Niestety, ta okazja już wygasła
Skarpetki do biegania coskefy, antybakteryjne, ze wzmocnieniem, 12 par (7,66 zł par.) (Niemiecki amazon, 19,56 euro z Polskim vat i dostawą)
261° Zakończono

Skarpetki do biegania coskefy, antybakteryjne, ze wzmocnieniem, 12 par (7,66 zł par.) (Niemiecki amazon, 19,56 euro z Polskim vat i dostawą)

92zł120zł-23% Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
45
261° Zakończono
Skarpetki do biegania coskefy, antybakteryjne, ze wzmocnieniem, 12 par (7,66 zł par.) (Niemiecki amazon, 19,56 euro z Polskim vat i dostawą)
sty 2. 2021Dostawa z: Niemcy

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobrej jakości skarpetki taniej na Niemieckim amazonie. Ostatnio nie zdążyłem wrzucić, ale działa ten sam "ukryty rabat". Żeby uzyskać cenę z okazji, trzeba dodać skarpetki z okazji "Schwarz-M08" - rozmiar 43-46 oraz " Schwarz-M07" - rozmiar 43-46. Promocje są na prawie wszystkie kolory i rozmiary, najkorzystniej jest wziąć "Schwarz-M08" - rozmiar 43-46 + inne. Dla mnie rozmiary 39-46 to niewielka różnica, ale to subiektywne odczucie, i zwróćcie sobie na to uwagę ;]

Opis z amazona(google translator - poprawiony tylko wizualnie):

Coskefy to najlepszy wybór. Podobnie jak Twoje buty, skarpetki, które nosisz na szlaku, mogą mieć znaczący wpływ na Twój komfort. Nasze skarpetki są tak wygodne w noszeniu, że nawet nie będziesz chciał ich zdjąć. Nie za szerokie i nie za wąskie. Przebadane klinicznie, wyściełane skarpety tenisowe dla mężczyzn i kobiet, z unikalnie zaprojektowaną wyściółką, która, jak udowodniono klinicznie, zmniejsza ból, pęcherze, ucisk i wilgoć. Wyrafinowana konstrukcja wentylacji, panel po stronie stopy z oddychającą siateczkową konstrukcją i zaawansowana technologia tkania. Utrzymuj stopy w cieple bez pocenia się i chroń przed pęcherzami podczas wędrówek lub biegania. Wysokiej jakości, płaskie, najlepiej wykonane z dzianiny kanały wentylacyjne do grubych skarpet poprawiają przepływ powietrza, Ściągacze w mankietach zapewniają dokładne, trwałe i wygodne dopasowanie, oferują dobrą elastyczność i oddychalność. Te skarpetki sportowe to również idealny prezent dla przyjaciół i całej rodziny.

 • Zarządzanie wilgocią: obszar po stronie stopy ma oddychającą siateczkową tkaninę, która jest oddychająca dzięki zaawansowanym technologiom tkania. Można odprowadzić wilgoć, regulować temperaturę ciała i zapewniać chłód.
 • Skarpety uciskowe : zaczynając od środkowej stopy na więzadło podeszwowe i podparcie łuku, nasza kompresja jest indywidualnie testowana podczas produkcji w celu uzyskania idealnego obszaru dla MAKSYMALNEGO zwiększenia przepływu krwi. Stopy są najdalszym punktem od serca, ponieważ transportują natlenioną świeżą krew do 40% szybciej do uszkodzonej tkanki i poprawiają wyniki sportowe. coskefy wykorzystuje kompresję dla maksymalnego przepływu krwi i komfortu.
 • Wzmocniony obszar pięty i palców: grubszy materiał na pięcie i palcach sprawia, że te skarpetki do sneakersów są szczególnie wytrzymałe, amortyzują wstrząsy i zapobiegają otarciom. Zapewnia to wygodne dopasowanie, zarówno podczas uprawiania sportu, jak i na co dzień.
 • Amortyzacja: Dzięki średniej lub dużej grubości wyściółki w obszarze pięty i palców, te skarpety trekkingowe zapewniają ciepło i wyjątkowo wygodne uczucie, gdy wymagają tego warunki. Wyściółka w skarpecie pochłania wibracje i minimalizuje tarcie.
 • Wygodne w noszeniu: precyzyjne skarpety do szycia, bez szwu. Znakomicie zaprojektowana pięta ze szwami Y, całkowicie owinięta, mniejszy nacisk stopy, wygodna w noszeniu.
 • Seamless Toe Seam: Używamy systemu lin- toe, aby stworzyć całkowicie płaski szew na palcach. System lin-toe to system łączenia na zewnętrznej stronie skarpety zamiast tradycyjnego wszywanego zapięcia. Zapobiega to drażniącemu pocieraniu i daje przyjemne uczucie stopom.

Wielofunkcyjne skarpety

 • Sneakerowe skarpety
 • Skarpety turystyczne
 • Skarpety zimowe
 • Bawełniane skarpetki
 • Skarpety narciarskie
 • Skarpety do biegania
 • Skarpety biznesowe
 • Skarpetki do garnituru
 • Skarpety sportowe

Materiał: 85% wysokiej jakości długiej bawełny ciętej "Dlaczego wybieramy bawełniane skarpetki?"

 • Najlepsze dla wrażliwej skóry
 • Ubrania wytrzymują dłużej.
 • Mniej toksycznych chemikaliów, materiał przyjazny dla środowiska
 • Komfort

Dlaczego używamy długich włókien odcinkowych?

Bawełna jest podzielona na kilka klas. Im dłuższe włókno, tym lepsza jakość. Powodem, dla którego wybieramy bawełnę długowieczną, jest to, że jest to bawełna o większej długości włókna, a zatem wyższej jakości. Wybierając najlepszą bawełnę na nasze skarpetki, mamy pewność, że nasi klienci otrzymują najlepszy produkt na rynku.

Skład wedle opisu:
85% bawełna "cięta"
15% włókna syntetyczne
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
Najlepsze komentarze
45 Komentarzy
Prześlij Komentarz