Niestety, ta okazja już wygasła
SILVERCREST® Wyciskarka wolnoobrotowa 300 W  Lidl (ul. Grochowska Warszawa)
149° Zakończono

SILVERCREST® Wyciskarka wolnoobrotowa 300 W Lidl (ul. Grochowska Warszawa)

186,75zł250zł-25%Lidl Okazje
7
lip 9. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promocja 25% obejmuje również sprzęty.
Myślę, że jest jedna z najlepszych rzeczy jaką można dostać tego dnia na zamknięcie Lidla, było jeszcze 8-10 wyciskarek o godzinie 10.

171442-IgZDi.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

7 Komentarzy
Mam i mogę szczerze polecić. Świeże smoczki wyśmienite :-)
Również polecam, czyszczenie też jest spoko. Wiadomo za tą cenę pulpa nie będzie mega sucha ale nie ma tragedii.
grzegorz.rolewicz09/07/2019 11:57

Również polecam, czyszczenie też jest spoko. Wiadomo za tą cenę pulpa nie b …Również polecam, czyszczenie też jest spoko. Wiadomo za tą cenę pulpa nie będzie mega sucha ale nie ma tragedii.Ja czyścić nie lubię, 7 elementów, najwięcej roboty z sitkiem. Ale również polecam, za tę cenę super.
xantcher09/07/2019 12:07

Ja czyścić nie lubię, 7 elementów, najwięcej roboty z sitkiem. Ale również …Ja czyścić nie lubię, 7 elementów, najwięcej roboty z sitkiem. Ale również polecam, za tę cenę super.


Możesz polecić lepszą?
Brzezi09/07/2019 12:26

Możesz polecić lepszą?W okolicach tej ceny długo nie ma nic lepszego. "Biedronkowe" itp. mają dużo gorsze opinie. Znajomy ma za 2k, otwór na owoce/warzywa tylko nieznacznie większy tak więc i tak musi kroić na mniejsze kawałki. Fakt, że w droższych pozycjach sok będzie rzadszy (a nawet można sobie wybrać "gęstość"). W lidlowej wyciskarce jest z (bardzo) delikatnym miąższem ale dla mnie to nie problem. Czasem trzeba skorzystać z "mechanizmu cofania" gdy urządzenie się zapcha. Z "hard resetu" musiałem korzystać tylko raz, podczas drugiego użytkowania. Poza tym przez pół roku nic złego się nie dzieje.
Wyciskarka chyba jedna z lepszych dostępnych w tej cenie. Ma dużo pozytywnych opinii i do wyciskaniu soku dla 1-2 osób jest w sam raz. Na większą imprezę będzie ciężko bo według zaleceń producenta trzeba robić przerwy co 15 minut żeby urządzenia nie przegrzać.
Mega ważne pytanie dla posiadaczy owej wyciskarki wolnoobrotowej, czy u was podajnik ślimakowy posiada oczko, wyszczerbienie wyglądające jakby owa część spadła na twardy grunt i się ukruszyła ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst