Niestety, ta okazja już wygasła
Siłownie McFit 39 zł miesięcznie zamiast 89 zł i zero opłaty za wydanie karty - rejestracja w Łodzi
209° Zakończono

Siłownie McFit 39 zł miesięcznie zamiast 89 zł i zero opłaty za wydanie karty - rejestracja w Łodzi

20
gru 3. 2016
Promocja obejmuje dostęp do WSZYSTKICH klubów McFit w Polsce otwartych 24/7 oraz do klubów w niektórych krajach europejskich. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup usługi w przedsprzedaży w punkcie w Łodzi.

Z okazji otwarcia nowej siłowni McFit w Łodzi firma rozpoczęła naprawdę super promocje swoich usług. Normalnie abonament kosztuje 89 zł za miesiąc w opcji członkostwa na 12 miesięcy i 90 zł za wydanie karty MemberCard. Od 2 do 9 grudnia można zakupić członkostwo w klubie w cenie 39 zł za miesiąc! (lub 79 zł, jeśli nie chcemy się wiązać na 12 miesiecy - umowa na czas nieokreślony) + dodatkowo brak opłat za wydanie karty. W przypadku umowy 12-miesięcznej to zjazd cenowy z 1068 zł do na 468 zł za rok, chyba niezła oferta!

Polecam, bo to jedna z najporządniejszych sieciówek wśród siłowni dostępnych za normalne pieniądze. Niestety, w porównaniu do innch popularnych studiów oferujących np. wstępy na Multisport nie ma w nich saun, tańców ani stref relaksu, jest za to wiele ciekawych zajęć fitness. No i sprzęt naprawde dobrej jakości.


regulamin promocji: mcfit.com/fil…pdf



Aktualizacje społecznościowe
McFIT Okazje

Grupy

20 Komentarzy
wyjeżdżam z Warszawy do punktu po karnet, komu jeszcze kupic?
UpiornaCebulagru 3. 2016

wyjeżdżam z Warszawy do punktu po karnet, komu jeszcze kupic?


MI!
Mam kolegę w Łodzi - pytanie czy ktoś może w moim imieniu kupić mi ten karnet, czy sprawdzają jakoś tożsamość?

@UpiornaCebula - jak to wygląda?
Edytowane przez: "DeviousM" gru 3. 2016
Na pewno wstęp jest do wszystkich klubów w Polsce?
W regulaminie jest:
Promocja nie dotyczy....
Regulamin dość nie jasno precyzuje jakie placówki obowiązuje promocja po zakupie, ktos może wie coś więcej?
"wiele ciekawych zajęć fitness" bez jakiejkolwiek atmosfery i klimatu z instruktorem gadającym z ekranu. na próbę pochodziłem tam tydzień, klub korpoludków i pozerów/ek w najnowszych kreacjach, kompletnie nie moja bajka. no i czujesz się jak małpa w zoo, gdy ćwiczysz za szybą a przechodzące tłumy podziwiają jak ćwiczycie bicka
Jak ktoś ma multisport to szkoda sobie głowę zawracać. Jak nie ma i ktoś chce tylko siłownię to pewnie warto
DeviousMgru 3. 2016

Mam kolegę w Łodzi - pytanie czy ktoś może w moim imieniu kupić mi ten karn …Mam kolegę w Łodzi - pytanie czy ktoś może w moim imieniu kupić mi ten karnet, czy sprawdzają jakoś tożsamość[email protected] - jak to wygląda?


Sam osobiście, na miejscu musisz podpisać umowę
Edytowane przez: "Promotor" gru 3. 2016
wojtekwojs03/12/2016 18:18

Regulamin dość nie jasno precyzuje jakie placówki obowiązuje promocja po za …Regulamin dość nie jasno precyzuje jakie placówki obowiązuje promocja po zakupie, ktos może wie coś więcej?


