Niestety, ta okazja już wygasła
SimCity 4 Deluxe Edition + 5% zniżki na następne zamówienie 0,99€
522° Zakończono

SimCity 4 Deluxe Edition + 5% zniżki na następne zamówienie 0,99€

4,49zł45,49zł-90%Fanatical Okazje
5
522° Zakończono
SimCity 4 Deluxe Edition + 5% zniżki na następne zamówienie 0,99€
sty 1. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od obowiązków burmistrza do boskich mocy!

Zbuduj i zarządzaj miastem swoich marzeń dzięki najnowszej głównej części serii SimCity w grze SimCity 4 Deluxe Edition. Za pomocą tego klawisza Steam gracze otrzymają dostęp do bestsellera franczyzowego SimCity 4, a także zupełnie nowego pakietu ekspansji czasu szczytu SimCity 4.

SIMCITY 4
Stwórz najbogatszy region w historii miasta, z miastem rolniczym, wspólnotą sypialni, nowoczesnym centrum handlowym i przemysłowym kręgosłupem. Przejmij pełną kontrolę nad systemem transportu w swoim mieście i rozwiązuj misje U-Drive-It - od walki z przestępczością po walkę z katastrofami.

Wejdź w Tryb Boga, aby stworzyć kraj, w którym twoje miasto będzie się rozwijać, a nawet tworzyć naturalne katastrofy, takie jak wybuchy wulkanów i tornad, aby sprawdzić odporność miasta.

Obserwuj jak popada Twoja populacja, gdy masz Simów w podróży i stwórz najlepszą żywą, oddychającą megalopolis - najbardziej rozbudowaną kompilację SimCity 4 w historii.

SIMCITY 4 RUSH HOUR
Miej najwyższy poziom kontroli nad siecią transportową swojego miasta, całkowicie przejmując kontrolę nad drogami, kolejami, powietrzem, drogami wodnymi, a nawet pojazdami. U-Drive It! misje zostaną przedstawione, abyś mógł je rozwiązać, na przykład ścigać rabusia z banku lub zatrzymywać samochód-zbir.

Wybierz spośród zupełnie nowych typów dróg, w tym szerokie drogi, mosty wiszące lub ulice jednokierunkowe, a także mapuj bezkolizyjne sieci regionalne, które poruszają Simów z jednego miasta do drugiego. Siać spustoszenie w nowych katastrofach, w tym w inwazji UFO, masowych wrakach na przejazdach kolejowych i od czasu do czasu błotniku samochodu. Dostępne są również zupełnie nowe samouczki, które pomogą Ci zacząć.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz