Simba, Masza i Niedźwiedź, lalka Masza i pluszowy Niedźwiedź Misza
484°

Simba, Masza i Niedźwiedź, lalka Masza i pluszowy Niedźwiedź Misza

57,19zł87,99zł-35% 6,99zł Empik Okazje
10
484°
Simba, Masza i Niedźwiedź, lalka Masza i pluszowy Niedźwiedź Misza
lis 20. 2020
Masza i Niedźwiedź, lalka Masza i pluszowy Niedźwiedź Misza Simba w Empik.

Zabawka ta powstała na podstawie rosyjskiego serialu animowanego dla dzieci pod tytułem Masza i Niedźwiedź (ang. Masha and The Bear). Bajka ta opowiada o niezwykłej przyjaźni między małą dziewczynką o imieniu Masza a wielkim niedźwiedziem Miszą.

W zestawie znajduje się pluszowy miś przedstawiający Niedźwiedzia Miszę oraz laleczka przedstawiająca Maszę. Miś jest w pozycji stojącej, posiada brązowe futerko z beżowym brzuszkiem i buzią (miś nie potrafi samodzielnie stać). Jest niezwykle mięciutki i przyjemny w dotyku. Lalka Masza posiada blond włosy i sympatyczną, uśmiechnięta buzię. Ubrana jest w białą bluzeczkę, różową sukienkę, różową chusteczkę na głowie i różowe buciki (ubranka można zdjąć z lalki). Lalka wykonana jest z plastiku. Ma ruchome ramiona, nogi i głowę.

Ten uroczy zestaw z pewnością przypadnie do gustu każdemu małemu fanowi przygód Maszy i jej przyjaciela Niedźwiedzia. Dzięki niemu dzieci będą mogły odgrywać swoje ulubione scenki z bajki, ale także tworzyć zupełnie nowe przygody dla swoich ulubionych bohaterów.

  • w zestawie znajduje się pluszowy miś Misza i plastikowo-gumowa lalka Masza
  • wymiary misia: 25 cm
  • wymiary lalki: 13 cm
Aktualizacje społecznościowe
Empik OkazjeEmpik kod rabatowy
10 Komentarzy
Prześlij Komentarz