Niestety, ta okazja wygasła 24 października 2022.
111° Zakończono
9
Opublikowano 14 października 2022

[sklep Google Play] Demon Hunter: Premium (Fantasy-Hack-and-Slash)

ZA DARMO5,25zł
Avatar
Opublikowane przez Wiedun
Dołączył w 2021
102
256

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Sklepie Play możesz obecnie otrzymać „Demon Hunter: Premium” za darmo zamiast 5,25 PLN. Ocena 4,6 z ponad 100 000 pobrań. Bez reklamy; opcjonalne zakupy w aplikacji.

Korzyści z pakietu Ultimate:
- Natychmiastowe odblokowanie Asa i Claire
- 500 Diamentów
- 5 Losowych kuponów

Gra jest obowiązkowa dla każdego zagorzałego fana hacków i slashów, który znudził się stukaniem przycisków na ekranie bez myślenia o naciśnięciu.

587682_1.jpgDemon Hunter to pełna akcji gra typu hack and slash z gatunku dark fantasy z niesamowitym systemem walki i przerażającymi walkami z bossami, wsparta unikalnym mechanizmem sterowania postacią i doskonałym połączeniem elementów RPG, które sprawią, że Twoja przygoda będzie jeszcze bardziej uzależniająca.
587682_1.jpgMROCZNY, ZNISZCZONY I CIERPIĄCY ŚWIAT CIENI
 • Kiedy świat śmiertelników został najechany i zniszczony przez hordy mrocznych demonów i potworów cienia, wszystko było spowite ciemnością piekła i ciągłym nieznośnym hałasem, który był połączeniem niekończących się krzyków tego zła oraz płaczu i żałoby szczęśliwców niewielu, którzy przeżyli ten koszmar.
 • W tym świecie gracz wciela się w łowcę, czyli osobę, która została obdarzona przez starożytnych specjalną mocą do walki z tymi mrocznymi demonami.
 • Poprzez niezliczone bitwy i przeszkody, łowcy cieni mają za zadanie przywrócić światło temu śmiertelnemu światu.
587682_1.jpgEPICKA WALKA Z BOSSEM
 • Najbardziej ekscytującymi momentami w Łowcy demonów są prawdopodobnie epickie walki z bossami, w których łowcy muszą pokonać mroczne gigantyczne demony, aby zebrać swoje dusze i przejść do najciemniejszego lochu i na najwyższe piętro złej wieży.
 • Bez odpowiedniego sprzętu i dobrze wyszkolonych technik każdy gracz może łatwo zostać zmiażdżony przez tych wielkich bossów.
 • Jednak niesamowite uczucia, jakie gracz odczuwa, gdy skutecznie pokonuje te wyzwania, są tego warte.
 • Dodatkowo, te mroczne dusze demonów są kluczem do ulepszania setek sprzętu i broni Cienia, przekształcając je ze zwykłego miecza wojownika w ostrze legendarnego bohatera, uwielbiane przez przyszłe pokolenia.

587682_1.jpgNIESKOŃCZONE WYZWANIA
 • Łowca demonów będzie miał ponad 4 różne etapy PVE z wieloma trybami trudności i areną PVP, którą gracze będą mogli odkrywać i podbijać.
 • „Przygoda” to obszar, w którym gracze rozpoczynają grę. Może nie jest to najtrudniejsza część, ale jest to najważniejsza sekcja w grze, ponieważ musisz ją powtarzać w kółko, aby odblokować więcej sekcji gry.
 • Po osiągnięciu określonego poziomu lochów możesz odblokować „Ołtarz ciemności”, „Tryb bossa” i „Wieżę zegarową wyzwań”. Tutaj testowane są prawdziwe umiejętności i siła. Aby nasi łowcy cieni mogli sprostać tym wyzwaniom, muszą opanować techniki walki, zrozumieć charakterystykę każdego demona i przygotować odpowiednią strategię, a wzmocnienie sprzętu cieni to duży plus.
 • Pod koniec dnia Nocni Łowcy nie tylko mogą pozbyć się mrocznych demonów ze śmiertelnego świata, ale mogą również udowodnić swoje umiejętności i zdolności przeciwko innym towarzyszom Cienia.
587682_1.jpgWIELE POSTACI DO ODTWARZANIA I ROLA

Gracze mogą wcielić się w rolę kilku różnych postaci, z których każda ma swoje unikalne umiejętności, rozgrywkę i zasoby. Każda postać ma swoje własne umiejętności, rozgrywkę i atuty. Każda postać oferuje inny sposób prowadzenia gry, inne podejście do strategii i walki.

KLUCZOWE CECHY

 • Intensywna walka typu hack and slash.
 • Epickie walki z bossami.
 • Wiele postaci do zabawy.
 • Setki elementów wyposażenia i broni do łupienia i ulepszania.
 • 4+ tryby PVE i PVP.
 • Graj zawsze i wszędzie, nawet offline.


Źródło: mydealz.de
Google Play Więcej szczegółów na Google Play
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

9 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Przy wyszukiwaniu pokazuje tez Shadow World z tego studia i tez free
 2. Avatar
  No powiem tobie że coś chyba popsuli bo w 20 minut ocena spadła już do 4.4, przynajmniej wg google play na telefonie. (Edytowano)
  Avatar
  Autor
  Nadal jest 4.6
  11130217-J1PZG.jpg