Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
120°
Opublikowano 4 dni temu

Silent Hill: HD Collection za 21,67 zł z Węgierskiego Store @ Xbox One / Xbox Series

21,67zł32,99zł-34%
Opublikowane przez
megalodon
Dołączył w 2019
10 616
4 290

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za 1975 HUF

Silent Hill HD Collection to zestaw składający się z odświeżonej drugiej i trzeciej części popularnej serii survival horrorów, które zasłynęły jako jedne z najbardziej przerażających gier tego typu. Obie pozycje pierwotnie ukazały się na PlayStation 2, po czym zostały skonwertowane na inne platformy. Omawiana kolekcja to jednak pierwszy przypadek w historii tego cyklu, gdy postarano się o bardziej zauważalną poprawę oprawy graficznej w stosunku do oryginału.

Silent Hill 2 wiele osób do dziś uważa za najlepszą odsłonę w historii serii. Tytuł na tle konkurencji wyróżnia się mroczną, chwytającą za gardło atmosferą i wciągającą fabułą, która w pełni jasna staje się dopiero po kilkukrotnym zaliczeniu całej przygody. Jako James Sunderland trafiamy do opuszczonego miasteczka Silent Hill, gdzie sytuacja dalece odbiega od normalności. Na naszej drodze stają coraz bardziej wymyślnie opracowane maszkary, ale tak naprawdę to niepokojąca cisza przed walką z nimi jest najbardziej przerażającym momentem w trakcie rozgrywki.

Silent Hill 3 w większym stopniu nastawiano na wyeksponowanie elementów akcji, co nie spodobało się wszystkim miłośnikom poprzedniczek. Mimo wszystko gra nie straciła wiele ze swojego specyficznego klimatu. Tym razem wcielamy się w młodą dziewczynę imieniem Heather, co jeszcze bardziej potęguje wrażenie bezbronności sterowanej przez nas postaci. Pokonując kolejne lokacje musimy zmierzyć się nie tylko z potworami, ale i zagadkami, których stopień trudności określamy na początku zabawy.


Do zakupów w węgierskim MS Store możecie wykorzystać polską kartą płatniczą oraz polski adres rozliczeniowy.
Xbox Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

14 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika pawcio1500
  Powie ktoś kto ograł czy rzeczywiście gra jest taka zbugowana, że nie da sie w nią grać?
  Awatar użytkownika Grzegorz_Tomaś
  Ok sorry. Grać w legendarne gry nie kwękać ❤️
 2. Awatar użytkownika Pio_Szu
  Wziąłem, dzięki!
 3. Awatar użytkownika widal
  30 gr za drogo
 4. Awatar użytkownika Ziomeczek
  Fable III też jest za 1500 forintów. Jak kupię z węgierskiego to bez problemu pójdzie mi na xbox 360? Planuję nadrobić zaległości z tamtej generacji, ale coś słabo z ofertami na olx, więc chyba zostają mi cyfrówki.
Awatar użytkownika