie ich miejsce. Moc należy do Ciebie!

Łowcy przygódSkul napotkał na swej drodze grupę łowców przygód! Ci potężni przeciwnicy lubią polować na demony dla rozrywki. Jednak mimo drobnej budowy Skul też potrafi przyłożyć. Przekonajmy się więc, kto tak naprawdę jest tu łowcą, a kto zwierzyną…

Bossowie opętani mocą Czarnego KryształuNa koniec każdego rozdziału staniesz oko w oko z potężnymi bossami, których imponujące moce dodatkowo wzmogło działanie Czarnego Kryształu. Ta toksyczna esencja bólu i nienawiści do samego życia przejmuje władanie nad każdą istotą, która wejdzie z nią w kontakt.

Steam Więcej szczegółów na Steam
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika PawelPelson
    Bardziej jak Dead Cells czy Hollow Knight?
    Awatar użytkownika boss_of_this_gym
    Dead Cells