Wszystkie w całej sieci McFit, Polska i europa
I nie 1068zl tylko 1158zl z opłatą aktywacyjna bez promocji
Ktoś chodzi(ł) ? Poleca?
TryToExploitgru 3. 2016

Ktoś chodzi(ł) ? Poleca?


Jeżeli sam nie pójdziesz i nie sprawdzisz to ciężko doradzić czy się Tobie spodoba
Ja z czystym sumieniem mogę mieszkańcom Śląska polecić SmartGym. 19 zł opłaty aktywacyjnej i 49 zł miesięcznie bez określonej długości. Problem w tym, że musi być ciągłość karnetu, aby zachować tą cenę, ale i na to jest rada. 'Członkiem jest osoba, która posiada lub posiadała karnet'. Za to druga strona medalu: jak zarządacie na piśmie usunięcia WSZYSTKICH naszych danych z systemu, to muszą to zrobić, bo bez naszej zgody nawet imienia i nazwiska nie mogą przechowywać. Usuwają wasze dane i kaboom: jesteście nowym członkiem, płacicie 19 zł aktywacyjnej i karnet za 49 zł
fotoart03/12/2016 19:21

"wiele ciekawych zajęć fitness" bez jakiejkolwiek atmosfery i klimatu z i …"wiele ciekawych zajęć fitness" bez jakiejkolwiek atmosfery i klimatu z instruktorem gadającym z ekranu. na próbę pochodziłem tam tydzień, klub korpoludków i pozerów/ek w najnowszych kreacjach, kompletnie nie moja bajka. no i czujesz się jak małpa w zoo, gdy ćwiczysz za szybą a przechodzące tłumy podziwiają jak ćwiczycie bicka

​dokładnie tak też dałem im szansę, ale to nie moje klimaty.
Będę jechał samochodem z Warszawy aby podpisać umowę na tę kartę, jak ktoś chce się dorzucić do paliwa i dołączyć do wspólnej podróży to zapraszam
Czy napewno umowa musi być podpisana osobiście ?
Tate05/12/2016 15:26

Czy napewno umowa musi być podpisana osobiście ?


Tak. Druga sprawa jest taka że cena promocyjna obowiązuje jedynie w danej silowni, też chcialem coś podobnego zrobić i jednak zrezygnowałem bo znalazłem komentarz rozwiewajacy wątpliwości. Ale jak ktoś będzie próbował to niech napisze czy się udało, będę miał czego żałować.
borysgru 5. 2016

Tak. Druga sprawa jest taka że cena promocyjna obowiązuje jedynie w danej …Tak. Druga sprawa jest taka że cena promocyjna obowiązuje jedynie w danej silowni, też chcialem coś podobnego zrobić i jednak zrezygnowałem bo znalazłem komentarz rozwiewajacy wątpliwości. Ale jak ktoś będzie próbował to niech napisze czy się udało, będę miał czego żałować.


Jedynie w danej siłowni można wykupić członkostwo w tej kwocie, karta nie ogranicza gdzie chodzisz. Tak jest napisane na ich fejsbooku w promocyjnym wydarzeniu.
Oferta do końca stycznia. Dlaczego już na szaro?
Słuchajcie, teraz jest ta promocja, tyle że bez zwolnienia z opłaty aktywacyjnej, ale za to w całej Polsce! Nie trzeba jechać do Łodzi podpisywać umowę. ;p


Zdziwiło mnie, że tyle osób pytało, czy ktoś może podpisać umowę za nich - a daliście komuś pełnomocnictwo spisane u notariusza? Jak inaczej sobie to wyobrażacie?
Jak otwieracie rachunek bankowy, to też ktoś za was się podpisuje?
Oni tam przy podpisaniu umowy robią wam zdjęcie (do systemu). Umowa jest imienna.

Trener z telebimu, tak. Ale od tego roku mieli zatrudniać "żywych" (;p) trenerów, ogłoszenia rekrutacyjne były na ich profilu na Instagramie.
Więc nie będziemy zdani tylko na avatara z telebimu.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od TheMarymonciak. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst