Niestety, ta okazja już wygasła
Siodełko Prologo Dimension T4.0 143 Saddle
163° Zakończono

Siodełko Prologo Dimension T4.0 143 Saddle

238,27zł346zł-31% 44,72zł
24
163° Zakończono
Siodełko Prologo Dimension T4.0 143 Saddle
lis 26. 2020Dostawa z: Niemcy

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena w euro 53,28 z wysyłką.

Siodło do roweru, testowałem je latem, i byłem zachwycony. Wrzuciłem też na trenażer, gdzie na normalnym siodle po godzinie tyłek boli mnie że hej, tu mogłem jechać dalej. Cena w Polsce oscyluje około 400 PLN, najtaniej w bikeinn 348 z przesyłką. Brać póki są!

Opis jakby kogoś interesowało:

Nowy model siodełka, pasujący do każdego stylu jazdy. Model Space gwarantuje zwiększony komfort jazdy. System PAS przebiegający przez siodło wzdłuż jego osi, redukuje kontakt i ucisk na miękkie tkanki oraz ścięgna, eliminując drętwienie, a także wspomagając ochronę prostaty.
Różnorodność modeli, kształtów, szerokości i technologii będących w kolekcji Prologo, pozwala na niemalże idealne dobranie siodełka dla danego urzytkownika. W tym celu, można się wspomóc systemem doboru siodła MyOwn.
MyOwn, od momentu powstania zwiększa swoją bazę danych na temat anatomicznych wymiarów osób poddających się pomiarowi. Na podstawie tej bazy i wyliczeń, system przedstawia klika modeli, które najbardziej korespondują z wprowadzonymi danymi. Na tej podstawie klient dokonuje wyboru. Do dyspozycji klienta wówczas są siodełka testowe, które można wypożyczyć i przetestować przed podjęciem ostatecznej decyzji.

PAS system - System PAS jest to specjalnie ukształtowane wypełnienie siodełka. Taki kształt eliminuje ucisk w okolicach krocza/miednicy, gdzie znajdują się newralgiczne arterie nerwowe jak i krwionośne co pozwala na dłuższe i bardziej komfortowe korzystanie z roweru.

Parametry:

Produkt SIODEŁKO
Producent PROLOGO
Wymiar 153
Przeznaczenie SZOSA; MTB
Waga 228
Pręty T4.0
Kolor ANTHRACITE/BLACK
Kod producenta DIME405AB80-AM
Profil Okrągły
Technologia PAS
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
24 Komentarze
Prześlij Komentarz