Niestety, ta okazja już wygasła
Składany wioślarz VirtuFit Row 600i
145° Zakończono

Składany wioślarz VirtuFit Row 600i

1.594,95zł2.199zł-27% 39,95zł iBOOD Okazje
145° Zakończono
Składany wioślarz VirtuFit Row 600i
cze 13. 2021Wysyłka z: Holandia

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zdobądź już dzisiaj tego wioślarza skłądanego i wiosłuj w pełnej formie. W ten sposób zrobisz niesamowite wrażenie, gdy zaczniesz cieszyć się odzyskaną wolnością.

Dzięki Row 600i firmy Virtufit możesz wiosłować bez wychodzenia z domu. Żegnaj kilogramy kwarantanny!

Przyjemność
Tak się czujesz, wykonując naturalne ruchy wiosłowania na tej maszynie do wiosłowania. Nie tylko dobrze się czujesz podczas wiosłowania, ale także przez dł€ższy czas. Podczas wiosłowania ćwiczysz ważne mięśnie, które decydują o Twojej postawie. W ten sposób na dłuższą metę zapobiegasz bólom pleców. Do czego służy wioślarstwo!

Realistyczny ruch wiosłowania
Aluminiowa szyna ma nachylenie 15%, zapewnia to przyjemny i realistyczny ruch wiosłowania podczas każdej metody treningowej. Ten ruch wioślarski jest łatwy w utrzymaniu, zarówno przy długim treningu wytrzymałościowym, jak i intensywnym treningu całego ciała.

Podczas wiosłowania Twoje mięśnie są obciążone, a stawy oszczędzone są niepotrzebnego stresu. Pod koniec wiosłowania siedzisko przesuwa się cicho po aluminiowych szynach z powrotem do pozycji wyjściowej. Odbywa się to bez tarcia dzięki dobrym łożyskom kulkowym pod siedzeniem.

Wioślarz jest stabilny i bezpieczny, możesz więc usiąść na wioślarzu nieco ciszej.

Dostosowuje się
Sportowcy wśród nas nie są do tego przyzwyczajeni, prawda? Zwykle wystarczy zrobić to, co mówi trener. Ten trener jest inny, ponieważ z łatwością dostosujesz go do własnych potrzeb. Im jesteś sprawniejszy, tym ciężej możesz go ustawić. Wioślarz ma szesnaście poziomów oporu.

Regulowane paski na stopy zapewniają duże wsparcie i bezpieczeństwo oraz zapobiegają poślizgnięciu się, bez względu na to, jak duża lub mała jest Twoja stopa. Podświetlany wyświetlacz jest również regulowany, dzięki czemu zawsze masz dobry widok na swoje dane treningowe.

Dane treningowe
W trybie skanowania wszystkie dane treningowe są wyświetlane jeden po drugim, ale możesz również wybrać stałe wyświetlanie określonej wartości, takiej jak: czas, ilość ruchów wiosłowania, liczba ruchów wiosłowania na minutę lub dystans.

Jeśli nosisz pasek na klatkę piersiową z pomiarem tętna, możesz również odczytywać tętno na żywo podczas treningu. Row 600i posiada odbiornik tętna, który odbiera sygnał 5,3 kHz z bezprzewodowego paska na klatkę piersiową.

Uchwyt na tablet
Umieść tablet w specjalnym uchwycie tuż pod konsolą. Na przykład podczas wiosłowania możesz z łatwością korzystać z aplikacji fitness i popularnej aplikacji Kinomap.

Nie masz ochoty na aplikację fitness? Możesz po prostu cieszyć się oglądaniem ekranu swojego tabletu, na przykład, gdy masz włączony Netflix.

Sekret Twojej sprawności
Nikt nie musi wiedzieć, co to jest. Tego wioślarza można złożyć lub przechylić na plecach. Obie metody oszczędzają dużo miejsca, pozwalając na umieszczenie wioślarza w szafie lub przynajmniej gdzieś indziej.

Zwalcz kilogramy kwarantanny za pomocą Virtufit!
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
18 Komentarzy
Prześlij Komentarz