Niestety, ta okazja już wygasła
Skórzany portfel damski Betlewski
-195° Zakończono

Skórzany portfel damski Betlewski

59zł159zł-63% Darmowa dostawa DarmowaAllegro Okazje
15
-195° Zakończono
Skórzany portfel damski Betlewski
lip 16.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

hej,
na allegro bardzo dobra promka na damski skórzany portfel firmy Betlewski. Plusem jest że ma zabezpieczenie RFID. Nieco informacji :
surowiec: skóra naturalna
marka: BETLEWSKI®
kolor: czerwony
szerokość: 13 cm
wysokość: 9 cm
grubość: 3,5 cm
opakowanie: firmowe pudełko
zabezpieczenie RFID: tak

więcej na stronie promocji. Myślę że w tej cenie warto. Darmowa dostawa ze smart
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
15 Komentarzy
Będzie zimno :P To 159 zł to z kosmosu chyba

allegronauta.pl/ofe…670
Edytowane przez: "Topamers" lip 16.
Trzeba sobie zadać zasadnicze pytanie kiedy portfele tej firmy nie są na rzekomej "promocji" ?
Edytowane przez: "SzalonyTadeusz" lip 16.
To 159 to za 3 sztuki?
SzalonyTadeusz16/07/2020 10:59

Trzeba sobie zadać zasadnicze pytanie kiedy portfele tej firmy nie są na r …Trzeba sobie zadać zasadnicze pytanie kiedy portfele tej firmy nie są na rzekomej "promocji" ?Ale ta strategia marketingowa działa. Ciągle są jakieś wrzutki tych allegromarek.
Kiedyś tak sprzedawali obywatele Słowacji w samochodach na niemieckich tablicach. Tylko oni szli na całość oferując chińskie zegarki za 3 dolary przecenione z 400 euro lub 2500zł
Avatar
Usunięty165660
Legenda głosi, że ktoś kiedyś kupił portfel Betlewski nie w promocji.
Ja mam portfel Betlewski i juz dwa razy reklamiwałem. Za drugim razem wysłali nowy. Zamierzam ponownie reklamować, jak nie oddadzą kasy za ten badziew to będę reklamował co pół roku. Chyba więcej zapłacą za wysyłkę niż wart jest ten wyrób portfelo-podobny.
yanush_cebula16/07/2020 11:32

Ja mam portfel Betlewski i juz dwa razy reklamiwałem. Za drugim razem …Ja mam portfel Betlewski i juz dwa razy reklamiwałem. Za drugim razem wysłali nowy. Zamierzam ponownie reklamować, jak nie oddadzą kasy za ten badziew to będę reklamował co pół roku. Chyba więcej zapłacą za wysyłkę niż wart jest ten wyrób portfelo-podobny.


Gdzie Ty byłeś jak się pojawiały oferty tych portfeli na Pepperze ? Wystarczyło poczytać komentarze i nie musiałbyś tego błędu popełnić. Będziesz miał nauczkę na przyszłość żeby nie brać takich badziewi po atrakcyjnej "promocji"
Edytowane przez: "SzalonyTadeusz" lip 16.
yanush_cebula16/07/2020 11:32

Ja mam portfel Betlewski i juz dwa razy reklamiwałem. Za drugim razem …Ja mam portfel Betlewski i juz dwa razy reklamiwałem. Za drugim razem wysłali nowy. Zamierzam ponownie reklamować, jak nie oddadzą kasy za ten badziew to będę reklamował co pół roku. Chyba więcej zapłacą za wysyłkę niż wart jest ten wyrób portfelo-podobny.To Cię nauczy następnym razem kupisz Kochmański albo Wozinsky
SzalonyTadeusz16/07/2020 11:36

Gdzie Ty byłeś jak się pojawiały oferty tych portfeli na Pepperze ? Wys …Gdzie Ty byłeś jak się pojawiały oferty tych portfeli na Pepperze ? Wystarczyło poczytać komentarze i nie musiałbyś tego błędu popełnić. Będziesz miał nauczkę na przyszłość żeby nie brać takich badziewi po atrakcyjnej "promocji"


Jaką nauczkę, o czym Ty mowisz? Myślisz że wpłynęło to na moje życie? Ja tylko przestrzegam innych aby nie kupowali tej tandety. Ale jak ktoś ma ochotę mieć co 3-4 miesiące (tyle czasu wytrzymują) nowy portfel nie wydając więcej niz 40zł (ja tyle dałem) to oferta Betlewskiego jest dla niego.
On nigdy 160 nie kosztował.Firma slaba ,psuja sie dosc szybko
yanush_cebula16/07/2020 12:09

Jaką nauczkę, o czym Ty mowisz? Myślisz że wpłynęło to na moje życie? Ja ty …Jaką nauczkę, o czym Ty mowisz? Myślisz że wpłynęło to na moje życie? Ja tylko przestrzegam innych aby nie kupowali tej tandety. Ale jak ktoś ma ochotę mieć co 3-4 miesiące (tyle czasu wytrzymują) nowy portfel nie wydając więcej niz 40zł (ja tyle dałem) to oferta Betlewskiego jest dla niego.


"Co tanie, to drogie" i tyle w temacie
Portfele tej firmy zawsze są w promocji tak jak m.in. Domino’s Pizza.
Masakra miałam wytrzymał może maks 2 mc
Za betlewskiego zawsze minus
nie polecam. kupiłem dla babci i po rozpakowaniu sie załamałem. poplamiony, pognieciony.
wziałem prtersona i w stosunku cena/ jakość by super
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst