SJ 4000 +akcesoria za 96PLN
146°Zakończono

SJ 4000 +akcesoria za 96PLN

6
lis 24. 2016
wydaje siężezacna cebula :-)
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Byłaby to niezła cebula gdyby to nie był klon SJCAM SJ 4000 (tutaj dla porównania parametry prawdziwej SJCAM SJ 4000 toys4boys.pl/kam…tml)
Edytowane przez: "lukecz" lis 24. 2016
SJ to jest podróbka Go Pro czyli to jest podróbka podróbki. Chińczycy są najlepsi za chwilę podrobią podróbke podrobionego sprzętu
A tak teraz na serio (bo cena bardzo kusząca) czy nadaje się ten sprzęt na coś? Nie chodzi o jakieś zaawansowane rzeczy, tylko np używanie na wakacjach
Cena może i dobra, nawet jak na podróbe ma dobre opinie, ale po wtopie Tinydeal z Nubią z7 max Link podziękuję za współpracę z tym sklepem
Kupiłem ta kamerę nieco drożej (26 $ ale wysyłka z Niemiec i po kilu dniach już była u mnie) i jestem zadowolony. Solidny budżetowy, sprzęt.
Denionetlis 24. 2016

SJ to jest podróbka Go Pro czyli to jest podróbka podróbki. Chińczycy są na …SJ to jest podróbka Go Pro czyli to jest podróbka podróbki. Chińczycy są najlepsi za chwilę podrobią podróbke podrobionego sprzętu A tak teraz na serio (bo cena bardzo kusząca) czy nadaje się ten sprzęt na coś? Nie chodzi o jakieś zaawansowane rzeczy, tylko np używanie na wakacjachSJCAM nie robi podróbek Go Pro - robi poprostu swoje kamery (i to nawet bardzo dobre).
A w okazji jest ewidentna podjebka SJCAMA, taka do której nikt się nie przyznał.
Wg mnie z takich budżetowych pozycji to kupować min. Eken H9 (legitny) - prawdziwe 1080, sprawdzony sensor 4MP i chip, kąty 170 (swoją kupiłem za 36 doli, ale z cashbackiem wyszła mnie 25$)
Edytowane przez: "lukecz" lis 24. 2016
To nie jest żadna cebula. Raczej szkoda kasy na to.
Po pierwsze nie jest to żadne SJ4000, po drugie kąt widzenia jest 140 (zazwyczaj jest 170), po trzecie FULL HD ma 15 fps, a HD może okazać interpolowane z mniejszej rozdzielczości.
Na komentarze na tych stronach bym patrzył z dużym przymróżeniem oka.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od o0oo0oo0o. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy