Sigleton 0,7
113°Zakończono

Sigleton 0,7

5
paź 14. 2016
W Biedronce dobre ceny na whisky singe malt
W dobrej cenie był też jameson 0,7 za chyba 59 zł, chivas
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
A złota locha 0.7 z litrową kolą ordżinal za 29 pln.
Edytowane przez: "BoB" paź 14. 2016
Czy to też gorszy - wybrakowany sort ? nie wierzyłem że producenci produkują gorsze asortymenty tego samego produktu ale poraz 20 w ciągu ostatniego roku co kupię tam tiktaki to są dziwne, w pudełkach z długą datą ważności są wymieszane świeże - które da się przyjemnie rozgryźć ale wiele jest starych, co się objawia tym, że są twarde jak kamień, takie jak z przekroczoną datą przydatności, dotarło to do mnie dopiero jak kiedyś przypadkiem zjadłem kilka przeterminowanych o kilka miesięcy. Nie wierzę w teorie spiskowe producentów ale jak o inaczej wytłumaczyć ?
Zbanowany
FotXpaź 14. 2016

Czy to też gorszy - wybrakowany sort ? nie wierzyłem że producenci pr …Czy to też gorszy - wybrakowany sort ? nie wierzyłem że producenci produkują gorsze asortymenty tego samego produktu ale poraz 20 w ciągu ostatniego roku co kupię tam tiktaki to są dziwne, w pudełkach z długą datą ważności są wymieszane świeże - które da się przyjemnie rozgryźć ale wiele jest starych, co się objawia tym, że są twarde jak kamień, takie jak z przekroczoną datą przydatności, dotarło to do mnie dopiero jak kiedyś przypadkiem zjadłem kilka przeterminowanych o kilka miesięcy. Nie wierzę w teorie spiskowe producentów ale jak o inaczej wytłumaczyć ?


pewnie siedzą w jakimś garażu i mieszają te twoje tiktaki w proporcji 28% świeżych i 72 % starych popijając przy tym wzmiankowanego Singleton'a
marcin_tadeusz chivas jaki wiek i pojemność?
w każdej biedrze jest?
odpowiedz TAK polecam
Edytowane przez: "oszczędny" paź 16. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy